تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: خطای setup was unable to create a new system partition در هنگام نصب ویندوز از روی فلش مموری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام مهندس من درایو سی رو تقسیم کردم اما نوه خودش شد logical حالا برای نصب از روی دی وی دی همون خطای بالا رو میده کمکم کنید ؟

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام

چطوری تقسیم کردید؟ چند گیگابایت به پارتیشن ویندوز اختصاص دادید؟ در هارد اطلاعات دارین یا خالیه؟
    الان دو تا پارتیشن مگه ندارین ؟(پس از تقسیم بندی)
    Last edited by vissoto; 30-04-2015 at 17:27.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوستان بنده عضور جدید می باشم من میخواهم ویندوز 7 نصب کنم از طریق دی وی دی اکسترنال موقع نصب ویندوز قسمت پارتیشن ها بهم پیغام خطا میده کلافه شدم جکار کنم
    setup was unble to creat a new system partion or locate an sexisting syste partion . see the setup log file for mor information

فوری نیاز به کمک دارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

با سلام من هر دو راه را امتحان کردم اما جواب نگرفتم و همون ارور قبلی رو میده
    تو این هفته بنا به دلایلی مجبور شدم یکی دو بار ویندوز عوض کنم دیشب که این کارو کردم ارور داد
    setup was unable to create a new system partition or locate an existing system partition لطفا راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام منم همین مشکلو داشتم و تنها کاری که کردم این بود که در تنظیمات بوت در سربرگ ستینگ SATA MODE را روی IDE MODE گذاشتم.مشکلم رفع شد.

6. 2 کاربر از m.musavi9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دوستانی که این مشکلو دارند و از دو هارد یا بیشتر استفاده می کنن باید بهتون عرض کنم که همین مشکلو منم داشتم و حدود ۷ ساعت ور رفتم تا فهمیدم مشکل از هارد هایی هست که وصل شده،شما اون یکی هاردا رو جدا کنید و فقط هاردی رو که ویندوز خواهید زد رو نگه دارید خواهید دید که مشکلتون حل شده.

8. این کاربر از ataent بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه jabi7joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TehRan

پيش فرض

من هم همین مشکل رو دارم و حل نشد..
    دستور robocopy. برای کپی فایل های ویندوز از فلش در یک درایو چیست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام
    ببخشید من میخاستم ویندوز لبتابمو که 7 بود و تنها یک درایو داشت رو پاک کنم و یک ویندوز 8.1 نصب کنم هنگام پارتیشن بندی اول تنها داریوری که داشت را فرمت کردم و بصورت Primary شد بعد delete کردم و جای اون چندتا درایو ساختم که همشونPrimary هستند و دیگ
    دیگ هیچ کدوم رو برای نصب ویندوز قبول نمیکنه و هرچی رو دکمه next میزنم این پیغام نشون میده
    we couldn't create a
    new partition or locate on exiting one.for more information see the setup log file
    Last edited by shahen04; 20-04-2016 at 16:10.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    SRI

پيش فرض

سلام
    ببخشید من میخاستم ویندوز لبتابمو که 7 بود و تنها یک درایو داشت رو پاک کنم و یک ویندوز 8.1 نصب کنم هنگام پارتیشن بندی اول تنها داریوری که داشت را فرمت کردم و بصورت Primary شد بعد delete کردم و جای اون چندتا درایو ساختم که همشونPrimary هستند و دیگ
    دیگ هیچ کدوم رو برای نصب ویندوز قبول نمیکنه و هرچی رو دکمه next میزنم این پیغام نشون میده
    we couldn't create a
    new partition or locate on exiting one.for more information see the setup log file
    در صفحه قبل به این سوال پاسخ داده شده. در صورتی که شکلتن حل نشد مجدد سوال کنید.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    SRI

پيش فرض

بچه ها من یک سوال دارم
    اینجا دوستمون گفته که یکی از پارتیشن هارو به سیستمی تبدیل کرده و سورس ویندوز رو در اون کپی زده و بعد ریستارت setup ویندوز از طریق هارد دیسک ران شده.
    سوال اینکه:
    1- خوب بعد هر ریستارت باز هم این اتفاق میافته و چجوری از شرش خلاص میشه؟
    2- اگه ما یک سیستمی داشته باشیم که ویندوز داره و کلی هم اطلاعات رو درایواش داره، اونوقت چجوری این درایو ایجاد میشه؟
    3- چطوری میشه محتویات این درایو رو تغییر داد. مثلا قبلا سورس 7 داشتیم. حالا میخوایم سورس 10 داشته باشیم.

و صحبت آخر که...
    من تا به حال بیش از 100 ویندوز نصب کردم
    از ویندوز 98 تا 10
    از هارد خام تا پریدن از ویندوز xp به 8.1
    تا به حال به همچین مشکلی بر نخوردم.
    چرا؟!
    دیگه هارد دیست خامی که تازه کاورشو باز کردم حادترین مشکل رو بایستی داشته باشه. ولی هیچ وقت این ارورها دیده نشدن. همیشه هم از cd ویندوز نصب میکردم.

ممنونم دوست عزیز!
    مشکلم حل شد...
    روش دوم جواب نداد. اما از روش اول تونستم با تغییرات جواب بگیرم. کارهای زیر رو انجام دادم:

1. با فلش سیستم رو بوت کردم.
    2. در صفحه پارتیشن بندی سه تا پارتیشن درست کردم و هر سه رو فرمت کردم (Primary)
    3. با استفاده از دستوراتی که توضیح داده بودین پارتیشن سومیم رو اکتیو کردم به این ترتیب پارتیشن سوم از حالت Primary به حالت System تبدیل شد.
    4. تمامی محتویات USB رو با استفاده از دستور robocopy در محیط داس به پارتیشن سوم انتقال دادم.
    5. USB رو جدا کردم . سیستم رو ری استارت کردم.
    6. ویندوز از طریق همون پارتیشن بوت شد و به راحتی هم نصب شد (در نهایت 7 یا 8 دقیقه ای نصب شد)

حالا چند سوال واسم پیش اومده که ممنون میشم جواب بدین:
    1. در این نوع نصب وقتی به قسمت مدیریت دیسک در ویندوز میرم از اون 100 مگابایت فضای رزرو که ویندوز هنگام نصب واسه خودش برمیداره خبری نیست، آیا مشکلی پیش نمیاد؟
    2. اون پارتیشن System رو چطور به Primary تبدیل کنم که مثل بقیه درایو ها بشه ازش در حالت Primary استفاده کرد؟
    Last edited by sia1; 20-04-2016 at 18:25.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •