تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: سورس دوز

داره خودمونی میشه arash-me's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

14 کمک

سلام
    من 2ماهه ویژوال بیسیک یاد گرفتم البته تو مدرسه یه ذره یادمون دادن من خودم چند تا نوشتم میخواستم ببینم ادامه بدم برنامه نویس موفقی میشم؟ سورسشو گذاشتم این یک بازی دوزه که اگه روی 1پلیر تنظیمش کنین با شما بازی میکنه و احتمالا میبرتتون
    مرسی از راهنمایی تون
    و عذر خواهی میکنم اگه جای این مطلب اینجا نبود

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by arash-me; 08-04-2013 at 18:36.

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

کـــــمــــــــک کنین لطفا

اگه نباشه جاش خالی می مونه samasara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام
    من 2ماهه ویژوال بیسیک یاد گرفتم البته تو مدرسه (امسال 3 دبیرستانم) یه ذره یادمون دادن ولی فقط در حد میانگین گرفتن و...بود من خودم چند تا نوشتم میخواستم ببینم ادامه بدم برنامه نویس موفقی میشم؟
    اول از همه باید هدفت رو از اینکه می خواهی برنامه نویس به شی بدونی .. معنی می خواهی با علم برنامه نویسی چیکار کنی مثلا:

1- فعالیت در زمینه های هوش مصنوعی

2- ساخت و پرداخت وبسایت

3- برنامه نویسی سوکت ها , دیوایس ها , قطعات الکترونیکی , بلوتوس ..

4- ساخت گیم

.

.

بعد برای بهتر شناختن هدفت رو شناختی باید ببینی اون هدف چه آلمان های دیگه ای داره مثلا ساخت روبات علاوه بر برنامهنویس به میکانیک الکترونیک هم نیاز داره و آیا شما واقعا به برنامه نویسی اون هدف علاقه داره یا به دیگر زمینه ها

حالا فرض بر انکه هدف رو شناختی و واقعا تصمیم گرفتی وارد دنیا ی برنامه نویسی بشی حالا باید چی کار کنی اول از همه چیز بیسیک رو بزار کنار و وقتت رو تلف نکن برو به سراغ C++ و کد نویسی اون رو در محیط VS2010 با کتاب ها یی که هست شروع کن و تا می تونی از بیسیک فاصله بگیر .. (بیسیک برای افراد جوان تازه کار به نظر من سم هست ) اما کو گوش شنوا!!!

بعد از یاد گرفتن کامل سی دیگر محدودیتی در فرا گیری سایر زبان ها نداری :
    java ---> با سی ساخته شده و شباحت های فراوانی دارد در عرض 1 ماه می تونی به اون مسلت بشی ..
    متلب ---> هسته اصلی به سی و محیط گرافیکی با java زبانی بسیار ساده و کار بردی برای محاسبات پردازش تصویر ...
    #.C ---> یک زبان ساخته شده از سی که دیگر نیازی به تعریف ندارد کار برد در ساخت وب ویندوز اپلیکیش انروید وپاکت پیسی.. و همون طور که از اسمش معلومه که چقدر به سی نزدیکه
    پیتون .. پریل .. لیپس ...
    غیره و غیره همه این کاره ها برنامه نویسی ها رو می تونی بعد از اد گرفتن سی در کمترین زمان ممکن یاد بگیری

کـــــمــــــــک کنین لطفا
    چی رو کمکت کنیم ؟! جای سوالت همین جاها هست ااما عنوان سوال ایراد داره .. و اینه متن سوال چی رو می گه برنامتون که مشکلی نداره .آ آفرین خیلی هم خوب نوشوشته شده

مشکل چی هست؟!

4. 3 کاربر از samasara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

دوست خوب سلام:عالی بود.
    ببین دوست خوب برنامه نویسی رو ادامه بده خیلی خوبه.بستگی به خود شما هم داره تا چه حد کد و مطلب در زمینه برنامه نویسی می دونی .فقط سعی کن مطالب و کتاب های زیادی در زمینه برنامه نویسی بخوانی و تمرین کنی.بهترین جاهها استخدامت می کنند.

6. این کاربر از p30online بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

مرسی از دو دوست گرامی
    من تا حالا هیچ چیزی کار نکرده بودم اولین بار تو مدرسه اشنا شدم 2 ماه پیش . ولی اینقدر دوست داشتم که هر روز دارم با ویژوال بیسیک کار میکنم ولی هیچی از بقیه زبونا نمیدونم نمیدونم از کجا محیط برنامه نویسیشو گیر بیارم اسم محیط برنامه نویسیش چیه چجوری شروع کنم؟کلاس برم؟ این ویژوال بیسیکم 30 مگ بود دانلودش کردم
    اگه لطف کنین به من بگین چجوری محیط برنامه نویسی c++ رو بدست بیارم ممنون میشم و با چه کتابی جلو برم چون اولش تو ویژوال بیسیک بدون کتاب نمیتونستم کاری بکنمکتابو دانلود کنم یا بخرم؟بازم ممنون...

تاريخ عضويت
    May 2011
    Last edited by arash-me; 08-04-2013 at 18:42.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

دوست خوب سلام.شما اگه می خواین با ++c کار کنید باید نرم افزار turbo ++c را دانلود کنید .و بعد با کتاب برنامه نویسی به زبان ++c از جعفر نژاد قمی استفاده و پیش برید.سعی کنید زبان سی شارپ هم یاد بگیرید.

10. این کاربر از p30online بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام مرسی از راهنمایی تون نرم افزارو گرفتم ولی 2بار کتاب دانلود کردم هر دو نوشته بودن سی++ ولی بازش که میکردم روی جلد نوشته سی میخواستم بدونم کتاب سی با کتاب سی++ فرق داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

نه سی با سی پلاس پلاس فرقی نداره یه کمی فقط.

13. این کاربر از p30online بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه samasara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

بله تفاوت سی با سی ++ ویژگی های جدید در ++c هست که باید گفت که شما باید کتاب سی++ رو بگیرید نه سی رو .C++ توسعه یافته c هست و امان کد نویسی شی گرا رو فراهم می کنه. من در زیر چند نمونه برای شما می گم:

1- وراثت که مطلق در سی امکان کئن به راحتی نیست
    2- امکانات بهینه شده در مباحث اشاره گر ها
    3- امکان استفاده از آرایه در اشیائ
    4- اسفاده از ساختار catch try برای مدیرت خطا
    ....

این ها فقط بخش خیلی کمی از این تغییرات هستند ...
    ---------------------------------------------------------
    برای کتاب هم شما بهتره از کتاب نوشته شده توسط دایتل استفاده کنید ترجمه های مختلفی داره و می شه گفت از جعفر نژاد خیلی بهتره من کتاب C , c++ جعفر نژاد رو دارم که می شه گفت 50 در صد اون رو یاد میده اما دایتل خیلی بهتره .. اما هیج چیزه مثل و همین طور چند تا کتاب الگوریتم نویسی کتاب های که من به شما پیشنهاد می کنم :
    1- همون دایتل با عنوان How to Program CPP فارسی یا اینگلیسیش که فکر کنم دانلود کاملش داخل سایت هم پیدا بشه..(راحت پیدا میشه برای دانلود اما مترجمش مهم هست)
    2- کتاب structured programming with c plus(زبان انگلیسی)
    3- کتاب Art of Programming Contest که برای مسابقات ACM مرجع هست وباید حد اقل یک بار این رو با تیمت بخونی (زبان انگلیسی)

اما کتاب های دیگه هم هست مثل کتاب آموزش مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی به زبان c++ از انتشارات ناقوس نویسنده هاش هم دکتر ناصر قاسم آقایی و علی دهقان و یکی دیگه که الان اسمش یادم نیست. این کتاب هم بصورت کامل برای دانلود رایگان هست و هم می تونی از کتاب فروشی بگیری برای شروع فکر کنم برات خیلی مفید باشه

همین طور اگر دنبال Vsiual stdio هستی می تونی کتاب Visual Cpp Windows Applications(زبان انگلیسی) استفاده کنی که واقعا محشره..

------------------------------
    اما برای محیط برنامه نویسی شما می تونی از turbo C ,Borland C ,WinGW ... همچنین در همون Visual Stadio 6 که vb6 رو نصب کردید VC++ رو هم نصب کنید
    در تمام ide های visual stadio زبان نیتیو c\c++ وجود داره (یک وقت فکر نکنی سی دیگه پشتیبانی نمیشه حتی در VS 2010 هم هست)

----------------------------------

اما در رابطه با C.# یا همون سی شارپ باید گفت که Vb.net دیگر یک زبان ابتدایی ساده برای آموزش و با امکانات و بسیار ضعیف مثل VB6 نیست .. تمام کار هایی که با سی شارپ که یک زبان سطح بالا هست قابل انجام هست در Vb.net هم انجام پذیره(التبه شاید به دلیل عدم علم بندست که این رو می گم اما بازم c.# در یکسری موارد خیلی بهره که بیخیال)
    اما باید توجه کنی که C.# زبانی هست که می تونی با اون برای انروید هم کد نویسی کنی اما این امکان تا الان برای بیسیک فراهم نیست..

15. این کاربر از samasara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •