تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: فراموش کردن پسورد قفل BitLocker

داره خودمونی میشه maj87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض فراموش کردن پسورد قفل BitLocker

سلام

یکی از دوستانم زحمت کشیده یه درایو با bitlocker قفل کرده . پسوردشم یادش نیست. ریکاوری کی هم نداریم. چکار کنم؟؟؟

پروفشنال Beta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    گالیکش

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

روشهای پایین تست کنیدکه دررابطه با همین مشکل شمابوده

روش اول

منوی استارت اجرا داخل قسمت سرچش دستور cmd رو تایپ بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید داخل صفحه ای که باز میشه این دستور chkdsk /f /r از اینجا کپی بگیرین بعدشم اونجا باموس paste اینتر کنید بعد حرف y به نشانه تایید فشاربدین ازآخرم سیستم ریست کنید بالا که اومد بزارین کارش انجام بده بعد تست کنید

کد:
    روش دوم

مرحله اول

بسته به نوع ویندوزی که دارین منظورم 32 یا 64 بیت یکی از فایلهای پایین دانلود کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدش هرکدوم که بسته به نوع سیستم خودتون دانلود کردین نصب کنید روی گزینه Accept کلیک کنید تا نصب بشه

مرحله دوم

ابتدا فلش خودتون فرمت بعد به usb متصل کنید بعد منوی استارت باز کنید داخل قسمت سرچش این گزینه پایین

کد:

با موس کپی داخل سرچ استارت منو وارد بعدش روی فایل مورد نظر کلیک راست گزینه کپی رو انتخاب کنید فایل بعد روی فلش کپی کنید

بعد باز این دستور پایین

کد:

طبق روش قبل داخل سرچ استارت منو کپی بعدشم فایل مورد نظر داخل فلش کپی کنید

بعد داخل فلش یک پوشه به اسم en-US همینطور که من گفتم درست کنید بعد این دستور پایین داخل سرچ استارت منو وارد کنید

کد:

بعد که پیدا شد فایل مورد نظر داخل همون پوشه که درست کردین کپی کنید

مرحله سوم

dvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین سیستم ریست بصورت بوت بالا بیاین بعدشم درقسمت اول روی گزینه Next کلیک کنید بعد از قسمت Install Windows از اون پایین روی گزینه Repair your computer کلیک کنید بعد همینطوری next بزنید تابه صفحه Choose a recovery tool برسین داخل این صفحه ازبین گزینه هایی که به نمایش در میاد گزینه Command Prompt انتخاب کنید البته بجای این راه هم تو هم صحه اول میتونید کلیدهای shift+f10 همزمان فشاربدین تا اون پنجره cmd بازبشه

مرحله چهارم

وقتی که فلش به سیستم وصل هست این روش مرحله سوم باید برین بعد که پنجره Command Prompt اجرا شد این دستور diskpart ابتدا وارد اینتر کنید بعدشم این دستور list volume وارد اینتر کنید بعدش طبق شکل پایین که من مشخص کردم اون گزینه ای که باخط سبززیرش مشخص کردم مروبوط به فلش میشه بعد

کد:

مرحله پنجم

بعد این دستور پایین داخل پنجره cmd باموس کپی بگیرین بعداونجا با موس paste کنید

کد:

نکته: بجای D شما باید اسم اون درایو خودتون که مشکل داره رو وارد کنید بجای درایو G باید مسیر فایل خودتون که داخل اون درایو هارد اکسترنال که به سیستم وصل هست ریکاوری بشه از درایوی که مورد داره رو وارد کنید بجای اون قسمتی هم که همش 1 زدم باید پسورد خودتون که برای برنامه bitlocker مشخص کردین وارد کنیدبعدم اینترکنید

مرحله ششم

بعدش شما میتوانید هارد اکسترنال که داده ها روی اون ریکاوری شدن به یک کامپیوتر دیگه متصل کنید اطلاعات خودتون ببینید.

کد:

4. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

دوستان عزیز فکر نمیکنم بشه بیت لاکر رو به همین راحتی ریکاوری کرد یا رمزش رو به دست آورد
    اینکریپشن های مایکروسافت زا نظر امنیتی در سطح بالایی هست
    و بعید میدونم بشه بازش کرد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

روشهای پایین تست کنیدکه دررابطه با همین مشکل شمابوده

روش اول

منوی استارت اجرا داخل قسمت سرچش دستور cmd رو تایپ بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید داخل صفحه ای که باز میشه این دستور chkdsk /f /r از اینجا کپی بگیرین بعدشم اونجا باموس paste اینتر کنید بعد حرف y به نشانه تایید فشاربدین ازآخرم سیستم ریست کنید بالا که اومد بزارین کارش انجام بده بعد تست کنید

کد:
    روش دوم

مرحله اول

بسته به نوع ویندوزی که دارین منظورم 32 یا 64 بیت یکی از فایلهای پایین دانلود کنید

بعدش هرکدوم که بسته به نوع سیستم خودتون دانلود کردین نصب کنید روی گزینه Accept کلیک کنید تا نصب بشه

مرحله دوم

ابتدا فلش خودتون فرمت بعد به usb متصل کنید بعد منوی استارت باز کنید داخل قسمت سرچش این گزینه پایین

کد:

با موس کپی داخل سرچ استارت منو وارد بعدش روی فایل مورد نظر کلیک راست گزینه کپی رو انتخاب کنید فایل بعد روی فلش کپی کنید

بعد باز این دستور پایین

کد:

طبق روش قبل داخل سرچ استارت منو کپی بعدشم فایل مورد نظر داخل فلش کپی کنید

بعد داخل فلش یک پوشه به اسم en-US همینطور که من گفتم درست کنید بعد این دستور پایین داخل سرچ استارت منو وارد کنید

کد:

بعد که پیدا شد فایل مورد نظر داخل همون پوشه که درست کردین کپی کنید

مرحله سوم

dvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین سیستم ریست بصورت بوت بالا بیاین بعدشم درقسمت اول روی گزینه Next کلیک کنید بعد از قسمت Install Windows از اون پایین روی گزینه Repair your computer کلیک کنید بعد همینطوری next بزنید تابه صفحه Choose a recovery tool برسین داخل این صفحه ازبین گزینه هایی که به نمایش در میاد گزینه Command Prompt انتخاب کنید البته بجای این راه هم تو هم صحه اول میتونید کلیدهای shift+f10 همزمان فشاربدین تا اون پنجره cmd بازبشه

مرحله چهارم

وقتی که فلش به سیستم وصل هست این روش مرحله سوم باید برین بعد که پنجره Command Prompt اجرا شد این دستور diskpart ابتدا وارد اینتر کنید بعدشم این دستور list volume وارد اینتر کنید بعدش طبق شکل پایین که من مشخص کردم اون گزینه ای که باخط سبززیرش مشخص کردم مروبوط به فلش میشه بعد

کد:

مرحله پنجم

بعد این دستور پایین داخل پنجره cmd باموس کپی بگیرین بعداونجا با موس paste کنید

کد:

نکته: بجای D شما باید اسم اون درایو خودتون که مشکل داره رو وارد کنید بجای درایو G باید مسیر فایل خودتون که داخل اون درایو هارد اکسترنال که به سیستم وصل هست ریکاوری بشه از درایوی که مورد داره رو وارد کنید بجای اون قسمتی هم که همش 1 زدم باید پسورد خودتون که برای برنامه bitlocker مشخص کردین وارد کنیدبعدم اینترکنید

مرحله ششم

بعدش شما میتوانید هارد اکسترنال که داده ها روی اون ریکاوری شدن به یک کامپیوتر دیگه متصل کنید اطلاعات خودتون ببینید.

کد:
    با این روش کسی جواب گرفته؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام به دوستان من به هارد اکسترنال خودم با bitlocker رمز دادم رمزشم یادم رفته رمز پشتیبانش رو هم تو کامپیوترم نتونستم پیدا کنم روشهای که داده بودینم امتحان کردم جواب نداد لطفا راهنماییم کنید توی هاردم برام خیلی مهمه حتی نمیتونم پاکش کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام
    فایل x64 و x86 که برای دانلود گذاشتید قابلیت دانلود نداره
    میتونم خواهش کنم دوباره آپلود کنید
    با تشکر

در آغاز فعالیت masoud_k4chal's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام . با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام کاربران
    آقا من پسور دادم با بیت لاکر بعد پسور هم میدونم چیه ولی بعد از عوض کردن ویندوز از من پسورد نمیخواد ریکاوری key میخواد که اونو تو کامپیوتر ندارم لطفا راهنمایی کنید . من الله توفیق

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

من هم همین مشکل رو دارم لطفا کمک کنید
    سلام . با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام کاربران
    آقا من پسور دادم با بیت لاکر بعد پسور هم میدونم چیه ولی بعد از عوض کردن ویندوز از من پسورد نمیخواد ریکاوری key میخواد که اونو تو کامپیوتر ندارم لطفا راهنمایی کنید . من الله توفیق

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام من Identifier بیت لاکر و دارم اما موتاسفانه recovery key رو ندارم میشه قفل بیت لاکر و با Identifier برداشت ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •