تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 12 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 116

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Resident Evil 6

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

سلام
    من بازی رو تازه گرفتم و وقتی که وارد بازی میشه مستقیم میره تو صفحه تنظیمات گرافیک و بعد که ok زدم میره تو بازی !
    یعنی هیچ چیزی رو نمیتونم تنظیم کنم. نه شخصیت بازی و نه میزان سختی . در ضمن سیو هم نمیشه
    کرک reloaded رو هم ریختم بازم نشد. آپدیت هم کردم بازم نشد. !!
    خوب استاد اولش ان جوری هست فیلمی تا 20 دقیقه اولشو بازی نکنی بازی شروع نمیشه و ان اولش هم فلش فوروارد اخر بازی هست

داره خودمونی میشه saman.killer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام.
    شما game for windows live نصب کنید و استیم هم نصب کنید بعد اگر پیغام داد ببین گزینه افلاین داره بعد اکانت بساز یعنی یه اسم بنویس و بعد داخل شو..
    احتمالا گیم فور ویندوز لایو نصب نکردی
    یه فایلی توی دی وی دی دومش هست به اسم xlive که وقتی روش می زنم میگه این فایل مال ویندوز 32bit هست میشه نسخه 64bit این فایل رو برام بذارید خودم گشتم پیدا نکردم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام,من بازی نسخه کامل روگرفتم و نصب کردم,تنها مشکلی که الان دارم اینکه صدای شخصیت ها نمیاد! تو فیلم ها که اصلا صدا نمیاد,تو بازی هم بعضی اوقات میاد, گرافیکم رو اپدیت کردم درست نشد,اپدیت هارو هم دانلود کردم بازم درست نشد,لطفا کمک کنید!مشکل از کامپیوتر هست یا بازی?

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام دوستان من یه مشکل بزرگ دارم و اونم سیو کردن بازی همه کاری کردم ولی نمیدونم چرا سیو بازی از checkpoint نمیاد و وقتی میسوزم میره از اول بازی میاد دهن سرویس شده از game for windows live و steam هم استفاده کردم که هیچ کدوم عمل نمیکنه تو رو خدا راهنماییم کنید خیلی گیج شدم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

یه فایلی توی دی وی دی دومش هست به اسم xlive که وقتی روش می زنم میگه این فایل مال ویندوز 32bit هست میشه نسخه 64bit این فایل رو برام بذارید خودم گشتم پیدا نکردم
    متاسفانه من ندارم وگرنه میزاشتم شما تو سایتهای دانلود بگردید هست...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستان من یه مشکل بزرگ دارم و اونم سیو کردن بازی همه کاری کردم ولی نمیدونم چرا سیو بازی از checkpoint نمیاد و وقتی میسوزم میره از اول بازی میاد دهن سرویس شده از game for windows live و steam هم استفاده کردم که هیچ کدوم عمل نمیکنه تو رو خدا راهنماییم کنید خیلی گیج شدم
    سلام
    یه اپدیت برای بازی اومده 67 مگابایته دالود کنید بعد اونو تو مسیر نصب بازی نصبش کنید.
    اگر درست نشد روی بازی کلیک راست کنید و گزینه run as administrator رو انتخاب کنید و بازی کنید.

حـــــرفـه ای Joaquin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    این قسمت mercenaries وقتی یه مپ رو میبرم، مینویسه
    sending records data.
    و همین جوری میمونه و سیو نمیکنه و مجبور میشم alt-tab کنم. چی کارش کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    یه اپدیت برای بازی اومده 67 مگابایته دالود کنید بعد اونو تو مسیر نصب بازی نصبش کنید.
    اگر درست نشد روی بازی کلیک راست کنید و گزینه run as administrator رو انتخاب کنید و بازی کنید.
    اگه زحمتی نیست لینکشو بذار

آخر فروم باز علیرضا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض Failed to initialize steam

سلام دوستان من این بازی رو خریدم
    نسخه ای که من دارم دوتا DVD هستش. برای شما هم همینقدره ؟

مشکلم اینه که اول بهم گفت که Steam_api.dll is missing
    منم رفتم و اون DLL رو دانلود کردم و به System32 و SystemWOW64 اضافه کردم
    اما الان بازم بازی اجرا نمیشه و میگه Failed to initialize steam
    درحالی که من Steam رو از سایتش دانلود و نصب کردم. (فایل نصبش 1.5 مگابایته)

یه نکته هست که باید بگم:
    Steam رو که اجرا میکنم میخواد آپدیت بشه. احتمالاً‌اروری که بازی میده بخاطر همینه. که Steam احمق نیاز داره آپدیت بشه و فایلهاشو از سرورش دانلود کنه و بعد ... بازی،‌ Steam رو مثل آدمیزاد میشناسه و اجرا میشه. اما ازونجایی که سایت Steam فیللل تررررر هستش مجبوریم از برنامه های فیلللللل تررررر بشکنننننن مزخرف و سرعت پایین استفاده کنیم تا جناب Steam بتونن آپدیت شن (که تا حالا بعد از چندین بار سعی و تلاش نتونسته بیشتر از ۴ مگابایت از ۹۷ مگابایتی که باید دانلود شه رو دانلود کنه)
    میخواستم ببینم فایل نصبی کامل Steam جایی تو اینترنت وجود داره که بشه یهو کل Steam و مخلفات و آپدیتش رو یه جا توی یه فایل نصبی دانلود و نصب کرد که این داستانها همینجا به خوبی و خوشی تموم بشن یا اینکه ..... ؟ :|

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

داداش کرکو بگیر توش یه فایل استیم هم هست اون Steam_api.dll کرک شدس . کرک reloaded رو بگیر
    اگه قرار بود با فایل قانونی اجرا شه که کرکی در کار نبود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •