تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 39

نام تاپيک: Embedded Linux - کدوم لینوکس رو نصب کنم

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

کدوم از این رو نصب کنم ؟ لچتابم 64بیت رو جواب میده
    kde یا گنوم ؟
    گنوم
    بستگی به رمت داره اگر ۴ و بیشتر از ۴ هست ۶۴ بیت اگر نه ۳۲

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گنوم
    بستگی به رمت داره اگر ۴ و بیشتر از ۴ هست ۶۴ بیت اگر نه ۳۲

رمم 8. از نظر سرعت فرقی نمیکنه . بعدشم با وی ام ویر میخام نصب کنم .

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

رمم 8. از نظر سرعت فرقی نمیکنه . بعدشم با وی ام ویر میخام نصب کنم .
    نه خیلی ۶۴ بگیر البته تو وی ام ویر میتونی که میزان رم رو تنظیم کنی ولی بازم۶۴ بگی که وقتی خواستی نصب کنی رو هارد راحت باشه دوباره نخواهی بگیریش و این که ۶۴ بیتی روی سیستم های با رم کمتر از ۴ هم نصب میشه و مشکلی نداره ولی ۳۲ نه نصب میشه ولی ۳ و یه خورده از رم رو میشناسه

تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام . من ابونتومو خاستم نصب کنم ولی گزینه
    Persistent نداره . همونجا رفتم که اولین گزینه رو میزنی بعد بصورت لایو اجرا میشه .

اگه میشه به این تایپیک هم سر بزنید. ممنون
    http://forum.p30world.com/showthread.php?t=667151
    Last edited by roya.rashidi; 25-06-2014 at 22:25.

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

رو کجا رو وی ام ویر اگر هست که شما اول یه کار هاش رو انجام بده و به نصب و ... و لود ایمیج که رسید بگو ببینم مشکل کجاست برای نصب یه صورت نرم افزار هم ایمیج رو روی یک دی وی دی بزنید و بهد دی وی دی رو که بزارید خودش اتوران داره اجرا میکنه و میاره برای نصب من نتونستم یه صورت نرم افزاری نصب کنم اگر خواستید باید عکس بزارید من راهنماییتون کنم یا با تیم ویور هم میشه انجام داد

تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رو کجا رو وی ام ویر اگر هست که شما اول یه کار هاش رو انجام بده و به نصب و ... و لود ایمیج که رسید بگو ببینم مشکل کجاست برای نصب یه صورت نرم افزار هم ایمیج رو روی یک دی وی دی بزنید و بهد دی وی دی رو که بزارید خودش اتوران داره اجرا میکنه و میاره برای نصب من نتونستم یه صورت نرم افزاری نصب کنم اگر خواستید باید عکس بزارید من راهنماییتون کنم یا با تیم ویور هم میشه انجام داد
    یکی از دوستان گفت persistent هم میشه نصب کرد . من اینو میخام .

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یکی از دوستان گفت persistent هم میشه نصب کرد . من اینو میخام .
    من بلد نیستم تاحالا انجام ندادم اسمش رو هم نشنیدم

تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میشه فرق بک ترک و اوبونتو رو بگید . واسه من فک کنم بک ترک

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

میشه فرق بک ترک و اوبونتو رو بگید . واسه من فک کنم بک ترک
    بک ترک یک توضیع هست بر پایه ابونتو که مخصوص ه ک و امنیت هست و کار کردن باهاش برای شما که تازه کارید سخته برای شروع چون همون اول هم محیط گرافیکی نداره و باید با محیط متنی کار کنید بعد خودتون محیط گرافیکی رو فعال کنید برای همین توصیه نمیشه که بگیرید و نصبش کنید و الان هم دیگه پشتیبانی نمیشه و ورژن جدیدش هم نمیشه گفت ولی نمیشه هم گفت که ورژن جدیدش نیست کالی الان به جای بک ترک هست و تموم کارایی هاش رو داره و برپایه دبیان هست که یکی از بهترین توضیع های لینوکسه اونم یه مقدار سخته برای شما که تازه کارید چون باید اطلاعات کاملی از سیستون و چگونگی کار کردن سیستم عامل لینوکس و ... داشته باشید تا بتونید نصبش کنید فقط معمولا برای کسایی که تازه شروع میکنن توضیع های اوبونتو و مینت تجویز میشه مینت به خاطر راحتی بیش از اندازش و اوبونتو هم به خاطر این خیلی پشتیبانی خوبی داره و تموم کسایی که با لینوکس کار میکنن حتما باهاش کار کردن و میتونن راحت تر مشکلاتتون رو حل کنن و بک ترک یک توضیع تخصصی هست برای ه ک و امنیت که باهاش پروژه های بزرگی هم اجراشده فعلا کاردارید تابتونید به اونا برسید ولی فکر نمیکنم که خیلی طول بکشه تا بتونید از اونا هم استفاده کنید و اون جا هم هرچی از دستم بربیاد انجام میدم اگر از من کمک خواستید من همه این توضیع ها رو دارم تجربه کار باهاشون رو دارمشاید بیشتر از 50 گیگ ایمیج لینوکس دارم البته شاید 20 گیگش هم به درد نخوره باید پاکسازیشون کنم شما فعلا همین ابونتو رو کار کنید تا حداقل بتونید هسته سیستم عاملتون رو به روز کنید و کامپایلش کنید و بعد سراغ اونا برید و تو ترمینال بتونید حداقل چند تا پوشه بسازید و بتونید لیست کنید فایل هاتون رو و ... تا بعد اونا رو راحت باشید مطمئن باشید تفاوت های اوبونتو این قدر هست که فعلا مشغولش میشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hapoofesgeli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوست عزیز شما (تقریبا) همه ی ابزار ها رو می تونین تو همه ی توزیع ها داشته باشین و نصب بک ترک این وسط قرار نیست شما رو یک شبه به متخصص امنیت و ... تبدیل کنه.(بک ترک هم همونطور که دوستمون گفتن دیگه توسعه داده نمیشه و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راهش رو ادامه میده)
    برای تفاوت هم میتونین خیلی راحت از گوگل / سایت های ۲ توزیع و ویکیپدیا استفاده کنین! اینطوری شما برای نصب لینوکس و استفادش باید این تاپیک رو 500 صفحه جلو ببرین و این وسط هیچکس هم استفاده ای نمیبره!
    برای استفاده از Persistent Mode هم از برنامه ی LiLi USB Creator استفاده کنین(که اگر پست TechFreak جان رو درست میخوندین ایشون اشاره کرده بودن)
    اطلاعات بیشتر در مورد این حالت رو هم در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخونین.
    اگه میشه به این تایپیک هم سر بزنید. ممنون
    میتونم بپرسم قیمت سیستم چه ربطی به این انجمن داره؟
    ---
    و خواهشا جملات و کلمات رو تو پاسخ و جواب ها کامل و بی غلط تایپی بنویسین تا حداقل بشه منظور رو متوجه شد...

11. این کاربر از Hapoofesgeli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •