تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: تاثیر CoolPad در کارایی و عمر لپ تاپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض تاثیر CoolPad در کارایی و عمر لپ تاپ

به نظر شما اسفاده از CoolPad در کارایی و میزان عمر لپ تاپ موثره ؟؟
    آیا هوشمند بودن لپ تاپ یا همون دماسنج داخلی که سرعت فن داخلی رو کنترل می کنه ، برای حفاظت از سخت افزار ها کافی نیست ؟؟؟
    کسانی که بدون CoolPad و برای مدت زمان زیادی از لپ تاپ استفاده می کنند ، از تجربه شون بگن . آیا تا به حال دچار مشکل شدن ؟؟؟
    با تشکر

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر شما اسفاده از CoolPad در کارایی و میزان عمر لپ تاپ موثره ؟؟
    آیا هوشمند بودن لپ تاپ یا همون دماسنج داخلی که سرعت فن داخلی رو کنترل می کنه ، برای حفاظت از سخت افزار ها کافی نیست ؟؟؟
    کسانی که بدون CoolPad و برای مدت زمان زیادی از لپ تاپ استفاده می کنند ، از تجربه شون بگن . آیا تا به حال دچار مشکل شدن ؟؟؟
    با تشکر
    به نظرم کارایی CoolPad بستگی به نحوه طراحی خود کولپد و همچنین لپتاپ داره . کولپدی که چند فن بزرگ با قابلیت تنظیم دور داشته باشه و بتونه تمام قسمتهای زیرین لپتاپ را پوشش بده کارایی بهتری نسبت به کولپدهای کوچک دارد . لپتاپی که گرمای زیادی آزاد نمیکنه و لپتاپی که برای کارهای سنگین استفاده نمیشه شاید هیچگاه به کولپد نیازی نباشه . ولی اگر کانفیگ لپتاپ طوری باشه که گرمای زیادی آزاد میکنه یا برای کارهای سنگین استفاده میشه استفاده از کولپد خوب و با طراحی درست کارآمد هست و باعث افزایش عمر مفید لپتاپ میشه . لپتاپ باید حداقل دارای شکافهایی در کف داشته باشه که جریان هوای خنک به داخل آن نفوذ کنه .

من لپتاپ دارم ولی کارهای سنگینی باهاش انجام نمیدم و حتی گرمای زیادی هم از vent خارج نمیشه و در نتیجه به ندرت کولپد را روشن میکنم ولی یه معیار برای خودم در نظر گرفتم که هر وقت دمای هارد لپتاپم از 40 درجه فراتر بره کولپد رو روشن میکنم که این هم در مواقع کپی و پیستهای سنگین و .... پس چند دقیقه دمای هارد واقعاً پایین میاد .

3. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •