تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 15 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 143

نام تاپيک: Hearthstone : Heroes of Warcarft

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

خیلی دوست دارم بازی کنم ولی متاسفانه مدتیه به قدری مشغله دارم که وقت بازی نیست . همون دوتا2 رو هم هفته ای یکی دو دست می زنم
    ولی خوب میذارم دانلود شه برای وقتی که سرم خلوت شه !

ویرایش : دانلود شد ، امروز ظهر یه کم وقت دارم یه تستی می زنم .
    Last edited by Arrowtic; 25-01-2014 at 06:28.

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

خوب بازی محشره ! الآن سریع یه دست زدم بعد از رد کردن آموزشی ها .
    اسمم هم Arrowtic .

3. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ezio7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

بازی فوق العادس اصن مگه میشه بلیزارد بازی بد بزنه فقط به نظرم یه کم pay to win ه چون اگه بخوای فری کارت های اپیک و لجندری رو باز کنی باید حداقل 10 برابر اونی که پول میده تایم بذاری ولی اگه یه deck خوب بچینی تا رنک 10 هم میشه با کارت های فری رفت بعدش دیگه خیلی سخت میشه
    اسم من هم msd7372

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

10 برابر ؟ من فعلا با هی بازی کردن و کوئست رفتن کلی Gold جمع کردم چندین پک خریدم .
    در بین TCG ها این یک بازی عادلانه واقعی هست ! کافیه Duel of Champions بزنید تا ببینید چی بگم . اینجا پک هم با پول واقعی و هم گلد .(اونم فقط 100 گلد)
    اونجا پک های شاخش طوری بودن صبح تا شب بازی می کردی یک ماه بازم طول می کشید جمع آوری پولش .
    در وصف Hearthstone این جمله کافیه : همه میدونن من چه قدر Dota 2 رو دوست دارم و جز محبوب ترین بازیای عمرمه . از وقتی نشستم پای Hearthstone یک دست هم دوتا نزدم ! 3 روز شده تا الآن که به استیم نگاهم ننداختم دیگه !

6. 2 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ezio7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

10 برابر ؟ من فعلا با هی بازی کردن و کوئست رفتن کلی Gold جمع کردم چندین پک خریدم .
    در بین TCG ها این یک بازی عادلانه واقعی هست ! کافیه Duel of Champions بزنید تا ببینید چی بگم . اینجا پک هم با پول واقعی و هم گلد .(اونم فقط 100 گلد)
    اونجا پک های شاخش طوری بودن صبح تا شب بازی می کردی یک ماه بازم طول می کشید جمع آوری پولش .
    در وصف Hearthstone این جمله کافیه : همه میدونن من چه قدر Dota 2 رو دوست دارم و جز محبوب ترین بازیای عمرمه . از وقتی نشستم پای Hearthstone یک دست هم دوتا نزدم ! 3 روز شده تا الآن که به استیم نگاهم ننداختم دیگه !
    آره درسته اول بازی ممکه بتونی خوب گلد جمع کنی و چنتا پک هم بخری ولی این واسه همون چنتا کوست اوله حدود 600-700 تا گلد میشه جمع کرد بعد اون دیگه فقط کوست های دیلی میده روزی 1 دونه که 40 گلد داره هر کدوم
    بعد شما اگه بری رنک 11-12 میبینی همه حداقل 4-5 تا کارت اپیک و لجندری دارن که یکیش به تنهایی میتونه بازیو از این رو به اون رو کنه
    + تو پک هایی که خریداری میشه شانس دراپ اپیک 4.5% و لجندری 1.1% هستش تازه اونم اصن معلوم نیست کارتی که میده به دردت بخوره
    پس عملا اگه یه کارت خاص رو بخوای امکانش نزدیک صفره که بتونی شانسی گیرش بیاری پس مجبوری خودت بسازیش واسه این میگم 10 برابر اونی که پول میده باید بازی کنی تا به مقدار نیازت arcane dust جمع کنی
    با همه اینا من هنوز میگم جزو بهترینای tcg ه و از اون مهمتر کاملا easy to learn هستش و تازه هم که وارد open beta شده همه میتونن دانلود کنن با حجم کمش کسی خوشش هم نیومد چیزی رو از دست نداده

یه راهنمایی هم واسه اونایی که تازه بازیو شروع کردن یا میخوان بکنن:
    به هیچ وجه گلدتونو واسه خرید پک نذارید و باش آرنا برید هر آرنا 150 تا گلد میگیره و بسته به تعداد برد ها اخرش بهتون جایزه میده هر دور ارنا وقتی تموم میشه که 3 تا ببازید بیشترین برد هم 12 تاس که بهترین جایزه رو میده خوبیش اینه که اگه هیچی هم نبرید باز یه پک میگیرید + 25 تا گلد یا داست که میشه 125 تا و چیز زیادی از دست نمیدین این حالتیه که هیچی نبرده باشین با 3-4 تا برد که راحت میشه بدست آورد ارزش بیشتر از پولی که دادین میشه این راهنما رو هم بخونید قبل شروع خیلی کمک میکنه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. 2 کاربر از ezio7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

مگه میشه یه نفر با پول واقعی یه کارت مشخص بخره ؟
    اگه نه که از این نظر رایگان ها با پولی ها برابرن و شانس دراپ واسه هر دو کمه . درسته فری ها سخت تره واسشون ولی نه خیلی سخت تر(در مقایسه با TCG های دیگه) و با کمی Grind کردن میتونن گلد مورد نیازشون رو جمع کنن . در حالی که توی بقیه TCG ها اینطور نیست .
    Hearthstone فکر کنم 5 ـمین TCG آنلاین هست که دارم می زنم و در مقایسه با 4 تای دیگه از نظر p2w بودن بسیار پایین تره و میشه با Grind کمتر نسبت به بقیه گلد مورد نیاز جمع کرد .
    در کل بازی همه ی موارد مورد نیاز برای p2w شدن رو نداره مثلا Skill هنوز مهم ترینه ، همه چیز با Grind کم قابل خریدنه . چیزی که میشه گفت گریند باز رو نسبت به بقیه کم کرده و خیلی کمک کرده که از این لحاظ از بقیه رقبا بهتر باشه ، مورد زیره :
    10gold is awarded for every 3 games won in Play mode, up to a maximum of 100 gold per day
    توی بازی های دیگه در این سبک تنها راه در اوردن گلد کوئست و لول آپ ـه که مقدارشون مثل اینجا نیست و باید 10 ها برابر Hearthstone بازی کرد تا با این پول یه پک متوسط خرید .(اونجا پک ها انوع دارن و پک های شاخ وحشتناک گرونن و خریدشون تقریبا غیر ممکنه !)

به نظرتون این Golden Card ها رو چه کنم ؟ Disenchant نکنم برن ؟
    Last edited by Arrowtic; 29-01-2014 at 06:59.

10. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه IIIXSubZeroXIII's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

مگه میشه یه نفر با پول واقعی یه کارت مشخص بخره ؟
    اگه نه که از این نظر رایگان ها با پولی ها برابرن و شانس دراپ واسه هر دو کمه . درسته فری ها سخت تره واسشون ولی نه خیلی سخت تر(در مقایسه با TCG های دیگه) و با کمی Grind کردن میتونن گلد مورد نیازشون رو جمع کنن . در حالی که توی بقیه TCG ها اینطور نیست .
    Hearthstone فکر کنم 5 ـمین TCG آنلاین هست که دارم می زنم و در مقایسه با 4 تای دیگه از نظر p2w بودن بسیار پایین تره و میشه با Grind کمتر نسبت به بقیه گلد مورد نیاز جمع کرد .
    در کل بازی همه ی موارد مورد نیاز برای p2w شدن رو نداره مثلا Skill هنوز مهم ترینه ، همه چیز با Grind کم قابل خریدنه . چیزی که میشه گفت گریند باز رو نسبت به بقیه کم کرده و خیلی کمک کرده که از این لحاظ از بقیه رقبا بهتر باشه ، مورد زیره :
    توی بازی های دیگه در این سبک تنها راه در اوردن گلد کوئست و لول آپ ـه که مقدارشون مثل اینجا نیست و باید 10 ها برابر Hearthstone بازی کرد تا با این پول یه پک متوسط خرید .(اونجا پک ها انوع دارن و پک های شاخ وحشتناک گرونن و خریدشون تقریبا غیر ممکنه !)

به نظرتون این Golden Card ها رو چه کنم ؟ Disenchant نکنم برن ؟
    کارت مشخص نمیشه خرید ولی کسی که 40 تا پک میخره کلی dust گیرش میاد .
    اگه basic ه که نمیشه dischant کرد اگه expert ه و نداریش و لازم داریش نگه دار در غیر ایتصورت dischant کن بره!
    ------------
    من یه Sylvanas گلد داشتم با تغییرات پچ جدید dischant کردمش و ragnaros و ysera رو ساختم ولی جای خالی sylvanas حس میشه شدید
    640 تا dust میخوام برشگردونم به میادین

حـــــرفـه ای hadi_gamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من دارم بازی رو دانلود میکنم.احتمالا فردا میام ببینم چجوریه بازیش.

پروفشنال D,Freeman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    خونه.

پيش فرض

یه سوال برام پیش اومده....این بازی هم مثل LOL سرورهای مجزا داره؟ اگه بله دوستان اینجا بیشتر تو کدوم سرور هستن؟
    پ.ن: نصفش تازه دانلود شده!

حـــــرفـه ای hadi_gamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه سوال برام پیش اومده....این بازی هم مثل LOL سرورهای مجزا داره؟ اگه بله دوستان اینجا بیشتر تو کدوم سرور هستن؟
    پ.ن: نصفش تازه دانلود شده!
    بله سرورهای جدا داره.تقریبا همه بچه ها سرور اروپا هستن تو بلیزارد.

15. این کاربر از hadi_gamer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •