تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 15 اولاول ... 39101112131415 آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 143

نام تاپيک: Hearthstone : Heroes of Warcarft

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

عزیزم شما دقیقا 2 تا کلاس رو میگی ضعیف که واقعا تعجب آوره
    هانتر که همه مینیون ها رو Beast انتخاب میکنن اینا هی به همدیگه باف میدن. آدم بیچاره میشه. بعد هم با اون Trap ها میای مینیون بزنی خودت میمیری.
    یه دونه Buzzard میندازن بابت هر Beast که رو کنن یه کارت میکشن. بعد میان یه کارت رو میکنن به تعداد مینیونهای تو برای اون Boar با Charge ظاهر میشه چون Beast هستن برای هر کدوم یه کارت میکشن.
    در آخر هم یه مینیون رو میکنن همه مینیون ها 1 دمیج بیشتر میزنن. تازه اونم خودش Beast هستش. با 6 تا مانا پدر آدم درمیاد. همه این کارت ها هم فری هستن. پول نمیخواد.

دروید هم که همش یه سره به مینیون هاش Heal و Damage میده.
    یه مینیون معمولی میشه +15 / +15.
    خودش هم که هی آرمور و دمیج میگیره.

من الان اینترنت ندارم شما ID بده من یکی دو دست با شما بزنم ببینم ایراد کار کجاست.

2. این کاربر از JIGSA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordthunder's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد WoWClassic

پيش فرض

عزیزم شما دقیقا 2 تا کلاس رو میگی ضعیف که واقعا تعجب آوره
    هانتر که همه مینیون ها رو Beast انتخاب میکنن اینا هی به همدیگه باف میدن. آدم بیچاره میشه. بعد هم با اون Trap ها میای مینیون بزنی خودت میمیری.
    یه دونه Buzzard میندازن بابت هر Beast که رو کنن یه کارت میکشن. بعد میان یه کارت رو میکنن به تعداد مینیونهای تو برای اون Boar با Charge ظاهر میشه چون Beast هستن برای هر کدوم یه کارت میکشن.
    در آخر هم یه مینیون رو میکنن همه مینیون ها 1 دمیج بیشتر میزنن. تازه اونم خودش Beast هستش. با 6 تا مانا پدر آدم درمیاد. همه این کارت ها هم فری هستن. پول نمیخواد.

دروید هم که همش یه سره به مینیون هاش Heal و Damage میده.
    یه مینیون معمولی میشه +15 / +15.
    خودش هم که هی آرمور و دمیج میگیره.

من الان اینترنت ندارم شما ID بده من یکی دو دست با شما بزنم ببینم ایراد کار کجاست.
    سلام
    چاکر اخلاق ورزشکاری
    هنوز trap نداده به من ، مثلا خیر سرش quest داده.
    جالبه با rouge و priest راحت میشد quest ها رو برد ، اما با hunter و druid نمیشه
    من هم تا می تونستم beast انتخاب کردن کارت هام رو ، اما خوب می خوای باف بدی قبلش کارتت رفته.بعد هم آخه این هم شد آیتمlgendery ?

iهر وقت استفاده کردم یا طرف دزدیدش ، یا minion هاش قوی تر از این بودند یا ...
    کلا من روی آقای همساده رو سفید کردم.

4. این کاربر از lordthunder بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال D,Freeman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    خونه.

پيش فرض

کارت legendary داده به hunter من، بعد بگید چیه ! یک کوچولو سنبت به هم مانای خودش قوی تره ، اما به جاش اگر بمیره به تیم مقابلت یک minion 3/3 می ده.
    یاد آقای همساده می اوفتم.
    آقای همساده جلوی من کم میاره!
    6-7 دست با hunter رفتم ، مگر میشه برد ، همیشه طرف مقابلت کارت های legendary یا کارت های عجیب غریب در میاره.
    یعنی من این قدر بدشانسم؟
    هر جورم میری جلو دو تا کارت میاره روی دستت.ضعیف در میاری با یک شات همشون رو می کشه ، قوی در میاری برش میداره برای خودش!
    هانتر قلق خاص خودش رو داره...اول از همه باید حداقل کاراکترتون رو تا لول20ببرین تا کارتهای بیسیکش همه باز بشه...حالا میرسیم به هانتر: هانتر اند گیم نیست و باید سریع حرفتون رو مغلوب کنین وگرنه هرچی بیشتر مبارزه طول بکشه شانس بردتون میاد پائین تر...برای شروع همیشه timber wolf بندازین که به بقیه بیست ها یکی اتک میده...یه کارتی هم هست که اسمش یادم نیست کرکسه و به ازای یه بیست یه کارت برات میکشه...وقتی حریفت مینیون زیاد داره این کارت رو بندازه سگ هارو احضار کن تا کلی کارت بیاد تو دستت...یه سکرت بنداز تا همه دشمنا 2تا دمیج بخورن یا اونی که مار احضار میکنه که بازم برات کارت میکشه...سلاحت هم که به ازای هر سکرت یکی دورابیلیتی میگیره...اگه تیمبر ولف داشته باشی و سگ هارو احضار کنی حریفت وحشت میکنه ...4-5سگ با اتک 2یا اگه یه تیمبر ولف دیگه داشته باشی با اتک3! ممولا هانتر حریفش رو اینطوری غافلگیر میکنه چون کارت قوی به جز کارت لجندری بیسیکش نداره...در کل از انداختن کارتهای ضعیف و مانا پائین تو اوایل بازی زیاد استفاده کن چون رمز پیروزی هانتر همینه...نزار بازی به درازا بکشه که حریفت کارتهای لجندریش رو میندازه و حالا بیا چیز بیار باقالی بار کن! ابیلیتیت هم که دوتا دمیج مستقیم تو صورت هیروی حریفه! هانتر کلاس قویه اگه بدونی چطور باهاش بازی کنی و کمی شانس باهات یار باشه و حرفت هم یه p2w نباشه! اگر هم باشه هانتر کلاسیه که مقابل این جور بازکینا شانس بیشتری نسبت به بقیه داری چون کارتهای لجندری معمولا مانا بالا هستن.

6. این کاربر از D,Freeman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    خونه.

پيش فرض

سلام
    چاکر اخلاق ورزشکاری
    هنوز trap نداده به من ، مثلا خیر سرش quest داده.
    جالبه با rouge و priest راحت میشد quest ها رو برد ، اما با hunter و druid نمیشه
    من هم تا می تونستم beast انتخاب کردن کارت هام رو ، اما خوب می خوای باف بدی قبلش کارتت رفته.بعد هم آخه این هم شد آیتمlgendery ?

iهر وقت استفاده کردم یا طرف دزدیدش ، یا minion هاش قوی تر از این بودند یا ...
    کلا من روی آقای همساده رو سفید کردم.
    خیلی خوش شانسی! این کارت یکی از بهترین کارتهای لجندری هستش! یه مینیون 3/3 در مقابل این دیو باور کن چیزی نیست! با 6مانا میتونی یه مینیون با اتک 9 بکشی! چه مینیونی از این قویتره آخه؟! تو تمام طول مدتی که بازی میکردم فقط دوتا کارت لجندری از تو پک ها درآوردم! یکی اون که الان اسمش یادم نیست و با مردنش یه مینیون حریف رو میکشه طرف استفاده کننده و یکی هم کارت لجندری کلاس پریست که جفتشون رو دیسنچنت کردم!
    کلاسی که میتونه مینیون بدزده فقط پریسته که اونم یه کارت 10مانائیه! یعنی کل یه نوبت رو باید بزاره واسه دزدین یه مینیون! (درمورد کارتها صحبت نمیکنم...کارتهائی هستن که میتونن یه مینیون رو بکشن طرف دیگه که تعدادشون هم شاید به 2یا3 بیشتر نرسه)
    شما لول هانتر یا هر کلاسی که توش هستی رو ببر بالا...تو casual mode این کار راحته نیازی نیست تو رنک مود بری و برد راحت به ملت بدی!
    Last edited by D,Freeman; 16-04-2014 at 21:29.

8. این کاربر از D,Freeman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد WoWClassic

پيش فرض

آقا هر چی می گذره بازی بهتر که نمیشه ، بدتر هم میشه ، حریف من همیشه کارت هاش فوله ،خوب چه کار کنم
    مثلا همین کارت legendary که گفتین فوق العاده است ،هر دفعه summon کردم راحت destroy می کننش یا می دزدنش ، یک بار نشد به دردم بخوره.
    اصلا رنک نمی رم ، همین causal اعصاب خورد کنه
    Secret هم ندارم
    مجبورم برای پول درآوردن quest برم ، اونم که هی کلاس به کلاس می کنه ، هر چی هم که پیش می رم حریف دو برابر من پیشرفت داره (انگار team builder بر اساس تعداد بازی یا .... هست ، نه قدرت کارت ها و level کلاسی که بازی می کنی. که واقعا تکنیک مسخره و ناجوانمردانه ای هست)
    Last edited by lordthunder; 16-04-2014 at 23:19.

10. این کاربر از lordthunder بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد WoWClassic

پيش فرض

2441 id منه

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد WoWClassic

پيش فرض

ببینید ، باز الآن می گین این یارو زر زد ، اما خوب من این مشکلات رو در روند بازی دیدم :
    - موقع انتخاب رقیب ، به هیروی شما ، تجارب شما ، وکارت های شما دقت نمی کنه ، در صورتی که برای یک بازی عادلانه باید این کار رو می کرد
    - کوئست ها آدم رو مجبور می کنه هر روز هیرو عوض کنه ، بعد هیدهم سخت تر میشه ، مثلا میگه پتج تا برد با پالادین ، خوب منکه هنوز پالادین حرفه ای نیستم مجبورم با چند تا حرفه ای بازی کنم و شانسی بعد 5-6 تا بازی یک برد بگیرم ، یعنی باید برای انجام کوئست 30 باری بازی کنم.
    - تو انتخاب رقیب دقت نمی کنه که تکراری نباشه ، با یکی بازی کردی ، همه چیزش ازت سره ، 2-3 تا بازی دیگه هم می زنی همون یارو رو می ندازه بهت هی می بازی.
    - اجازه نمی ده برای انجام کوئست ها بازی safe بکنی ، مثلا بازی با NPC
    - بازی اگر امگان بازی 2-3 نفره رو هم می داشت خیلی عالی می شد ، مثلا دو نفر با هم تیم می شدند می رفتند توی یک بازی 2 به 2.

13. 2 کاربر از lordthunder بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    خونه.

پيش فرض

راستی یه نکته ای که احتمالا خودت متوجهش شدی...شما تو هرروز میتونی یک بار کوئست هات رو تغییر بدی...رو ضربدر بالای سمت راست کوئست کلیک کن تا کوئست تغییر کنه. بستگی به شانست داره ممکنه بشه 3برد تو هر مود یا با یه کلاس دیگه یا کلاسی که داری باهاش بازی میکنی یا بشه مثلا کست 30اسپل یا 20مینیون بالای 5مانا و غیره...واسه من اکثر اوقات میشد 3برد با هرکلاسی تو هرمودی.
    کلا قبول دارم سیستم حریف یابی و کوئست هاش زیاد جالب نیست...

15. این کاربر از D,Freeman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

من تو Ranked مشکلی نداشتم ولی تو Unranked چرا گاها ناجوانمردانست .
    کوئست ها سیستمش به نظرم خوبه ولی مشکلش عدم تنوع کوئست هست . البته احتمالا در آینده بهش رسیدگی کنن .

17. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه saeedA144's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان منم add کنید باهم بازی کنیم
    dashsaeed#2264

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •