تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: فروش بلندگوی فوکال سری 714

در آغاز فعالیت hosh1349's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

10 فروش یا تعویض بلندگوی فوکال سری 714

باسلام
    یک جفت بلند گوی فوکال سری 714 به رنگ قهوه ای تیره وکاملا نو (تنها 20روز است خریداری شده .و میشه جای نو فروخت) را گذاشتم برای فروش قیمت هم 1900000 تومان گذاشتم .ضمنا قیمت بازارش هم حدود 2400000تومنه که فکر کنم منصفانه تعیین کردم وهرکی بخره برد کرده .از فوکال هم تعریف نکنم بهتره چون اصلا احتیاجی به تعریف نداره.ضمنا اگه کسی بلند گوی نو داشت که به امپ من بخوره حاضرم تعویض هم بکنم من امپ موزیکال فدلینتی 3.5اینچ گرفتم اما یه مقدار برای بلندگوها زیاده... به هر حال هرکدوم ازدوستان اگرجهت کمک به ست شدن امپ و بلندگوی بنده پیشنهاد سازنده ای دارند راهنمایی کنند لطف کردن....حتی اگه کسی امپ نو و انهم تو کلاس موزیکال فدلیتی داره که مناسب حال اسپیکر های فوکالم باشدحاضرم بجای فروش یاتعویض اسپیکرها .امپم رو هم عوض کنم. یه پلیریاماها s-150هم روی این مجموعه دارم که اگه کسی خواست اونها رو هم می تونم بزارم وسط چه برای فروش چه برای تعویض این رو برای اون دسته از عزیزانی گفتم که امپ و پلیر ست دارند و می خواهند تجربه جدیدی داشته باشند عین خود من که عاشق تنوع طلبی هستم ... این را هم تاکید کنم دوستان لطفا وخواهشا مدلهای قدیمی مربوط به 30 40سال پیش را پیشنهاد ندهند.چون در این صورت وقت همدیگرو بی خودی گرفتیم ..بسیار متشکرم
    به هر حال اگه کسی هرپیشنهادی داشت بنده درخدمتم این هم ایمیل و موبایلم ... یا حق ...سال نو مبارک
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/PHP][/PHP][/PHP]
    دوستان از فروش و تعویض منصرف شدم یا حق
    Last edited by hosh1349; 10-05-2013 at 15:03.

در آغاز فعالیت hosh1349's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوستان سلام اسپیکرهارو فروختم ولی بقیه هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •