تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: آرمون وکالت 92 کانون وکلا( مشاوره .. معرفی منابع )

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض آرمون وکالت 92 کانون وکلا( مشاوره .. معرفی منابع )

سلام ..
    همانطور که میدونید چند سالی است رویه آزمون وکالت تغییر یافته و به یکی از دشوارترین آزمونها تبدیل گردیده . اسکودا این آزمون رو هر سال از سال قبل سخت تر برگذار میکنه و عقیده داره وکلا باید کاملا باسواد باشند و به راحتی وارد این مرحله نشند . به طوری که قبولی در آزمون وکالت با توجه حجم زیاد منابع و همچنین پذیرش بسیار پایین مراکز به رویای خیلیها تبدیل شده .
    اما با تمام این تفاسیر راز موفقیت انسان تلاش و برنامه ریزیه منسجم هست و از امروز تا شروع آزمون 7 ماه فرصت وجود داره تا خودمون رو برای این ماراتون بزرگ آماده کنیم. از تمامی دوستان در رشته های حقوق علوم قضایی و فقه و حقوق خواهشمند هستم به مروز این تاپیک رو فعال کرده تا بتونیم با کمک همدیگه از سد آزمون وکالت بگذریم

منابع آزمون در پستهای بعدی اعلام میشه .

توصیه اول بنده : 13 روز عید رو به هیچ وجه از دست ندید
    توصیه دوم :تا تیر ماه حتما باید یک دور تمام منابع و یا حداقل قانونها رو مطالعه کرده باشیم
    Last edited by Gilopa; 20-03-2013 at 15:25.

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

منابع آزمون وکالت از دیدگاه شخص GILOPA(میلاد ) که بامشاوره اساتید . رتبات اول کانونها و تحربه بنده در این چند ماه به دست اومده

2 درس حقوق مدنی و آیین دادرسی مدنی ضرایب 3 .. دروس تجارت و جزا و آیین دادرسی کیفری ضرایب 2 و اصول فقه ضریب 1 هست .
    پس حقوق مدنی و آیین دادرسی بسیار در آزمون اهمیت دارند و اگر این 2 درس رو مسلط باشید نصف راه قبولی رو طی کردید .

حقوق مدنی : نظم کنونی دکتر کاتوزیان به همراه کتاب تست دکتر شهبازی (کتاب تست فوق العاده به همراه پاسخهای تشریحی )
    اگر چنانچه در مباحث اولیه حقوق مدنی مسلط نیستید حتما اول جزو حقوق مدنی دکتر شهبازی که به طور رایگان در نت قرار داده شده رو دانلود کنید . چون کتاب نظم کنونی کتاب تقریبا سختیست که نیاز به دانش اولیه از حقوق مدنی داره و مطمئن باشید افراد خیلی با سواد هم در خوندن این کتاب مشکل دارند و بسیار کند عمل میکنند . اما اگر شما مباحث اولیه رو خوب یاد بگیرید مشکلی نخواهید داشت

آیین دادرسی مدنی : برای افراد متوسط مثل من نظم کنونی دکتر علی عباس حیاتی (در این کتاب متن قوانین و کلیه آرای وحدت رویه تا زمان تالیف به همراه قانونهای مشابه ذکر شده ) به همراه کتاب 2 جلدی کمک حافظه موسسه دوراندیشان اثر علی فلاح (این کتاب شاهکاره) و کتاب تست آیین دادرسی مدنی و امور حسبی امیر کمالوند .

حقوق تجارت :
    اون دسته از افرادی که حس میکنند هیچی از تجارت نمیدونند و یا میخوان این درس رو با درصد بالای 50 یا 60 درصد در ازمون بزنند کتابهای دکتر اسکینی یا نظم کنونی فرحناکیان رو بخونند (نظم کنونی دمرچلی به نظرم اضافات زیاد داره )
    اما من به شخصه واقعا سر مدنی و آیین دادرسی مدنی با اون منابعش انقدر بهم فشار اومده دیگه تحمل نظم کنونی تحارت رو ندارم و ازون جاییکه سوالات این درس تقریبا همیشه قانون محور بوده به جاش قانون نموداری موسسه چتر دانش به همراه کتاب عالیه کمک حاظفه دور اندیشان و کتاب تست تجارت تالیف رضا شکری رو میخونم

اصول فقه : جزوه اصول فقه دکتر شهبازی به همراه کتاب تست ایشون (اگر وقت دارید حتما کتاب اصول فقه ابوالحسن محمدی رو بخونید )

حقوق جزا : از ماده 498 به بعد رو فعلا از قانون و کتاب محشای دکتر گلدوزیان بخونید . از قبل ماده 498 رو نخونید چون به زودی لایحه جدید قانون مجازات ابلاغ میشه

آیین دادرسی کیفری : کتاب قانون به همراه کتاب یک جلدی دکتر خالقی (البته من فعلا قصد خوندنش رو ندارم )و همچنین کتاب کمک حافظه دوراندیشان به همراه ساده ساز (کتاب تست ) حمید رضا کلانتری .. در این کتاب تمامی آرا وحدت رویه اومده که بسیار مفیده

به تمام منابع بالا قانونهای خاص و جدید ترین آرای وحدت رویه دیوان عالی کشور در هر درس رو اضافه کنید .. که در پستهای بعد اشاره میشه

Last edited by Gilopa; 20-03-2013 at 22:24.

3. 2 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

علاوه بر منابع فوق موسسه طرح نوین کتابهایی با نام نکات برای هر درس به افراد ثبت نام شده معرفی میکنه که انصافا عالیه . شما با خوندن این نکات که خیلی هم کوتاه اما کامله خیلی از تله های تستی رو دور میزنید . اگر از افراد سال قبل کسی رو میشناسید در این موسسه ثبت نام کرده حتما ازشون کتابها رو قرض بگیرید و بخونید . باور کنید بسیار مفیدند

5. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درود
    مرسی میلاد عزیز
    خوشبختانه تمام کتاب های طرح نوین رو دارم ، یکی از دوستانم ثبت نام کرده بود اما کارهای ادامه تحصیلش در رشته حقوق بشر جور شد و برای همیشه رفت آلمان ، برای همین کتاب هاشو داد به من
    حدود تاریخ ثبت نام برای آزمون کی هستش؟ اطلاعی دارید؟

7. این کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

کتابهای دکتر کاتوزیان ادم پیاده میکنه

9. 2 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

درود
    مرسی میلاد عزیز
    خوشبختانه تمام کتاب های طرح نوین رو دارم ، یکی از دوستانم ثبت نام کرده بود اما کارهای ادامه تحصیلش در رشته حقوق بشر جور شد و برای همیشه رفت آلمان ، برای همین کتاب هاشو داد به من
    حدود تاریخ ثبت نام برای آزمون کی هستش؟ اطلاعی دارید؟
    خواهش میکنم .در مورد تاریخ ثبت نام معمولا مهرماه این کار انجام میشه..
    خواب پس شما خوش شانسی که این کتابها رو دارید البته به نظرم فقط به همون کتاب نکاتش اکتفا کنی کافیه و بقیه رو از منابع بخونید .

11. 2 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

کتابهای دکتر کاتوزیان ادم پیاده میکنه
    کتابهی دکتر واقعا سنگین هستند و یکی از ایراداتش برای دانشجویان خلاصه سازی جملات با ادبیات سنگینه که زمان زیادی میبره بهش عادت کنید . اما انصافا کتاب نظم کنونی یه شاهکاره و اگر بهش مسلط باشید سوالات رو پاسخ میدید . متاسفانه سال قبل حقوق مدنی در آزمون وکالت بسیار سخت بود . سوالات تماما مفهومی که باعث میشه علاوه بر قانون و نظم کنونی باید کتابهای دوران دانشگاه هم در صورت نیاز یه مرور کرد .

13. 2 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

کتابهی دکتر واقعا سنگین هستند و یکی از ایراداتش برای دانشجویان خلاصه سازی جملات با ادبیات سنگینه که زمان زیادی میبره بهش عادت کنید . اما انصافا کتاب نظم کنونی یه شاهکاره و اگر بهش مسلط باشید سوالات رو پاسخ میدید . متاسفانه سال قبل حقوق مدنی در آزمون وکالت بسیار سخت بود . سوالات تماما مفهومی که باعث میشه علاوه بر قانون و نظم کنونی باید کتابهای دوران دانشگاه هم در صورت نیاز یه مرور کرد .
    تائید میشه! من برای حقوق تعهدات ، برای کنکور کارشانسی ارشد فقط نظم کنونی رو خوندم!
    میلاد جان یعنی منابع رو بخونم و بعد با نکات و تست طرح نوین سر کنم؟ کفایت میکنه؟

15. این کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

تائید میشه! من برای حقوق تعهدات ، برای کنکور کارشانسی ارشد فقط نظم کنونی رو خوندم!
    میلاد جان یعنی منابع رو بخونم و بعد با نکات و تست طرح نوین سر کنم؟ کفایت میکنه؟
    بله اگه منابع رو کاملا مسلط بشید جای نگرانی وجود نداره . فقط از تست زدن غافل نشید

17. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

با این حساب بچه های حقوق اینجا کمند. البته خوبه به نفع ماست
    این پست بعدا تکمیل میشه ..

19. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •