تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 32

نام تاپيک: با سلام برنامه سامسونگ مدل UA40EH5000RXZN ساخت مالزی و بدون گارانتی میباشد...برنامه ای برای ایتلویزیون LED وجود داره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    این مسیر را برو
    طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ
    برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را asia-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.

هشدار: لطفا به جاهای دیگر نروید ودست نزنید که برایتان حتما گران در خواهد آمد چه بسا ممکن است مین بورد تان بسوزد و 400و500 هزار تو مان رو دست تان بگذارد
    عزیز این کار دیگه احتیاج به درست کردن کنترل نداره....با تشکر... ممنون که با حوصله جواب میدی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

منوی سرویس منظورتون همون منوی کنترل اصلی است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

خیر.
    منوی مخفی که اموزشش در تاپیک مباحث منوی سرویس اومده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام خسته نباشيد،ببحشيد من اين مراحلو رفتم اما در قسمت local set كه بايد گزينه ي ed-iran و انتخاب كنم نداشتم ولي كشور هايي مثل هند ،چين،آفريقا ،ويتنام و ... بود.همچنين تو قسمت هايي مثل tuner كه بايد auto رو انتخاب كنم هم ندارد.مدل تلويزيونم هم UA40EH5000R هستش.
    ممنون ميشم اگه كمكم كنيد تشكر!!!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام خسته نباشيد،ببحشيد من اين مراحلو رفتم اما در قسمت local set كه بايد گزينه ي ed-iran و انتخاب كنم نداشتم ولي كشور هايي مثل هند ،چين،آفريقا ،ويتنام و ... بود.همچنين تو قسمت هايي مثل tuner كه بايد auto رو انتخاب كنم هم ندارد.مدل تلويزيونم هم UA40EH5000R هستش.
    ممنون ميشم اگه كمكم كنيد تشكر!!!
    دوست عزیز
    با تغییراتی که برایت گذاشتم امیدوارم مشگلی نداشته باشید.
    طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ
    برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را بجای ed-Iran آن راed-INA انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را بجای auto روی SI-ATC2 قرار دهید ودر پایینتر

ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را USER OSD و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.

بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص می خواهد این تایپیک روشساخت را توضیح می دهد.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by matinpour; 03-09-2013 at 21:14.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

داداش من اصلا تو قسمت ch table/iran رو ندارم.همچنين تو منو sub option گزينه ي region در كار نيست!!!!
    چه كنم!!!؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

تو قسمت ttx group هم OSD USER نداشت ولي lng OSD بود.
    آپديت ربطي به اينا داره؟؟؟ مدل تلويزيونم رو هم كه ميدوني داداش ​UA40EH5000R

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

تو قسمت ttx group هم OSD USER نداشت ولي lng OSD بود.
    آپديت ربطي به اينا داره؟؟؟ مدل تلويزيونم رو هم كه ميدوني داداش ​UA40EH5000R
    دوست عزیز
    آیا شما کنترول مخصوص را دارید و یا ساخته اید و با آن منوی مخفی را بطور کامل باز کرده اید که البته ندارید چون اگر داشتید دیگر نمی گفتید که منو sub option گزينه ي region در كار نيست همانطور که گفتم باید از این تایپیک آن را بسازید .
    بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

بله كنترل دارم و منوي مخفي رو كامل باز كردم.منو sub option رو هم در قسمت control دارم ولي در sub option گزينه ي region و pnp language نيست!!!!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بله كنترل دارم و منوي مخفي رو كامل باز كردم.منو sub option رو هم در قسمت control دارم ولي در sub option گزينه ي region و pnp language نيست!!!!
    دوست عزیز
    لطفا از منوهای که کاملا باز است مخصوصا sub option عکس بگیرید و برایم به این ایمیل ارسال کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •