تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 27

نام تاپيک: 回回回回回 دهمین مسابقه ی عکاسی [ موضوع : آسمان ]

Super VIP Mehran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    -• برنابلا

پيش فرض 回回回回回 دهمین مسابقه ی عکاسی [ موضوع : آسمان ]

سلام خدمت کاربران گرامی ؛

دهـمیـن مسابقه ی عکاسی و آخـرین مسـابقه ی سـال نود و یک رو بـا موضوع آســمان آغاز می کنیم ..

طبق روابط مسابقه، هر کاربر حداقل 2 و حداکثر 4 عکس جهت شرکت در مسابقه ارسال خواهد کرد. پس از اتمام مهلت ارسال آثار، عکس ها توسط تیم داوری تایید و از هر شرکت کننده حداکثر چهار عکس انتخاب خواهد شد و در تاپیک نظرسنجی به نمایش در می آید.
    در پایان مسابقه دو نتیجه اعلام خواهد شد سه عکس به عنوان " پر طرفدارترین ها " که بر اساس نظرات و رای های کاربران عزیز و سه عکس به عنوان " برترین ها " بر اساس نظرات تیم داوری و بر پایه ی اصول عکاسی انتخاب خواهند شد .

سوالات خود در خصوص نحوه ی برگزاری مسابقه ، شرایط شرکت ، آموزش و ... را در این تاپیک مطرح کنید.

نظر دوستان رو به چند نکتـه مهـم جلـب می کنم :

1 / هر کاربر می تواند حداقل 2 و حداکثر 4 عکس ارسال کند.

2 / عکس ها باید دارای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشند و عکس های بدون اگزیف در مسابقه شرکت داده نمی شوند.

3 / سایز : ضلع بزرگ 1000 پیکسل / حجم : مطرح نیست ( سعی کنید با کیفیت بالا ارسال کنید )

4 / عکس ها فاقد هرگونه اسم یا لوگو باشند.

5 / جهت شرکت در مسابقه عکس ها را از طریق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ارسال نمایید.

6 / جهت اطلاع از تاریخ و تغییرات احتمالی در روند مسابقه به اعــلان مربوط به مسابقات عکاسی در بالای انجمن رجوع کنید.

با تشکر - تیم مدیریت انجمن عکاسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه rafaelmehraban's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام .من کلا برای این مسابقه عضو شدم که عکس هامو بفرستم ولی میگه تا 20 پست جدید ندید نمی تونید پ خ ارسال کنید؟
    یعنی زوری باید 20 تا پست بزارم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

3. 6 کاربر از rafaelmehraban بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super VIP Mehran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    -• برنابلا

پيش فرض

سلام

rafaelmehraban عزیز، به جمع ما خوش اومدین

یه سری امکانات از جمله امکان ارسال پیغام خصوصی بعد از مدتی فعالیت برای شما فعال میشه.

شما در بخش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، تاپیک ایجاد کنید و عکس هاتون رو اونجا قرار بدید. عکس هاتون به دست ما میرسه.

با تشکر مهران...

5. 11 کاربر از Mehran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Amateِur's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

عه پس چرا من الان اينو ديدم. ايول خوبه

7. 4 کاربر از Amateِur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام

rafaelmehraban عزیز، به جمع ما خوش اومدین

یه سری امکانات از جمله امکان ارسال پیغام خصوصی بعد از مدتی فعالیت برای شما فعال میشه.

شما در بخش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، تاپیک ایجاد کنید و عکس هاتون رو اونجا قرار بدید. عکس هاتون به دست ما میرسه.

با تشکر مهران...
    آقا مهران تشکر بابت این همه محبت و خوش آمد گویی.
    یه چند تا سوال قبل ایجاد تاپیک:
    1)من معمولا از چندین دوربین استفاده می کنم با توجه به این که فرمودید حداکثر 4 عکس این مشکلی ایجاد نمی کنه که مثلا هر عکس با یه دوربین متفاوت باشه چون در بسیاری از مسابقات باید فقط یه دوربین استفاده بشه برای تمام عکس ها.
    2)بسیاری از عکس های من به صورت پانورما یا بعضی هاشون به صورت چند عکسی است که با هم ترکیب شده تا یه نمای بیشتری از آسمان در تصویر باشه آیا آن ها هم برای شرکت در مسابقه حساب میشن و مشکلی ایجاد نمی کنه.(با توجه به محدودیت طولی 1000 پیکسل)
    3)آیا اجازه تصحیح نویز عکس و تصحیح رنگ با نرم افزار وجود داره؟یا میشه مثلا از تکنیک HDR هم استفاده کنیم معمولا آسمان با این تکنیک پرستیدنی تر از همیشه میشه.
    یه خواهش بیاید اون محدودیت 1000 پیکسلی رو بزاریم کنار برای عکاسی از آسمان چون هم معمولا با تغییر سایز exif از بین میره و هم خیلی از عکسای آسمان به صورتی است که باید بدون محدودیت باشه مثل خود آسمان که همیشه نامحدود بوده و هست.

ارادتمند شما: رافائل مهربان

9. 6 کاربر از rafaelmehraban بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

آقا مهران تشکر بابت این همه محبت و خوش آمد گویی.
    یه چند تا سوال قبل ایجاد تاپیک:
    1)من معمولا از چندین دوربین استفاده می کنم با توجه به این که فرمودید حداکثر 4 عکس این مشکلی ایجاد نمی کنه که مثلا هر عکس با یه دوربین متفاوت باشه چون در بسیاری از مسابقات باید فقط یه دوربین استفاده بشه برای تمام عکس ها.
    2)بسیاری از عکس های من به صورت پانورما یا بعضی هاشون به صورت چند عکسی است که با هم ترکیب شده تا یه نمای بیشتری از آسمان در تصویر باشه آیا آن ها هم برای شرکت در مسابقه حساب میشن و مشکلی ایجاد نمی کنه.(با توجه به محدودیت طولی 1000 پیکسل)
    3)آیا اجازه تصحیح نویز عکس و تصحیح رنگ با نرم افزار وجود داره؟یا میشه مثلا از تکنیک HDR هم استفاده کنیم معمولا آسمان با این تکنیک پرستیدنی تر از همیشه میشه.
    یه خواهش بیاید اون محدودیت 1000 پیکسلی رو بزاریم کنار برای عکاسی از آسمان چون هم معمولا با تغییر سایز exif از بین میره و هم خیلی از عکسای آسمان به صورتی است که باید بدون محدودیت باشه مثل خود آسمان که همیشه نامحدود بوده و هست.

ارادتمند شما: رافائل مهربان
    رافائل جان بسيار خوش اومدي به فروم. اميدوارم در كنار ساير عكاساي عزيز فروم فعاليت مفيدي داشته باشيد در كنار ما

خير هيچ محدوديتي در مورد استفاده از يك دوربين نيست.

دوست من عكس پانوراما بخاطر ادغام چند عكس ميشه گفت از حالت عادي خارج ميشه و نميشه روش نظر داد. البته اين مورد رو مديران عزيز بايد بگند اما اون چيزي كه من تا حالا ديدم در ساير فروم ها و مسابقات رسمي اينه كه عكس پانوراما در موضوع خودش فقط ميتونه شركت كنه چون چند عكس ادغام شده و اينجا نظر بر يك عكسه.
    شما با هر سايزي بفرستيد يحتمل مديران سايزش رو اكي ميكنند وايد عكس هم 1000 پيكس باشه بنظرم كاملا كافيه. فروم عكاسي محدوديتش 750 پيكسل هست. خيالتون راحت وايد عكس 1000 بشه افت شديد كيفيت پيدا نميكنه مگر اينكه پانوراما باشه.
    در مورد اديت عكس هم محدوديتي وجود نداره چون پروسه اديت جزئي از عكاسيه و انجامش اجتناب ناپذير.
    اگزيف عكس هم معمولا پاك نميشه با فتوشاپ و پيكچر منيجر ويندوز مگر در شرايط خاص.(توجه داشته باشيد كه آپلود سنتر عكستون رو ريسايز نكنه كه در اين صورت اگزيف پاك خواهد شد.

قربان شما_مهدی

11. 6 کاربر از Amateِur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام رافائل عزیز ، خوش اومدی به انجمن های p30world ، اکثر موارد رو مهدی عزیز گفت میمونه یه سری موارد دیگه ، هیچ علاقه ای به محدود شدن مسابقه ندارم ، موضوع آسمان هست و عکسی مورد تاییده که سوژه اصلیش آسمان باشه و از یه حداقل هایی هم برخوردار باشه روش و مد عکاسی خیلی مهم نیست ، سوژه و کیفیت کار مهمه ، در مورد دوربین اونم مشکلی نیست اما شما باید اماده باشید که بنده عکس های خام شما رو بخام ، موفق و پیروز باشید

13. 7 کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

رافائل جان بسيار خوش اومدي به فروم. اميدوارم در كنار ساير عكاساي عزيز فروم فعاليت مفيدي داشته باشيد در كنار ما

خير هيچ محدوديتي در مورد استفاده از يك دوربين نيست.

دوست من عكس پانوراما بخاطر ادغام چند عكس ميشه گفت از حالت عادي خارج ميشه و نميشه روش نظر داد. البته اين مورد رو مديران عزيز بايد بگند اما اون چيزي كه من تا حالا ديدم در ساير فروم ها و مسابقات رسمي اينه كه عكس پانوراما در موضوع خودش فقط ميتونه شركت كنه چون چند عكس ادغام شده و اينجا نظر بر يك عكسه.
    شما با هر سايزي بفرستيد يحتمل مديران سايزش رو اكي ميكنند وايد عكس هم 1000 پيكس باشه بنظرم كاملا كافيه. فروم عكاسي محدوديتش 750 پيكسل هست. خيالتون راحت وايد عكس 1000 بشه افت شديد كيفيت پيدا نميكنه مگر اينكه پانوراما باشه.
    در مورد اديت عكس هم محدوديتي وجود نداره چون پروسه اديت جزئي از عكاسيه و انجامش اجتناب ناپذير.
    اگزيف عكس هم معمولا پاك نميشه با فتوشاپ و پيكچر منيجر ويندوز مگر در شرايط خاص.(توجه داشته باشيد كه آپلود سنتر عكستون رو ريسايز نكنه كه در اين صورت اگزيف پاك خواهد شد.

قربان شما_مهدی
    واقعا از همه بچه ها ممنون که اینقدر به من محبت داشتن. واقعا یه سری دسته گل اینجا جمع شدن و باعث افتخار منه که اینجا رو پیدا کردم.
    سپاس و درود من به برای آقا مهدی عزیز و مهران عزیز و elsin گل.

15. 4 کاربر از rafaelmehraban بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

اگه اسمون ابر نداشته باشه اشکال داره؟

17. این کاربر از supermax15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

اگه اسمون ابر نداشته باشه اشکال داره؟
    نه چه اشكالي داره

19. 2 کاربر از Amateِur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •