تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: نیار به راهنمایی برای فارسی کردن منوی led samsung مدل ue40eh5000w

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض نیار به راهنمایی برای فارسی کردن منوی led samsung مدل ue40eh5000w

دوستان من این مدل رو دارم و میخوام منوش رو فارسی کنم.هرکاری میکنم منوی local فعال نمیشه در منوی مخفی
    Last edited by jaber bahador; 08-03-2013 at 13:44.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

یا حداقل مشکل برعکس نوشتن زیرنویس فارسی رو حل کنم هم کافیه.یه روش تو سایت دیدم که با notpad دستکاری کنیم جواب نداد

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

یا حداقل مشکل برعکس نوشتن زیرنویس فارسی رو حل کنم هم کافیه.یه روش تو سایت دیدم که با notpad دستکاری کنیم جواب نداد
    دوست عزیز
    این مسیر را برو
    طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ
    برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را asia-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
    Last edited by matinpour; 08-03-2013 at 18:13.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    از این روش برو
    طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
    شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
    اول مطمعن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
    منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
    روش اول
    اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم کنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
    روش دوم
    برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
    file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن مشکلی که تو بهش اشاره کردی حل میشه و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
    Last edited by matinpour; 08-03-2013 at 18:13.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دوست من.اگر locat فعال میشد حرفی نبود که.مشکل اینه که به هیج روشی فعال نشد.

در مورد زیرنویس هم همه این کارها انحام شده ولی هنوز برعکس هست

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دوست من.اگر locat فعال میشد حرفی نبود که.مشکل اینه که به هیج روشی فعال نشد.

در مورد زیرنویس هم همه این کارها انحام شده ولی هنوز برعکس هست
    برای فعال کردن Local Set باید منوی مخفی Unlock بشه. روشش رو از لینک زیر ببینید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    تهران - بوشهر

پيش فرض

سلام دوستان. برای دریافت شبکه های دیجیتال صدا و سیما نیازی به فارسی سازی منو و تغییر کشور نیست. من تلویزیون سامسونگ مدل UE40EH5000W دارم که سفارش اروپاست و کلا زبانش انگلیسی، روسی، فنلاندی، مجاری، فرانسوی، هلندی و ... هست. فقط آنتن رو در جهت مناسب به تلویزیون وصل کنید و کانالهای دیجیتال رو جستجو کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •