تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 19

نام تاپيک: قیچی کردن مو ربطی به پرپشتی یا کم پشتی مو دارد ؟

در آغاز فعالیت Ashkan_parse's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض قیچی کردن مو ربطی به پرپشتی یا کم پشتی مو دارد ؟

سلام دوستان میخواستم بدونم کوتاه کردن مو باعث پرپشت شدن مو میشه یا اینکه این فقط یه تلقین ؟

بلند نگه داشتن مو باعث کمپشتی مو میشه یا فقط کمپشت به نظر میاد ؟

مرسی

داره خودمونی میشه mgl_para's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    خونمون...!

پيش فرض

سلام دوست عزيز ؛
    در واقع ارتباط مستقيمي بين قيچي كردن مو و پر پشت شدن آن وجود ندارد .اما دو دليل غير مستقيم ميتونم برات ذكر كنم :
    - اول اينكه كوتاه نگه داشتن موها باعث كم شدن سطح نيازمند به تغذيه از لحاظ طول مو ميشه كه باعث ميشه غذايي كه از طريق پياز مو دريافت ميشه به كيفيت بيشتر موي كوتاه شده افزايش بده .
    - دوم اينكه ساقه موها در طول زمان در اثر شانه كردن و يا سايش با لباس يا سطوح ديگر كه در طول روز موها با آن در تماس هستند ، خرد شده و يا كيفيت خود رو از دست ميدن كه به اصطلاح مو خوره گفته ميشه . اين مسئله باعث ميشه كه موها از طول نسبت بهم كوتاهتر و بلندتر بشن و مخصوصا در انتهاي ساقه مو ، موها كم پشت بنظر بيان . اما با قيچي كردن و كوتاه كردن موها حتي به اندازه چند سانتي متر ، موها به نسبت ، هم اندازه تر شده و پرپشت تر از قبل بنظر بيان .
    در هر صورت بنظر من كوتاه كردن مرتب موها ،‌ولو به اندازه يكي دو سانتي متر به كيفيت مو و ظاهر بهتر كمك ميكنه .
    اميدوارم جوابت رو گرفته باشي.
    موفق باشيد.

حـــــرفـه ای Havbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    .: اصــــــ‍‍‍‍‍فــــــهــــان :. اسم من: حـامـد

پيش فرض

سلام دوست عزيز ؛
    در واقع ارتباط مستقيمي بين قيچي كردن مو و پر پشت شدن آن وجود ندارد .اما دو دليل غير مستقيم ميتونم برات ذكر كنم :
    - اول اينكه كوتاه نگه داشتن موها باعث كم شدن سطح نيازمند به تغذيه از لحاظ طول مو ميشه كه باعث ميشه غذايي كه از طريق پياز مو دريافت ميشه به كيفيت بيشتر موي كوتاه شده افزايش بده .
    - دوم اينكه ساقه موها در طول زمان در اثر شانه كردن و يا سايش با لباس يا سطوح ديگر كه در طول روز موها با آن در تماس هستند ، خرد شده و يا كيفيت خود رو از دست ميدن كه به اصطلاح مو خوره گفته ميشه . اين مسئله باعث ميشه كه موها از طول نسبت بهم كوتاهتر و بلندتر بشن و مخصوصا در انتهاي ساقه مو ، موها كم پشت بنظر بيان . اما با قيچي كردن و كوتاه كردن موها حتي به اندازه چند سانتي متر ، موها به نسبت ، هم اندازه تر شده و پرپشت تر از قبل بنظر بيان .
    در هر صورت بنظر من كوتاه كردن مرتب موها ،‌ولو به اندازه يكي دو سانتي متر به كيفيت مو و ظاهر بهتر كمك ميكنه .
    اميدوارم جوابت رو گرفته باشي.
    موفق باشيد.
    يعني توي مو هم رگ و ... براي تغذيه مو وجود داره؟ پس چرا عصب وجود نداره توي مو؟ فكر كنم فقط تو پياز مو باشه

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    خونمون...!

پيش فرض

يعني توي مو هم رگ و ... براي تغذيه مو وجود داره؟ پس چرا عصب وجود نداره توي مو؟ فكر كنم فقط تو پياز مو باشه
    البته كه همينطوره دوست عزيز ...من كه نگفتم توي مو رگ هست !!! ولي تغذيه صحيح ريشه مو تاثيراتش رو در طول مو نشون ميده .
    در مورد مراحل تغذيه مو هم در حال حاضر منبعي براي معرفي ندارم . شرمنده . اما هر وقت پيدا كردم تو همين تاپيك ميذارم .

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت

پيش فرض

البته كه همينطوره دوست عزيز ...من كه نگفتم توي مو رگ هست !!! ولي تغذيه صحيح ريشه مو تاثيراتش رو در طول مو نشون ميده .
    در مورد مراحل تغذيه مو هم در حال حاضر منبعي براي معرفي ندارم . شرمنده . اما هر وقت پيدا كردم تو همين تاپيك ميذارم .
    فكر كنم شامپوهي پروتئيني و ... براي تغذيه مو مناسب باشند درسته؟

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    خونمون...!

پيش فرض

البته ميتونه موثر باشه . اما تغذيه خوراكي صحيح مد نظر هست و آثار طولاني مدت داره .

پروفشنال Meisam Khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

تا بحث داغه منم يه سوال بپرسم.
    18 سالمه ولي به اندازه يه بچه اول دبيرستاني هم ريش ندارم . چي كار كنم؟

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    خونمون...!

پيش فرض

اگه براي ريش در آوردن خيلي عجله داري برو پيش يه متخصص . ولي اگه خيلي عجله نداري بهتره هيچ داروئي مصرف نكني . نه هورموني و نه داروهايي كه بصورت موضعي روي پوست استفاده ميشه . چون عوارض داره و روي نوع مو و رويش موهاي صورتت در آينده تاثير ميگذاره .
    خلاصه بهترين كار صبره . چون برادر خودم هم مثل شما دير موهاي صورتش رشد كرد و الان كه 20 سالشه ، كاملا رشد موهاي صورتش طبيعي شده . از هيچ دارو و لوسيوني هم استفاده نكرد .

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت

پيش فرض

تا بحث داغه منم يه سوال بپرسم.
    18 سالمه ولي به اندازه يه بچه اول دبيرستاني هم ريش ندارم . چي كار كنم؟
    يعني هيچي مو روي صورتت نيست؟ اگه روي صورتت موهاي ريزي هست اونها را با تيغ بتراش تنها عوارضش اينه كه وقتي ريشهات دراومد بسيار خشن و زبره و رشد اونها هم زياده! اگه مشكلي نداري با تيغ بزنشون.

پروفشنال Meisam Khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اگه براي ريش در آوردن خيلي عجله داري برو پيش يه متخصص . ولي اگه خيلي عجله نداري بهتره هيچ داروئي مصرف نكني . نه هورموني و نه داروهايي كه بصورت موضعي روي پوست استفاده ميشه . چون عوارض داره و روي نوع مو و رويش موهاي صورتت در آينده تاثير ميگذاره .
    خلاصه بهترين كار صبره . چون برادر خودم هم مثل شما دير موهاي صورتش رشد كرد و الان كه 20 سالشه ، كاملا رشد موهاي صورتش طبيعي شده . از هيچ دارو و لوسيوني هم استفاده نكرد .
    تيغ زدن هيچ فايده اي نداره. از نظر علمي ثابت شده.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •