تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: كمك!!!!!!!!!خطوط مخابراتي GPON و خريد مودم ADSL

پروفشنال hummer_1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض كمك!!!!!!!!!خطوط مخابراتي GPON و خريد مودم ADSL

سلام به تازگي خطوط تلفن هاي منطقه ما به تكنولو‍‍‍‍ژي GPON ( مثل اين كه يه نوعي از فيبر نوري هست) ارتقاع پيدا كرده ميخوام بدونم ميشه روي اين خطوط از مودم هاي ADSL روتين استفاده كرد؟

منطقه ما به غير از مخابرات سرويس دهنده اينترنتي ديگه اي نداره الان خودشون دارن رو همين خط ها ADSL واگذار ميكنن واز مودم D-link 2730U استفاده ميكنن من هم درخواست ADSL دادم الانم 16 روز هست كه خطم رانژه شدهاز طرفي به خاطر اين كه خودشون مودم رو 50 تومن گرونتر از بيرون ميدادن من خودم رفتم همين مودم 2730U D-link رو از بازار خريدم ولي ميترسم با اين خطوط GPON سازگاري نداشته باشه و مودم رو دستم باد كنه؟
    شك دارم كه شايد مخابرات توي مودم هايي كه خودش مياره دستكاري كرده باشه تا با اين سيستم جديد سازگار بشه ولي مودمي كه من گرفتم با اين سيستم سازگار نباشه و كار نكنه؟ آخه شنيدم روي فيبر نوري نميشه از ADSL استفاده كرد ؟ به نظرتون مودم رو براي تست باز كنم يا نه؟

خودشون هم كه درست حسابي جواب آدم رو نميدن ! الان بايد چيكار كنم؟

خواهشا كمك كنيد
    خيلي ممنون

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

سلام کسی پیدا نمیشه منو راهنمایی کنه هنوز مودم رو باز نکردما!!!!!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

زنگ بزن مخابرات زودتر به جوابت میرسه

2020

4. 2 کاربر از nimahandsomboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

آقا سلام بالاخره با سلام و صلوات مودم رو باز کردم و نصب کردم خداروشکر وصل شد الان دارم تو خونه با اینترنت خودم پست میدم دیگه از شر کافی نت راحت شدم

فقط یه مشکلی دارم که فقط از طریق کابل اترنت میتونم وصل بشم ولی با وایرلس نمیتونم وصل بشم یعنی لپ تاپ مودمم رو پیدا میکنه ومن کانکت میشم ولی ارور no internet access رو میده به نظرتون مشکل از کجاس؟

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فقط یه مشکلی دارم که فقط از طریق کابل اترنت میتونم وصل بشم ولی با وایرلس نمیتونم وصل بشم یعنی لپ تاپ مودمم رو پیدا میکنه ومن کانکت میشم ولی ارور no internet access رو میده به نظرتون مشکل از کجاس؟

تنظیمات مودم رو باید انجام بدی ! زنگ بزن خوده قسمت فنیش بهت میگن چیکار کنی !

7. این کاربر از امير موسر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

تنظیمات مودم رو باید انجام بدی ! زنگ بزن خوده قسمت فنیش بهت میگن چیکار کنی !

آقا دستت درد نکنه اونم حلش کردم الان با وایرلس کانکت شدم آخیش!!! دیگخه خیالم راحت شد از بس پول کافی نت داده بودم داشتم ورشکست میشدم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام به تازگي خطوط تلفن هاي منطقه ما به تكنولو‍‍‍‍ژي GPON ( مثل اين كه يه نوعي از فيبر نوري هست) ارتقاع پيدا كرده ميخوام بدونم ميشه روي اين خطوط از مودم هاي ADSL روتين استفاده كرد؟

منطقه ما به غير از مخابرات سرويس دهنده اينترنتي ديگه اي نداره الان خودشون دارن رو همين خط ها ADSL واگذار ميكنن واز مودم D-link 2730U استفاده ميكنن من هم درخواست ADSL دادم الانم 16 روز هست كه خطم رانژه شدهاز طرفي به خاطر اين كه خودشون مودم رو 50 تومن گرونتر از بيرون ميدادن من خودم رفتم همين مودم 2730U D-link رو از بازار خريدم ولي ميترسم با اين خطوط GPON سازگاري نداشته باشه و مودم رو دستم باد كنه؟
    شك دارم كه شايد مخابرات توي مودم هايي كه خودش مياره دستكاري كرده باشه تا با اين سيستم جديد سازگار بشه ولي مودمي كه من گرفتم با اين سيستم سازگار نباشه و كار نكنه؟ آخه شنيدم روي فيبر نوري نميشه از ADSL استفاده كرد ؟ به نظرتون مودم رو براي تست باز كنم يا نه؟

خودشون هم كه درست حسابي جواب آدم رو نميدن ! الان بايد چيكار كنم؟

خواهشا كمك كنيد
    خيلي ممنون
    دوست عزیز gpon فناوری تحت فیبر نوریه ولی مودم 2730u مودم adsl هست که روی خط تلفن کار میکنه ، شما از مخابرات باید یک فیبر تحویل بگیرید

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

اقا دمت گرم بعد 3 سال کمک بزرگی کردی اون خط اینترنت 3 ساله که راه افتاده الانم با اینترنت 25 مگابیت 4G ایرانسل کار میکنم در هر صورت دمت گرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •