تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 28 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 277

نام تاپيک: کالیبراسیون و رفع عیب آن در تلویزیون سامسونگ

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان
    پست اول بروز شده است

داره خودمونی میشه Arashmartini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان
    پست اول بروز شده است
    ممنون از شما
    این جدول ADC Result برای چه مدلهای میباشد؟و چرا ستون hdmi دو ردیف شماره متفاوت داره

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون از شما
    این جدول ADC Result برای چه مدلهای میباشد؟و چرا ستون hdmi دو ردیف شماره متفاوت داره
    دوست عزیز

تقریبا تمامی مدلهای سامسونگ از یک سری آیتمها استفاده می کنند.که در بعض مدلها که سه بعدی دارند .ممکن است آیتم اضافی هم داشته باشند. که برای سری E 2012 بیشتر کاربرد دارد .و ستون hdmi یکی حالت کارخانه است و دیگری تنظیمات دیگر

4. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Arashmartini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ممنون از جواب
    کدوم ستون حالت کارخونه هست؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون از جواب
    کدوم ستون حالت کارخونه هست؟
    دوست عزیز

hdmi ورودی های متفاوتی برای دستگاهای مختلف دارد که هر کدام اعداد متفاوتی دارد HDMI IN 1 (DVI)ورودی کامپیوتر), (ورودی موبایل HDMI IN 2 (ARC)) , (HDMI IN 3 (MHL ورودی سینما خانگی) البته از هر پورتی می شود استفاده های مختلف کرد ولی بطور پیش فرض همانها است . ستون قرمز بصورت خودکار یا همان پیش فرض

7. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان
    این روش را خودم در سری ES 5600 2012 تست کردم
    پست اول دوباره بروز شده است
    Last edited by matinpour; 24-04-2013 at 23:11.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام با تشکر از شما.
    l( در باره کایبراسیون تلویزیون)
    مدل LED من UA46D5500RR هستش . همه گزینه هایی که شما گفته بودین رو انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم . از طرفی در مورد راه حل نهایی که فرموده بودین در منوی مخفی من در گزینه SUB PTION فیلد EEPROM REST وجود نداره. در مورد دستگاه من اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم. ضمنا منوی جستجوی کانال دیجیتال داره ولی کانالی رو پیدا نمی کنه.
    Last edited by keihanyaghoobi; 30-05-2013 at 15:37. دليل: توضیح بیشتر

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام با تشکر از شما.
    l( در باره کایبراسیون تلویزیون)
    مدل LED من UA46D5500RR هستش . همه گزینه هایی که شما گفته بودین رو انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم . از طرفی در مورد راه حل نهایی که فرموده بودین در منوی مخفی من در گزینه SUB PTION فیلد EEPROM REST وجود نداره. در مورد دستگاه من اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم. ضمنا منوی جستجوی کانال دیجیتال داره ولی کانالی رو پیدا نمی کنه.
    دوست عزیز
    اول که نگفتید که مشگل شما چیست یعنی تلویزیون شما چه وضعیتی دارد. دوم اینکه تلویزیون شما اصلا دیجیتال ندارد و آن آیتم بصورت اثر نمایش داده می شود. سوم اینکه آیا اطلاعات تلویزیون تان را یاد داشت کرده اید چون بعد از ریست ایپیروم باید آن اطلاعات را دستی وارد کنید.و ببینید از روش زیر می توانید استفاده کنید.و یا آیا منوی مخفی تلویزیو نتان را با کنترول مخصوص باز کردید یا نه چون آن آیتم همین جوری نما یان نمی شود و اینم آن روش
    ریست کامل
    برای اینکه منوی مخفی را بطور کامل ریست کرد نیاز به باز کردن سیستم و ریست آی سی EEPROM نیست
    شما می توانید با ورود به منوی مخفی و رفتن به قسمت Advanced آی سی EEPROM را بطور کامل ریست کنید اما نکته قابل توجه این است که بطور عادی نمی توان وارد قسمت Advanced شد هنگامی که روی این گزینه قرار گرفتید چند بار بطور مرتب دکمه 0 و کلید مکان نمای سمت راست روی کنترل را با هم فشار دهید منطورم همان کلیدهای جهت دار وسط کنترل است بعد از اینکه چند بار این کلیدها را زدید چند قسمت به منوی مخفی افزوده می شود که یکی از گزینه ها گزینه RESET EEPROM است بعد وارد این قسمت شوید
    این بخش خود دارای دو قسمت است قسمت دوم را On کنید و سپس قسمت اول یعنی گزینه RESET EEPROM را بزنید تلویزیون بعد از ریست شدن به تنظیمات اولیه کارخانه بر میگردد.
    و اینم سایت تلویزیون شما برای دیدن مشخصات و دانلود فزیمورتان
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوست عزیز
    اول که نگفتید که مشگل شما چیست یعنی تلویزیون شما چه وضعیتی دارد. دوم اینکه تلویزیون شما اصلا دیجیتال ندارد و آن آیتم بصورت اثر نمایش داده می شود. سوم اینکه آیا اطلاعات تلویزیون تان را یاد داشت کرده اید چون بعد از ریست ایپیروم باید آن اطلاعات را دستی وارد کنید.و ببینید از روش زیر می توانید استفاده کنید.و یا آیا منوی مخفی تلویزیو نتان را با کنترول مخصوص باز کردید یا نه چون آن آیتم همین جوری نما یان نمی شود و اینم آن روش
    ریست کامل
    برای اینکه منوی مخفی را بطور کامل ریست کرد نیاز به باز کردن سیستم و ریست آی سی EEPROM نیست
    شما می توانید با ورود به منوی مخفی و رفتن به قسمت Advanced آی سی EEPROM را بطور کامل ریست کنید اما نکته قابل توجه این است که بطور عادی نمی توان وارد قسمت Advanced شد هنگامی که روی این گزینه قرار گرفتید چند بار بطور مرتب دکمه 0 و کلید مکان نمای سمت راست روی کنترل را با هم فشار دهید منطورم همان کلیدهای جهت دار وسط کنترل است بعد از اینکه چند بار این کلیدها را زدید چند قسمت به منوی مخفی افزوده می شود که یکی از گزینه ها گزینه RESET EEPROM است بعد وارد این قسمت شوید
    این بخش خود دارای دو قسمت است قسمت دوم را On کنید و سپس قسمت اول یعنی گزینه RESET EEPROM را بزنید تلویزیون بعد از ریست شدن به تنظیمات اولیه کارخانه بر میگردد.
    و اینم سایت تلویزیون شما برای دیدن مشخصات و دانلود فزیمورتان

با سلام و تشکر
    مشکل تلویزیون من از کالیبراسیونشه که به هم ریخته . اشتباها در منوی مخفی اش گزینه AV calibration رو زدم و تصویرش خراب شده . با تصاویری که داده بودین امتحان کردم نشد. میخواستم از راه هل نهایی یهنی همون ریست کامل استفاده کنم وقتی چند بار بطور مرتب دکمه 0 و کلید مکان نمای سمت راست رو میگیرم بجای منوی RESET EEPROM فقط دو گزینه picture-2d , picture-3d اضافه میشه . و ضمنا قبل از به هم ریختن کالیبراسیون؛ فریمور رو به روز رسانی کرده بودم . اگه راه حل دیگه ای هست ممنون میشم. مرسی

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام و تشکر
    مشکل تلویزیون من از کالیبراسیونشه که به هم ریخته . اشتباها در منوی مخفی اش گزینه AV calibration رو زدم و تصویرش خراب شده . با تصاویری که داده بودین امتحان کردم نشد. میخواستم از راه هل نهایی یهنی همون ریست کامل استفاده کنم وقتی چند بار بطور مرتب دکمه 0 و کلید مکان نمای سمت راست رو میگیرم بجای منوی RESET EEPROM فقط دو گزینه picture-2d , picture-3d اضافه میشه . و ضمنا قبل از به هم ریختن کالیبراسیون؛ فریمور رو به روز رسانی کرده بودم . اگه راه حل دیگه ای هست ممنون میشم. مرسی
    دوست عزیز
    شما برای دیدن آن قسمت نیاز به کنترول مخصوص دارید که برای ساخت آن به این تایپیک بروید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •