تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 28 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 277

نام تاپيک: کالیبراسیون و رفع عیب آن در تلویزیون سامسونگ

داره خودمونی میشه Arashmartini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اطلاعات رو نوشتم
    اما جواب سوالمو ندادید

این شماره های که گفتید برای چه مدلیه؟
    منظورم شماره های کالیبره هستش
    سه شماره 134 و سه شماره 49؟
    و اینکه ایا مطمئن هستید این اعداد درسته چون من هنوزم نتونستم رنگ اولیه رو کامل بدست بیارم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

اطلاعات رو نوشتم
    اما جواب سوالمو ندادید

این شماره های که گفتید برای چه مدلیه؟
    منظورم شماره های کالیبره هستش
    سه شماره 134 و سه شماره 49؟
    و اینکه ایا مطمئن هستید این اعداد درسته چون من هنوزم نتونستم رنگ اولیه رو کامل بدست بیارم
    دوست عزیز

این حالت عمومی برای همه مدلهاست در حالت TV

3. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Arashmartini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

در حالت عمومی hdmi چیه اعدادش

داره خودمونی میشه emok22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من دیروز وقتی تلویزیونم روشن کردم دیدم از وسط نصف راستش رنگش قاطی کرده وبعضی موقع ها شبع از تصویر شروع به لرزش میکند فکتوری ریست کردم درست نشد فکر کردم شاید بستی شل شده یا گرد خاک گرفته باز کردم هوا زدم بستها را دستکاری کردم نشد میخواستم اپدیت کنم دیدم اخرین ورزنه از اساتید و دوستان کسی را چاره ای کمک کنید......... ua46d7000 samsung
    Last edited by emok22; 16-04-2013 at 15:22.

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من دیروز وقتی تلویزیونم روشن کردم دیدم از وسط نصف راستش رنگش قاطی کرده وبعضی موقع ها شبع از تصویر شروع به لرزش میکند فکتوری ریست کردم درست نشد فکر کردم شاید بستی شل شده یا گرد خاک گرفته باز کردم هوا زدم بستها را دستکاری کردم نشد میخواستم اپدیت کنم دیدم اخرین ورزنه از اساتید و دوستان کسی را چاره ای کمک کنید......... ua46d7000 samsung

عکس

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان

عکس
    دوست عزیز
    در صفحه اول و پست اول همین تایپیک در رابطه با سری d مطلبی است مطالعه کنید و تست الگو ها راببینید که در آن تست رنگها درست است یا مثل عکس تان است اگر مثل عکس تان باشد مشگل اساسی دارید و باید به تعمیرگاه بروید
    منو مخفی -----> svc-----> test pattern---->pattern sel
    Last edited by matinpour; 16-04-2013 at 16:25.

8. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوست عزیز این راsvc-----> test pattern---->pattern sel رفتم درست نشد موقع اجرایش تصویر همانطور نصفه خراب بود استاد راهی دیگه ایا با ایپروم ریسیت درست میشه یا راهی دیگه چون در شهرستان هستم در اینجا نه دسترسی به نمایندگی است نه تعمیر کار خوب اگر راهی است دریغ نکنید ....................متشکرم

پروفشنال sheytoon001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوست عزیز این راsvc-----> test pattern---->pattern sel رفتم درست نشد موقع اجرایش تصویر همانطور نصفه خراب بود استاد راهی دیگه ایا با ایپروم ریسیت درست میشه یا راهی دیگه چون در شهرستان هستم در اینجا نه دسترسی به نمایندگی است نه تعمیر کار خوب اگر راهی است دریغ نکنید ....................متشکرم
    به نظر من اگه به تنظیمات دست نزدید ، مشکل باید سخت افزاری باشه
    حدس میزنم قطعه کوچیکیش آسیب دیده ،بهتره ببری تعمیرگاه که مشکلت بزگتر نشه
    برا مثال وقتی یکی از پین های کابل تصویر مانیتور کامپیوتر اتصال نده رنگ کلی صفحه تغییر میکنه
    ولی فکر میکنم برا شما مشکلش یه قطعه داخلیه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز

اول بگویید که آیا به پنل تلویزیون تان ضربه نخورده یا اینکه برای پاک کردن به آن آب اسپری نکردید چون ظاهرا این مشگل می تواند از پنل تان باشد چون اگر از مین بورد یا اتصالات آن بود تمامی صفحه را در بر می گرفت حال اینکه فقط قسمتی از آن دچار مشگل شده است حتما به نمایندگی یا تعمیر گاه مجاز ببرید.

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوست عزیز

اول بگویید که آیا به پنل تلویزیون تان ضربه نخورده یا اینکه برای پاک کردن به آن آب اسپری نکردید چون ظاهرا این مشگل می تواند از پنل تان باشد چون اگر از مین بورد یا اتصالات آن بود تمامی صفحه را در بر می گرفت حال اینکه فقط قسمتی از آن دچار مشگل شده است حتما به نمایندگی یا تعمیر گاه مجاز ببرید.
    نه دوست عزیز نه ضربه خورده نه با اسپره تمیز کردم فقط یه چیز بمدت یک ماه تمیزات داشتم اینا جمع کرده بودم یه اتاق دیگر اتاق یه خورده گرم وشرجی بود ولی بعد یک ماه روشنش کردم درست بود روز سوم اینطوری شود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •