تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 27 از 28 اولاول ... 17232425262728 آخرآخر
نمايش نتايج 261 به 270 از 277

نام تاپيک: کالیبراسیون و رفع عیب آن در تلویزیون سامسونگ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

ممنون که پاسخ دادید . بهتر بود مشکل را اینطور بیان کنم . من هفته پیش سهوا وارد منوی مخفی تلویزیون شدم و HDMI از حالت کالیبره در آمد . با مراجعه به اینجا و توضیحاتتون تونستم sucsess بگیرم اما صدای دستگاه بشدت کم شد . چون همزمان دودستگاه از این مدل خریداری کرده بودیم . جهت تنظیم hdmi فقط وارد دستگاه دوم شده و از منو ها عکس گرفتم اما در کمال ناباوری صدای دستگاه دوم هم مانند اولی بشدت کم شده انگار توان آن نصف شده یعنی فقط با ورود به منوی اصلی و خارج شدن از آن صدا بهم ریخته و شدتش کم شده است .آیا راهی نظرتان میرسد.یا در منوی مخفی تنظیمی هم برای صدا وجود دارد .ببخشید کمی طولانی شد .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

من همچنان منتظر راهنمایی شما هستم .و بدین منوال تعداد پستهای من رو به افزایشه .

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون که پاسخ دادید . بهتر بود مشکل را اینطور بیان کنم . من هفته پیش سهوا وارد منوی مخفی تلویزیون شدم و HDMI از حالت کالیبره در آمد . با مراجعه به اینجا و توضیحاتتون تونستم sucsess بگیرم اما صدای دستگاه بشدت کم شد . چون همزمان دودستگاه از این مدل خریداری کرده بودیم . جهت تنظیم hdmi فقط وارد دستگاه دوم شده و از منو ها عکس گرفتم اما در کمال ناباوری صدای دستگاه دوم هم مانند اولی بشدت کم شده انگار توان آن نصف شده یعنی فقط با ورود به منوی اصلی و خارج شدن از آن صدا بهم ریخته و شدتش کم شده است .آیا راهی نظرتان میرسد.یا در منوی مخفی تنظیمی هم برای صدا وجود دارد .ببخشید کمی طولانی شد .
    دوست عزیز
    همانطور که قبلا در پستهای قبلی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفتم عمل کنید . اگر نشد از منو --> صدا-->حالت صدا آن را روی تقویت بگذارید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

جناب متین پور در حال حاضر صدا روی تقویت قرار گرفته و تازه با این حال حجم صدا بی شک به نصف زمان قبل رسیده در هر دو تلویزیون . ببینید من عرض کردم به مجردیکه وارد منوی مخفی شدم و خارج شدم شدت صدا در هر دو دستگاه کاهش پیدا کرد .سوال بنده این بود آیا تنظیم خاصی در منوی مخفی برای صدا هم وجود داره و یا اینکه آیا صدا هم کالیبره میشه که مثلا با ورود به منوی مخفی از حالت کالیبره در بیاد . ممنون میشوم اگر پاسخ بدهید .

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

جناب متین پور در حال حاضر صدا روی تقویت قرار گرفته و تازه با این حال حجم صدا بی شک به نصف زمان قبل رسیده در هر دو تلویزیون . ببینید من عرض کردم به مجردیکه وارد منوی مخفی شدم و خارج شدم شدت صدا در هر دو دستگاه کاهش پیدا کرد .سوال بنده این بود آیا تنظیم خاصی در منوی مخفی برای صدا هم وجود داره و یا اینکه آیا صدا هم کالیبره میشه که مثلا با ورود به منوی مخفی از حالت کالیبره در بیاد . ممنون میشوم اگر پاسخ بدهید .
    دوست عزیز
    وارد منوی مخفی شده و از منوی option وارد شده و یک بار factory reset کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوست عزیز
    وارد منوی مخفی شده و از منوی option وارد شده و یک بار factory reset کنید.
    روز بخیر آفای متین پور
    امکان داره جواب این پست رو هم بدبد؟ فک کنم نباید ایجاد اش میکردم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام دوستان ممنون میشم یه تنظیم بدید برای کالیبره کردن تلوزیون مدل ju6400 یا با مدل وطنی ju6990!
    واسه بازی با ps4 میخوام کالیبره کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

با عرض سلام مجدد من فرمایش شما را انجام دادم ولی هنوز مشکل حل نشده در ضمن با این فکتوری ریست مدل دستگاه یا آیتم های خاص بهم نخورد ونیازی به تنظیم front color و غیره نبود صرفا سیتم بالا آمد وای فای و کانال های دیجیتال اسکن شدند . آیا این ریست با ریست ایپیرام تفاوت دارد ؟ اگر هردو یکی هستند پس چرا سوالی در مورد فرانت کالر و بقیه تنظیمات نخواست؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با عرض سلام مجدد من فرمایش شما را انجام دادم ولی هنوز مشکل حل نشده در ضمن با این فکتوری ریست مدل دستگاه یا آیتم های خاص بهم نخورد ونیازی به تنظیم front color و غیره نبود صرفا سیتم بالا آمد وای فای و کانال های دیجیتال اسکن شدند . آیا این ریست با ریست ایپیرام تفاوت دارد ؟ اگر هردو یکی هستند پس چرا سوالی در مورد فرانت کالر و بقیه تنظیمات نخواست؟
    دوست عزیز
    خیر ریست فکتوری با ریست ایپیرام متفاوت است اولی یک نوع ریفرش یا تازه کردن است ولی دومی باز گردانندن به تنظیمات قبل از کارخانه است که تازه باید برنامه دهی مانند همان فرانت کالر و بقیه تنظیمات شود

10. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان ممنون میشم یه تنظیم بدید برای کالیبره کردن تلوزیون مدل ju6400 یا با مدل وطنی ju6990!
    واسه بازی با ps4 میخوام کالیبره کنم
    دوست عزیز
    نیازی به کالیبره کردن نیست خود تلویزیون حالت بازی را دارد کافیست بسته به سیستمتان وارد منو---> سیستم-----> عمومی---> حالت بازی و آن را روشن کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •