تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 18 اولاول ... 81415161718
نمايش نتايج 171 به 178 از 178

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Tomb Raider 2013

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام دوستان،من tomb raider 2013 رو نصب کردم،ولی موقع اجرا استیم باز میشه و آپدیت میشه و اجازه بازی نمیده،اصلا معلوم نیست از نرم افزار استیم باید چجوری رفت تو بازی!!!!!!!!اگرم استیم نصب نباشه،مینویسهteam need to be running

ویه سوال دیگه،دایرکت ایکس مناسبو باید از کجا دانلود کنم؟؟؟ویندوز8.1 64 بیت و گرافیک هم geforce 920m هست.

همه ی صفحات تاپیک رو خوندم،ولی راهکاری نبود،فقط گفته بودن نزار استیم آپدیت شه،خب اگه نزارم که باز نمیشه!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام دوستان،من tomb raider 2013 رو نصب کردم،ولی موقع اجرا استیم باز میشه و آپدیت میشه و اجازه بازی نمیده،اصلا معلوم نیست از نرم افزار استیم باید چجوری رفت تو بازی!!!!!!!!اگرم استیم نصب نباشه،مینویسهteam need to be running

ویه سوال دیگه،دایرکت ایکس مناسبو باید از کجا دانلود کنم؟؟؟ویندوز8.1 64 بیت و گرافیک هم geforce 920m هست.

همه ی صفحات تاپیک رو خوندم،ولی راهکاری نبود،فقط گفته بودن نزار استیم آپدیت شه،خب اگه نزارم که باز نمیشه!!!
    کسی نیست مارو راهنمایی کنه؟؟؟؟خواهشا!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

مرسییییییییییییییییییییی
    دمتون گرم واقعا

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان من مشکل Failed to initialize Direct3D with current settings دارم
    کارت گرافیکمAMD HD آپدیت هست.بعد از نصب این بازی 3تا بازی دیگه نصبیدم بدون مشکل اجرا شدن جز این بازی!!
    بازی رو روی PCکه کارت گرافیکش nvidia هست نصب کردم نصب میشه بدون مشکل
    اما روی کارت گرافیک لپ تاپ این ارور رو میده چرا؟؟؟
    رفع خطای fail to initalize Direct3D with current setting

دوستان عزیز
    گاهی برای اجرای بازی های با گرافیک بالا این خطا بوجود می آید و برای رفع آن باید از این طریق عمل کرد برای مثال از بازی Tomb Raider استفاده می کنیم.

آیا هیچ راهی برای ویرایش مقادیر حالت منحصر به فرد از طریق regedit یا چیزی وجود دارد؟ بله

خوب، پس از فشار دادن Play و Options در لانچر، بازی این مشکل با "fail to initalize Direct3D with current setting به نمایش در می آید که این با تنظیمات فعلی تنظیم نشد" و مشکل دارد. اساسا شما باید ExclusiveFullScreen را خاموش کنید و واقعا راه برای انجام این کار به جز از طریق این روش وجود ندارد، زیرا صفحه گزینه فقط پرتاب خواهد شد!

روش فیکس کردن خطا: کلید windows + R را فشار دهید تا Run اجرا شود و regedit را اجرا کنید. بنابراین اساسا، شما باید به رجیستری زیر 'HKEY_CURRENT_USER/Software/Crystal Dynamics/Tomb Raider' ' بروید. در آنجا، شما باید زیر کلید Tomb Raider پوشه ای به نام 'Graphics' ایجاد کنید. در گرافیک شما باید یک DWORD را به نام ExclusiveFullScreen ایجاد کنید و آن را به 0 تنظیم کنید (که معمولا بصورت دیفالت 0 است).
    این به شما امکان می دهد تا مشکل بازی را بردارید. بعد از آن که بازی را اجرا کردید و از آن خارج شدید و اگر به پوشهGraphics در regedit بروید خواهید دید که مقادیر زیادی در آن ثبت شده که این نشدن دادن رفع مشگل بازی می باشد.
    حالا همه صفحه ها را ببندید و بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

اقا سلام و عرض خسته نباشید خدمت همگی دوستان عزیزان دل من باز Rise of the Tomb Raider
    رو دانلود کردم و نصبش کردم همه چیز خوب پیش رفت استیم رو انلاین کردم البته فقط استیم رو دانلود کردما یعنی اکانتم ساختم ولی پولی ندادم بنوعی اکانتم فعال نیست بعدش بازی رو هم اجرا کردم مرحله به مرحله رفتم جلو تا وقتی خواستم از بازی بیام بیرون متوجه شدم بازی سیو نمیکنه هرکاری میکنم سیو کنه سیو نمیکنه چندین راه رو امتحان کردن رفتم تو پوشته steeam/userdata/4156478648/
    به هر حال رفتم از اینجور کارا رو کردم هر کاری میکنم سیو نمیشه شمارو بخدا میدونین علتش چیه؟ بازی میاد بدون هیچ مشکلی ولی سیو فقط نمیشه حتی همه ی سیو های این بازی رو دانلود کردم و رفتم تو ی پوشه ای که گفنه بودن ریختم ولی بازم نشد شمارو بخدا بدادم برسین ی بازی دیگه ای هم نصب کردم بنام inside اون هم همین مشکل رو داشت اون هم به استیم ربط داشت فکر کنم هر بازی که به استیم ربط داشته باشه تو کامپیوتر من سیو نمیشه نمیدونم چرا کمکم کنین لطفا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

اقا سلام و عرض خسته نباشید خدمت همگی دوستان عزیزان دل من باز Rise of the Tomb Raider
    رو دانلود کردم و نصبش کردم همه چیز خوب پیش رفت استیم رو انلاین کردم البته فقط استیم رو دانلود کردما یعنی اکانتم ساختم ولی پولی ندادم بنوعی اکانتم فعال نیست بعدش بازی رو هم اجرا کردم مرحله به مرحله رفتم جلو تا وقتی خواستم از بازی بیام بیرون متوجه شدم بازی سیو نمیکنه هرکاری میکنم سیو کنه سیو نمیکنه چندین راه رو امتحان کردن رفتم تو پوشته steeam/userdata/4156478648/
    به هر حال رفتم از اینجور کارا رو کردم هر کاری میکنم سیو نمیشه شمارو بخدا میدونین علتش چیه؟ بازی میاد بدون هیچ مشکلی ولی سیو فقط نمیشه حتی همه ی سیو های این بازی رو دانلود کردم و رفتم تو ی پوشه ای که گفنه بودن ریختم ولی بازم نشد شمارو بخدا بدادم برسین ی بازی دیگه ای هم نصب کردم بنام inside اون هم همین مشکل رو داشت اون هم به استیم ربط داشت فکر کنم هر بازی که به استیم ربط داشته باشه تو کامپیوتر من سیو نمیشه نمیدونم چرا کمکم کنین لطفا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

سلام

من این بازی رو نصب کردم و همه کار روش انجام دادم مرحله آخرش هرکاری میخوام بکنم که اون یارو نزنه منو باز نمیشه کسی راهنمایی میتونه بکنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

آقا باگ lost city که باید بری از غار رد بشی و شنا کنی رو چه راه حلی وجود داره؟
    بازی رو 99 درصد بازی کردم اون قسمت میخوام شنا کنم از بازی میاد بیرون.
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •