تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: روشن نشدن mp3 player carina G3

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

9 روشن نشدن mp3 player carina G3

با سلام
    من ام پی تری پلیر کارینا جی 3, 4 GB دارم که خیلی اذیتم کرده
    الان هم خاموش شده دیگه روشن نمیشه به کامپیوترم وصل میکنم نمیشناسه قبلا چند بار آهنگ روش میریختم وقتی روشن میکردم میگفت هیچ فایلی موجود نیست تا اینکه تعمیرگاه رم شو عوض کرد بعد از 1 ماه الان خاموش شده روشن نمیشه تو کارتنش سی دی هم نبود
    ممنون میشم راهنمایی کنید

آخر فروم باز mili_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ! My Dreams

پيش فرض

اسم همچین پلیری رو نشنیدم . سرچ هم کردم چیزی پیدا نشد ! سرکاریه ؟!

یه عکس از جعبه ـش بذارید و خود دستگاه

در آغاز فعالیت R3stless's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان من یه پلیر سونی واکمن مدل NWZ-B133F دارم که بعد از حدود 2 سال دیروز روشنش کردم و خواستم روش فایل صوتی بریزم ولی هر کار کردم پیام پر بودن حافظه دستگاه رو می داد و اجازه پاک کردن فایل هایی که از قبل روش بود رو هم نمیداد ( حدود 38 مگا بایت ) خوب تصمیم گرفتم که از طریق منوی فرمت خود دستگاه فرمتش کنم که بعد از انجام اینکار دستگاه دیگه روشن نشد من هم یه بار ریسیتش کردم و روشن شد ولی دیگه روی صفحه نمایش خودش فقط یه خط سفید و مشکی نشون میده و کامپیوتر هم دیگه نمیشناستش . لطفا اگر کسی میدون این دستگاه چش شده بگه و راه حل رو هم اگر میدونه لطف کنه بهم بگه . ممنون

داره خودمونی میشه Pooya3030's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام دوستان من یه پلیر سونی واکمن مدل NWZ-B133F دارم که بعد از حدود 2 سال دیروز روشنش کردم و خواستم روش فایل صوتی بریزم ولی هر کار کردم پیام پر بودن حافظه دستگاه رو می داد و اجازه پاک کردن فایل هایی که از قبل روش بود رو هم نمیداد ( حدود 38 مگا بایت ) خوب تصمیم گرفتم که از طریق منوی فرمت خود دستگاه فرمتش کنم که بعد از انجام اینکار دستگاه دیگه روشن نشد من هم یه بار ریسیتش کردم و روشن شد ولی دیگه روی صفحه نمایش خودش فقط یه خط سفید و مشکی نشون میده و کامپیوتر هم دیگه نمیشناستش . لطفا اگر کسی میدون این دستگاه چش شده بگه و راه حل رو هم اگر میدونه لطف کنه بهم بگه . ممنون
    از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فرم ور جدیدش رو بگیر و آپدیت کن . باید درست بشه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

فرم ور رو دانلود کردم ولی همچنان روشن نمیشه و تا قبل اینم روشن میشد صفحه سیاه بود با یه خط سفید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

من یک mp3 مدل Sony دارم از این ساده هاست که فقد چراغ چشمک زن قررررمز داره بعد از ۲ روز استفاده دیه روشن نشد چیکار کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •