تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: مشکل شایع نخواندن در DVD رایتر لپ تاپ ها

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض مشکل شایع نخواندن در DVD رایتر لپ تاپ ها

در بسیاری از لپ تاپ ها DVD رایترها آنها پس از مدت کوتاهی از شروع کار که گاه تنها یک هفته بوده از سرویس دهی خارح شده و حتی dvd های اصیل و تمیز را هم نمی تواند بخواند چه برسد به رایت کردن و امثالهم .
    تعجب آنکه علیرغم شایع بودن این موضوع متاسفانه در این انجمن وزین به طور اساسی به آن پرداخته نشده و راه حل نهایی پیدا نشده است . لذا از کارشناسان و دوستان خواهش می کنم ضمن علت یابی اگر راه حلی هست ارائه کنند . تشکر

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

این مشکل راه حلی نداره
    من الان حدود 3 ساله لپتاپم رو دارم و هیچ مشکلی ندارم ، نه با خوندن و نه با رایت

مشکل این DVDROM ها لنز اونها هست ، برخی ها DVD های بی کیفیت رو نمیتونند بخونند و برخی هم مشکل سرعت خوندن دارند ، مثلا فقط DVD های 8X رو می خونند

در کل مشکل از لنز هست و اگر با تمیز کردنش مشکل برطرف نشده باید تعویض بشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

نه دوست عزیز شما متوجه نشدی گفتم در چندین لپ تاپ آکبند و نو ( تاکید می کنم نو ) پس از چند بار کار صحیح در همان هفته های اول با وجود با کیفیت بودن DVD متاسفانه نتوانستند آنها را تشخیص دهند و از کار افتادند . مسئله بالاتر از این حرف هاست و خواهشمندم دوستان کارشناس نظر دهند موضوع چیست ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

دوستان، دی وی دی رایتر لپ تاپم (asus N52JV) تازگیا هیج دی وی دی رو نمی خونه ولی سی دی رو میخونه. به چندتا تعمیرکار گفتم، همه گفتن دی وی دی رایتر کلاً باید عوض بشه.حالا شما راهنمایی بفرمایید راه دیگه ای نداره؟ حتما باید دی وی دی رایتر عوض بشه یا مشکل می تونه نرم افزاری باشه؟نمی شه فقط لنزش عوض بشه؟ ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من بعد از 4 سال تازه با این مشکل روبرو شدم (یعنی اصلا چیزی و نمی خونه و قبلا هیچ مشکلی نداشت نه در رایت نه در خوندن)
    اما حالا با بدبختی می خونه (باید چند دفعه خاموش و روشن کنم) به یک شرکت معتبرم زنگ زدم می گن باید تعویض بشه
    البته یکی از دوستام می گفت حیفه نذار بازش کنند و اکسترنال بگیر(البته برای من بلوری هست و قیمت بلوری در بازار بشدت بالاست !)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

دوستان، دی وی دی رایتر لپ تاپم (asus N52JV) تازگیا هیج دی وی دی رو نمی خونه ولی سی دی رو میخونه. به چندتا تعمیرکار گفتم، همه گفتن دی وی دی رایتر کلاً باید عوض بشه.حالا شما راهنمایی بفرمایید راه دیگه ای نداره؟ حتما باید دی وی دی رایتر عوض بشه یا مشکل می تونه نرم افزاری باشه؟نمی شه فقط لنزش عوض بشه؟ ممنون
    کسی نیست جواب بده!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Guidance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام. اینکه فقط لنزش رو بخواهید عوض کنید کار به صرفه ای نیست چون لنز حدودا 50 تومنه و این در حالیه که رایتر 80 تومنه. ضمنا هیج تعمیر کاری رایتر تعمیر نمیکنه من خودمک رایترم خراب شده بود و هرجا بردم گفتن باید تعویضش کنم چون تعمیر نمیکنند.
    موفق باشید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه سعید1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

دی وی دی رایتر چی 80تومنه بالای150ست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

بله این مشکل فراتر از اینهاست من n61jq با بلوری slimtype bd e ds4e1s دارم و عالی رایت میکرد و میخوند هم بلوری و هم دی وی دی هست، اما بعد از تعویض ویندوز اورجینال دیگه درست کار نکرد جالبه هنوز که هنوزه از صد تا دی وی دی یکی رو میخونه، و اون یکی رو هم عالی میخونه و معلومه مشکل از لنز این چیزا نیست، یک دی وی دی ویندوز دارم که فکر نکنم توی ایران رایت شده باشه هربار اون رو میزارم به راحتی میخونتش کلی هم گشتم توی فضای وب نتیجه ای نداشت یک مشکل نرم افزاری داره که نمیدونم چی هست، البته فکر کنم با خوندن بلوری مشکلی نداشته باشه، خیلی وقته بلوری تست نکردم، اما قضیه عجیب همین خوندن یک تو صدتای بعضی دی وی دیاست که نشان از درست بودن سخت افزار و مشکل نرم افزاریشه، تویه فرومهای خارجی هم خیلی این مشکل با این مدل دارند اما جوابی نیست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سلام خدمت شما. من سه سالی میشه که لپ تاپ خریدم. تا حالا هیچ مشکلی نداشته ولی چند روزی میشه که سی دی باز نمیکنه. چند بار لنزش رو تمیز کردم. البته خیلی وقته نرم افزار هاش آپدیت نشدن. میخواستم بدونم راه حلی داره؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •