تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: مشکل در تصویر در ویندوز 7

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض مشکل در تصویر در ویندوز 7

سلام دوستان
    من در سیستم جدیدم ویندوز 7 که نصب کردم حس می کنم تصویر چشممو میزنه در حالی که در ویندزو ایکس پی این مشکل وجود نداره
    لطفا راهنمایی کنید.
    درایورش رو هم کامل نصب کردم.
    کارت گرافیکم انبورد هست.

اینم تصاویر مربوط به اطلاعات گرافیک

راستی در ویندوز ایکس پی مموری گرافیک رو میزنه 256 ولی در 7 میزنه 1301
    کدومش درسته؟

محتوای مخفی: تصاویر 

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان قدرت گرافیک انبورد من چقدره؟
    با چه کارت گرافیک مجزایی قابل مقایسه هست؟
    در تنظیمات بایوس می تونم توان گرافیک انبرد رو افزایش بدم و مثلا کیفیت تصویر و پرفرمنس گرافیک افزایش پیدا کنه؟

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

دوستان قدرت گرافیک انبورد من چقدره؟
    با چه کارت گرافیک مجزایی قابل مقایسه هست؟
    در تنظیمات بایوس می تونم توان گرافیک انبرد رو افزایش بدم و مثلا کیفیت تصویر و پرفرمنس گرافیک افزایش پیدا کنه؟
    برای تنظیم نور مانیتور خودتون منوی استارت باز کنید در قسمت سرچش تایپ کنید calibrate display color بعد گزینه مورد نظر انتخاب کنید طبق ویزارد پیش برین به احتمال زیاد حافظه گرافیک شمام همون 256 یا که 512 چون شر میشه از رم میگیره که در اصطلاح به این حالت توربوکش اطلاق میشود برای همین به اینصورت داخل 7 نمایش داده میشود همچنین از طریق سایت سازنده لپ تاپ مشخصات کامل گرافیک که مقدار حافظه اون به چه صورتی هست میتونید پیدا کنید برای افزایش گرافیک هم بهتره در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سئوال کنید شما بسته به مقدار رمی که روی سیستم دارین تا یک حدی قادر به افزایش رم یا همون حافظه گرافیک هستین

4. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

برای تنظیم نور مانیتور خودتون منوی استارت باز کنید در قسمت سرچش تایپ کنید calibrate display color بعد گزینه مورد نظر انتخاب کنید طبق ویزارد پیش برین به احتمال زیاد حافظه گرافیک شمام همون 256 یا که 512 چون شر میشه از رم میگیره که در اصطلاح به این حالت توربوکش اطلاق میشود برای همین به اینصورت داخل 7 نمایش داده میشود همچنین از طریق سایت سازنده لپ تاپ مشخصات کامل گرافیک که مقدار حافظه اون به چه صورتی هست میتونید پیدا کنید برای افزایش گرافیک هم بهتره در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سئوال کنید شما بسته به مقدار رمی که روی سیستم دارین تا یک حدی قادر به افزایش رم یا همون حافظه گرافیک هستین
    ممنون ولی این مشکل من با لپ تاپ نیست با پی سی هست.مانیتورم هم سامسونگ سی ار تی 17 اینچ سینک مستر هست.
    calibrate display color رو هم وارد run کردم ولی ارور داد و همچین پیغامی رو نشناخت.
    برای پی سی و گرافیک انبورد چطور میشه گرافیک رو با توجه به رم یا چیزهای دیگه افزایش داد؟رم من 4 گیگ هست.اگر لازمه بگید مدل مادربورد و سی پی یو رو هم بگم.

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

ممنون ولی این مشکل من با لپ تاپ نیست با پی سی هست.مانیتورم هم سامسونگ سی ار تی 17 اینچ سینک مستر هست.
    calibrate display color رو هم وارد run کردم ولی ارور داد و همچین پیغامی رو نشناخت.
    برای پی سی و گرافیک انبورد چطور میشه گرافیک رو با توجه به رم یا چیزهای دیگه افزایش داد؟رم من 4 گیگ هست.اگر لازمه بگید مدل مادربورد و سی پی یو رو هم بگم.
    منظور من همینطور که داخل پست بالا هم گفتم سرچ استارت منو بود نه منوی run باید اون دستور داخل سرچ استارت منو وارد کنید بعد گزینه مورد نظرانتخاب کنید برای گرافیکتونم یک مثال میرنم تا حافظه دقیق گرافیک دستتون بیاد شما شکل پایین ببینید حافظه دقیق این گرافیک 512 مقدار رمی هم که از رم سیستم این گرافیک به خودش اختصاص داده یا به نوعی شرشده 1791 بعد 1791+512 کنید میشه حافظه ای که به این گرافیک شر شده در اصل حافظه اصلی تین گرافیک 512 و برای اون سئوال تنظیمات گرافیک برای رم بخواین دستکاری کنید برای هر مادربورد فرق میکنه بطور مثال برای گیگا طبق شکل سایت پایین از داخل بایوس میشه رفت.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:

7. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

منظور من همینطور که داخل پست بالا هم گفتم سرچ استارت منو بود نه منوی run باید اون دستور داخل سرچ استارت منو وارد کنید بعد گزینه مورد نظرانتخاب کنید برای گرافیکتونم یک مثال میرنم تا حافظه دقیق گرافیک دستتون بیاد شما شکل پایین ببینید حافظه دقیق این گرافیک 512 مقدار رمی هم که از رم سیستم این گرافیک به خودش اختصاص داده یا به نوعی شرشده 1791 بعد 1791+512 کنید میشه حافظه ای که به این گرافیک شر شده در اصل حافظه اصلی تین گرافیک 512 و برای اون سئوال تنظیمات گرافیک برای رم بخواین دستکاری کنید برای هر مادربورد فرق میکنه بطور مثال برای گیگا طبق شکل سایت پایین از داخل بایوس میشه رفت.

کد:

کد:
    در مورد گرافیک شر شده در یکی از عکس هایی که در پست اول گذاشتم هم مشخص هست که نوشته 64 MB :

یعنی 64 MB هست مموری گرافیکم یا این عدد مجازیه؟
    چون در بایوس وقتی مموری گرافیک رو روی اعداد بالاتر مثل 256 یا 512 میذارم dedicated graphics memory هم میشه 256 یا 512 ولی تاثیری در افزایش قدرت گرافیک و بهتر شدن تصویر مشاهده نمیشه!
    به نظر میاد اون عدد صوری و غیر واقعی باشه نه میزان واقعی حافظه گرافیک، درسته؟
    راستی این dedicated system memory چی هست چرا مقدارش صفره؟
    Last edited by osifa; 01-03-2013 at 18:44.

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

درسته گرافیک شما حافظه اصلی که داره همون 64 مگ هست که با اون حافظه شر شده از رم یکی شده اون عدد نمایش داده میشود در مورد اون یکی گزینه هم که بصورت 0 نمایش داده میشود سایت پایین بحثش شده که گفته شده این گزینه مربوط به گرافیک آنبرد میشه برای همین بصورت 0 نمایش داده میشود که یک شکل دیگه هم قراردادم که داخل این شکل اون گزینه که برای شما 0 در این شگل 64 مگ هستش بجاش باز گرافیک غیر انبرد 0 یعنی روی این سیستم فقط گرافیک آنبرد نصب هست فقط.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد:

10. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه vahid5530's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

باید resulation رو روی 85 هرتز بذاری البته اگه گرافیکت پشتیبانی میکنه که میکنه

12. این کاربر از vahid5530 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

درسته گرافیک شما حافظه اصلی که داره همون 64 مگ هست که با اون حافظه شر شده از رم یکی شده اون عدد نمایش داده میشود در مورد اون یکی گزینه هم که بصورت 0 نمایش داده میشود سایت پایین بحثش شده که گفته شده این گزینه مربوط به گرافیک آنبرد میشه برای همین بصورت 0 نمایش داده میشود که یک شکل دیگه هم قراردادم که داخل این شکل اون گزینه که برای شما 0 در این شگل 64 مگ هستش بجاش باز گرافیک غیر انبرد 0 یعنی روی این سیستم فقط گرافیک آنبرد نصب هست فقط. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    کد:

پس قطعا همون 64 هست؟یعنی اگر بخوام یه گرافیک بهتر بخرم دنبال 128 به بالا باشم حله دیگه؟از این بهتر خواهد بود؟
    از طریق بایوس مادربورد هم مموری گرافیک رو افزایش دادم ولی تغییری در تصاویر حاصل نشد.ظاهرا اون گزینه افزایش مموری در بایوس کاربرد عملی نداره و نمیشه قدرت گرافیک رو افزایش داد!
    باید resulation رو روی 85 هرتز بذاری البته اگه گرافیکت پشتیبانی میکنه که میکنه
    منظورتون screen refresh rate هست؟

بله روی 85 هرتز هم میشه گذاشت ولی روی 85 که میذارم تصویر کدر میشه.فکر می کنم بهترین حالتش همون 60 هرتز باشه.البته مانیتور من سی آر تی هست شاید در ال سی دی 85 هرتز بهتر باشه نمی دونم
    Last edited by osifa; 02-03-2013 at 10:41.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •