تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 17 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 168

نام تاپيک: تاپیک انتخاب بهترین آنتی ویروس رایـگـان

داره خودمونی میشه javad1361839's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

14 تاپیک انتخاب بهترین آنتی ویروس رایـگـان

درود

راستش من تاپیکی پیدا نکردم تا در مورد آنتی ویروسهای رایگان (به صورت یکجا) بحثی صورت گرفته باشه... یه سرچی کردم (مثلا اینکه برای آپدیت AVG ای پی ایران رو قبول نمیکنه ... AVASTدیگه مثل قبل سبک نیست و ... مطالبی از این دست)

ممنون میشم این تاپیک رو برای بحث و انتخاب بهترین آنتی ویروس رایـگـان درنظر بگیرین::

بـا تــشــــکــــــــر

2. 5 کاربر از javad1361839 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال qwertym's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

ONLY Avira

4. 2 کاربر از qwertym بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    با این شرایط آویرا بهترین گزینه هست که رتبه خوبی هم در آزمایشات بین المللی داره فقط از یک آنتی کی لاگر و فایروال مناسب هم استفاده کنید ...
    موفق باشید

6. 3 کاربر از Dreamsss2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

من همه رو تست کردم بنظر این دو بهترین و کامل ترین بودن. و ای دو را تست کامل هم کردم و باز بین این دو دومی بهترست
    roboscan
    و
    زون الارم رایگان

8. 3 کاربر از pedram_01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

درود
    راستش من تاپیکی پیدا نکردم تا در مورد آنتی ویروسهای رایگان (به صورت یکجا) بحثی صورت گرفته باشه... یه سرچی کردم (مثلا اینکه برای آپدیت AVG ای پی ایران رو قبول نمیکنه ... AVASTدیگه مثل قبل سبک نیست و ... مطالبی از این دست)
    ممنون میشم این تاپیک رو برای بحث و انتخاب بهترین آنتی ویروس رایـگـان درنظر بگیرین::

بـا تــشــــکــــــــر
    سلام
    قبلا چند تاپیک درباره محصولات رایگان داشتیم.

مساله اینجاست که این تاپیک ها بعد از مدتی به فراموشی سپرده میشن و دوباره یه نفر یه تاپیک جدید میزنه و داستان همینطور ادامه پیدا میکنه!

باور ند ارید؟
    پس اینو ببینید که با قدرت شروع شد ولی خیلی زود رفت زیر خاک!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوالاتی رو که مد نظر دارید در تاپیک اختصاصی هر محصول میتونید بپرسید.
    برای بحث تحریم فرقی بین محصول رایگان و غیررایگان نیست.

10. 7 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه javad1361839's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

یه دلیلی که به فراموشی سپرده میشن اینکه اینجور تاپیکها دم دست نیست .... تو این بخش تاپیک مهم برای آنتی ویروسها درنظر گرفتین اگه زحمت این یکی رو هم بکشید که چه بهتـر

"سوالاتی رو که مد نظر دارید در تاپیک اختصاصی هر محصول میتونید بپرسید."
    مسئله اینجاست که باید تاپیک مربوطه رو زیر و رو کنی تا در مورد محصول رایگانش مطلبی پیدا کنی (چون اکثر دوستان از نسخه های غیر رایگانش استفاده میکنن)

اگه همون تاپیکی رو که معرفی کردید به عنوان "تاپیک مهم" درنظر بگیرید دوستانی که میخوان از محصولات رایگان استفاده کنند رو از سردرگمی نجات میدید ...... در کل بحثی نیست و موفق باشیــد.

12. 2 کاربر از javad1361839 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amir.7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

سلام

اگه توی هر زمینه یه تاپیک مرجع رو مدیران عزیز مهم کنن دیگه این همه آشفتگی نداریم

متاسفانه توی اکثر فروم ها کاری به کیفیت مسائل مطرح شده ندارن و فقط به کمیت توجه میشه

و این در حالیست که گاه چند صفحه ارزشش بیشتر از دهها و حتی صدها صفحه ست

ممنون میشیم اگه مدیران محترم بذل عنایتی بفرمایند

با تشکر

14. 4 کاربر از amir.7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

مسئله اینجاست که باید تاپیک مربوطه رو زیر و رو کنی تا در مورد محصول رایگانش مطلبی پیدا کنی (چون اکثر دوستان از نسخه های غیر رایگانش استفاده میکنن)
    تاپیک محصولات رایگان حداقل 6 محصول رو پوشش میده.
    یا تعداد صفحاتش بیشتر از تاپیک اصلی میشه (که در اینصورت بیشتر سردرگم میشید)
    یا تعداد صفحاتش کمتر میشه(که یعنی استقبال نشده و اکثریت قریب به اتفاق کاربران در همان تاپیک اصلی مسائل خودشون رو مطرح میکنند)
    در هر دو حالت همپوشانی مطالب،تکرار و در نتیجه افزونگی پیش بینی میشه! منظورم چیه؟
    منظورم اینه که حداقل برای سوالات مطرح شده در پست اول، پاسخهایی در تاپیکهای اصلی وجود دارد یا میتواند وجود داشته باشد!

اگر تعداد صفحات بیاد پایین پس ارزش مهم بودن نداره و تاپیک میره پایین!
    ===============
    ==============
    =============
    ایجاد یک تاپیک مهم برای محصولات رایگان ساده است اما من هنوز قانع نشدم!
    دلایل قانع کننده ای میخوام که ثابت کنه ما به چنین تاپیکی نیاز داریم.
    هیچ اشکالی هم نداره.همینجا به بحث و گفتگو می پردازیم و تکلیفش رو روشن میکنیم.

16. 6 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه AFSORDEH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

من طي ماه هاي گذشته از آواست، اويرا، كمودو و آ وي جي (رايگان) استفاده كردم.......

آنتي ويروس avg كه ايران رو تحريم كرده و Avast هم ظاهرا سرورش از داخل ايران قطع شده ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) ولي هر دوي اين ها با استفاده از سرويس پ*ر-و -ك- سي س/ا/ك/س و يا با استفاده از روش دانلود آپديت ها، قابل آپديت هستند.

اويرا راحت آپديت ميشه و خيلي ساده و روونه ولي تنظيماتش يه كمي پيچيده بود برا من ... مثلا من هر چي خواستم آپديت خودكارش رو غير فعال كنم نتونستم و خودش به محض اينكه به اينترنت وصل ميشدم آپديت ميشد ...... و همچنين اگه به نت وصل نباشين و يكروز از آپديت آخرش گذشته باشه دائم پنجره اي رو نشون ميده كه منظورش نياز به آپديت جديد هست. ولي در كل ازش راضي بودم

كمودو هم بدون نياز به پر-و*ك*سي آپديت ميشه ولي هر دو سه روز يه بار آيكونش قرمز ميشه كه يعني بايد آپديت بشه ... در مورد آپديتش هم اين طوري كه من متوجه شدم گاهي آپديت هاش حجم زيادي مي بره و در يكي آپديت هاش كه 113 مگابايت بود كمي اذيت كرد و در آخر هم بعد از چندين بار اخطار با ادامه كار تونستم آپديتش رو كامل كنم ولي در آخر يه اخطار ديگه اي داد و دوباره رفت از اول!!! ولي دفعات قبلش برام راحت آپديت ميشد

avast محيط خيلي زيبايي داره با قابليت زبان فارسي، كه به گفته ي بسياري بهترين آنتي ويروس رايگان هست ... دسترسي به تمامي بخش هاي نرم افزار ساده و قابل فهم است و به اينكه آپديتش عقب بيفته هم ايرادي نميگيره .... فقط مشكلي كه داره مشكل آپديت شدنش هست كه بايد با استفاده از سرويس هاي پر.و.. ك .. سي و يا آپديت دانلودي صورت بگيره. البته من ترجيح ميدم در مورد هر آنتي ويروس يا نرم افزاري آپديت خودكار رو غير فعال كنم و به صورت دستي انجام بدم ....

موفق باشيد
    Last edited by AFSORDEH; 25-02-2013 at 13:59.

18. 3 کاربر از AFSORDEH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه AFSORDEH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

در كل به نظر من ...براي سيستم هايي كه دسترسي به اينترنت براشون وجود نداره و آپديت اون ها بايد به صورت انتقال آپديت ها صورت بگيره و يك آنتي ويروس آروم و بي سر و صدا ميخوان نسخه رايگان avast گزينه ي خوبيه،،، و يا افرادي كه با آپديت avast از طريق سرويس پ*روك*سي مشكلي ندارن، مي تونن از محيط زيبا و زبان فارسيش لذت ببرن فقط نياز به يك كد ثبت يا لايسنس داره كه با اين كد تا سال 2038 كار مي كنه:
    W6754380R9978A0910-4TZ59467

ولي براي افرادي كه حجم اينترنتي براشون اهميتي چنداني نداره و آنتي ويروسي دوست دارن كه خودش آپديت بشه و تا آخر باهاشون راه بياد و نمي خوان زياد بهش فكر كنن، در حال حاضر َAvira نسخه رايگان انتخاب خوبي هست به نظر من،،، چون فقط يه نصب مي خواد و بس، ديگه همه چيزش با خودشه

هر چند كه امتحان ساير آنتي ويروس هاي رايگان هم خالي از لطف نيست و مي تونه جالب باشه

موفق باشيد

Last edited by AFSORDEH; 25-02-2013 at 11:48.

20. 2 کاربر از AFSORDEH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 17 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •