تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 17 اولاول ... 511121314151617 آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 168

نام تاپيک: تاپیک انتخاب بهترین آنتی ویروس رایـگـان

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان یک چیزی که من اصلا در مورد هیچ برنامه ای نمیتونم قبول کنم کارهای زیر آبی برنامه بدون اطلاع به کاربر هست . و از همه بدتر دروغگو بودن برنامه هست که یکی از این برنامه ها comodo هست . زمانی که comodo رو نصب میکنید از شما سوالهایی میپرسه که مثلا برای حمایت از کومودو یاهو رو homepage خود کنید و غیره . حالا اگر تیک این گزینه رو بردارید باز همینکار رو میکنه اون هم بدون اطلاع به شما. این یعنی دروغگو بودن برنامه . این فقط کارهایی هست که ما میبینیم . هربرنامه ای که از این کارها کنه مطمئن باشین کارهای جالبی توی سیستم شما نمیکنه . یه لینک میدم که ببینید شاید خیلی ها اطلاع داشتین و خیلی ها هم نه . برنامه های رایگان از طریق فروش اطلاعات و خیلی چیزهای شما و در واقع یک جور جاسوسی از شما پول در میارن . لینک زیر رو ببینید فقط باید کمی انگلیسی شما خوب باشه :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فقط برنامه ی comodo نیست تقریبا همه ی برنامه های رایگان همینطورن . لینک رو حتما ببینید . من ترجیح میدم از برنامه های کرک شده استفاد کنم تا رایگان هایی که زیر آبی میرن . خیلی ها میگن کرک کردن آنتی ویروس موتور اون رو خراب میکنه . این درست نیست کرک تا کرک داریم و برنامه تا برنامه .

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان یک چیزی که من اصلا در مورد هیچ برنامه ای نمیتونم قبول کنم کارهای زیر آبی برنامه بدون اطلاع به کاربر هست . و از همه بدتر دروغگو بودن برنامه هست که یکی از این برنامه ها comodo هست . زمانی که comodo رو نصب میکنید از شما سوالهایی میپرسه که مثلا برای حمایت از کومودو یاهو رو homepage خود کنید و غیره . حالا اگر تیک این گزینه رو بردارید باز همینکار رو میکنه اون هم بدون اطلاع به شما. این یعنی دروغگو بودن برنامه . این فقط کارهایی هست که ما میبینیم . هربرنامه ای که از این کارها کنه مطمئن باشین کارهای جالبی توی سیستم شما نمیکنه . یه لینک میدم که ببینید شاید خیلی ها اطلاع داشتین و خیلی ها هم نه . برنامه های رایگان از طریق فروش اطلاعات و خیلی چیزهای شما و در واقع یک جور جاسوسی از شما پول در میارن . لینک زیر رو ببینید فقط باید کمی انگلیسی شما خوب باشه :
    فقط برنامه ی comodo نیست تقریبا همه ی برنامه های رایگان همینطورن . لینک رو حتما ببینید . من ترجیح میدم از برنامه های کرک شده استفاد کنم تا رایگان هایی که زیر آبی میرن . خیلی ها میگن کرک کردن آنتی ویروس موتور اون رو خراب میکنه . این درست نیست کرک تا کرک داریم و برنامه تا برنامه .
    مقاله رو تقریبا کامل خوندم، منظورش برنامه هایی هست که حین نصب، برنامه هایی رو اجبارا در کنار برنامه اصلی سیستم نصب میکنند که برنامه های مفید و ضروری ای نیستند. خصوصا این که نه از طریق سایت اصلی خودشون، بلکه از فایل نصبی ای که سایت های دانلود رایگان در اختیارشون قرار میده نصب شده باشند.

تا جایی که به این تاپیک مربوط میشه، ندیدم جایی در مقاله به فروش اطلاعات و جاسوسی توسط آنتی ویروس های رایگان اشاره شده باشه.

اون مشکل کومودو رو هم در تاپپیکش مطرح کنید حتما جواب میگیرید.

3. 3 کاربر از omid-p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

مقاله رو تقریبا کامل خوندم، منظورش برنامه هایی هست که حین نصب، برنامه هایی رو اجبارا در کنار برنامه اصلی سیستم نصب میکنند که برنامه های مفید و ضروری ای نیستند. خصوصا این که نه از طریق سایت اصلی خودشون، بلکه از فایل نصبی ای که سایت های دانلود رایگان در اختیارشون قرار میده نصب شده باشند.
    تا جایی که به این تاپیک مربوط میشه، ندیدم جایی در مقاله به فروش اطلاعات و جاسوسی توسط آنتی ویروس های رایگان اشاره شده باشه.
    اون مشکل کومودو رو هم در تاپپیکش مطرح کنید حتما جواب میگیرید.
    کامل نخوندید دیگه . خب این برنامه هایی که مفید و ضروری نیستن برای چه کاری هستن ؟ چه ضرورتی برای شرکت سازنده دارن ؟ اصلا یک برنامه ی free از کجا باید پول در میاره ؟ اونم برنامه هایی که نسخه ی رایگانشون اینقدر کامل هست که بین نسخه ی پولی و رایگان معمولا بیشتر افراد نسخه ی رایگان رو انتخاب میکنن . برای خدمت به خلق که فکر نکنم باشه . این برنامه های غیر ضروری به قول شما دقیقا ضروری ترین برنامه برای شرکتی هست که برنامه ی او رو نصب میکنید .اگر دادن اطلاعتی از قبیل اینکه چه کلماتی رو توی اینترنت سرچ میکنیم و یا اینکه چه برنامه هایی روی سیستممون هست و خیلی چیزهای دیگه جاسوسی نیست پس چی هست ؟ این اطلاعات برای چه کسایی و چه جاهایی میتونه مهم باشه ؟ خیلی جاها !!! بهش فکر کنید .

5. این کاربر از jimrako بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و عکاسی naamre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

از اینکه این اطلاعات رو به اشتراک گذاشتید ممنونم دست کم باعث می شه در انتخاب نرم افزارها دقت بیشتری به خرج بدم
    خوشبختانه هیچ کدوم از برنامه هایی که ایشون تست کردن هیچ وقت توی سیتمم نداشتم.
    1- شاید با استناد به یه مقاله ای از بین خیل مقالات و اطلاعاتی که تو اینترنت هست و همه رو با یه چوب زدن کمی تندروی باشه .
    2-برای من جالب بود که این دوست نویسنده برای تستها از نرم افزار فری به عنوان Virtual machin استفاده کرده بود!
    If you’re running Windows, [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] is probably your best bet. It’s free, open-source, runs on Windows, Mac, and Linux, the interface is easy to use, and it supports snapshots

خوب پس تمام فریها بد نیستن و گاهی کار راه اندازن. به شخصه اولین انتخابم نرم افزارهای فری بوده هر چند در اغلب مواقع نسبت به پولی ها اختلاف زیادی داشتن. مثلا تو آفیس جایگزین خوبی پیدا نکردم یا فوتو شاپ. ولی از این به بعد با وسواس بیشتری پیشنهاد می دم
    3- در بحث نرم افزار های امنیتی هم تا اونجا که من می دونم دوستان زیادی مدتهاست تو همین انجمن تستهای مختلفی رو انجام دادن و اگر مثلا صحبت از comodo به عنوان یه نرم افزار قابل اطمینان می شه بدون پایه نیست. اگر شما می خوایید به این طور مقالات اعتماد بیشتری کنید با خودوتونه . ولی یقینا نرم افزارهای کرک شده هم برای حفظ امنیت سیستم شما هیچ ضمانتی نمی دن. نمی دونم چطور قابل اعتماد ترن!

4-اگرم هم بحث حفاظت اطلاعات هست که فکر می کنم بهترین راه تهیه یه سیستم ایزوله است که به اینتر نت و شبکه وصل نباشه وگرنه به طور فرض اگر اطلاعات شما سرقت بشه و حتی شرکتی ضمانت هم داده باشه می تونید به راحتی جبران خسارت کنید؟ من که به شخصه چنین اطلاعاتی ندارم و برام زندگی تو خونه ی شیشه ای بی دردسره. شاید یه سری عکسها و اطلاعات خونگی باشه که اونم معمولا روی درایوهای نوری ذخیره می کنم تصورم نمی کنم به درد کسی بخوره

5-نمی دونم شما برنامه های کرک شده یا کرک و پچ اونها رو از کجا می یارید اگر خودتون تهیه می کنید که هیچ ولی شرکتها یی که در تولید نرم افزار های امنیتی شرکتها و سازمانها و محافظت از اطلاعات اونها نقش دارن و محصولات فری خونگی جزو محصولات جانبیشونه قابل اعتماد ترن یا این افراد که تو کار هک و کرک کردن نرم افزارن؟
    Last edited by naamre; 17-05-2015 at 15:01.

7. 2 کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض برترین آنتی ویروس های رایگان سال 2015

برترین آنتی ویروس های رایگان سال 2015

به گزارش «تابناک» بسیاری از کاربران علاقه زیادی به استفاده از نرم افزارهای امنیتی پولی یل تجاری همچون Norton و McAfee دارند تا به وسیله آنها سیستم و اطلاعات خود را حفاظت کنند. اما در برخی موارد بهای گزاف این نرم افزارهای امنیتی منجر به پشیمانی کاربران از خرید این نرم افزارها میشود.

در این میان آنتی ویروس های رایگان همواره وجود داشته اند و در برخی موارد قدرت آنها به خوبی با قدرت و عملکرد نرم افزارهای مشابه تجاری برابری میکند. در نتیجه ما امروز تصمیم داریم چند نمونه از برترین آنتی ویروس های رایگان سال 2015 را به شما معرفی کنیم:

این نرم افزار امنیتی چینی را که پیش از این به شکل مفصل در تابناک آی تی معرفی کردیم باید به عنوان یکی از برترین آنتی ویروس های سال 2015 قلمداد کرد و این علیرغم همه بد بینی هایی است که کاربران به این نرم افزار چینی دارند. زیرا این نرم افزار از سوی لابراتوارهای مستقل و معروف تست آنتی ویروس موفق به دریافت جوایز و تقدیر نامه شده است.

این نرم افزار بسته کاملی از امنیت و حفاظت و بهینه سازی را در موبایل و PC به کاربران ارائه میکند و همراه با استفاده از تکنولوژی Cloud در شناسایی از دو موتور آنتی ویروس قدرتمند یعنی Bitdefender و Avira نیز بهره میگیرد. همچنین ابزارهایی نظیر سند باکس و Parental Control از این ابزار یک آنتی ویروس منحصر به فرد برای کاربران با واسط کاربری ساده و جذاب ساخته است:

این ابزار یکی از بهترین نمونه های رایگان موجود در بازار است. این نرم افزار امنیتی مجموعه ای کامل از موتورهای شناسایی برای انواع بد افزار همچون ویروس ها و جاسوسان و Rootkit ها را دارا است و همچنین از تکنولوژی Defense + کومودو نیز برخوردار است که یک لایه مضاعف امنیتی را برا کاربر ایجاد میکند.
    از جمله امکانات این ابزار سند باکس خودکار و همچنین استفاده از تکنولوژی Cloud در شناسایی است و البته باید به این نکته اشاره کرد که از آنجایی که این ابزار در اغلب موارد با همکاری کاربر عملیات شناسایی را صورت میدهد شاید برای کاربران آماتور چندان مناسب نباشد:

این نرم افزار نیز یکی از شناخته شده ترین و پر استفاده ترین نمونه های رایگان نرم افزارهای امنیتی است. این ابزار بسیار سبک و سریع بوده و هیچ نیازی به پایگاه داده یا Signature ندارد. تحلیل گران آن را به عنوان برترین ابزار مبارزه با بد افزارهای نا شناخته و جدیدی یا Zero-Day ها قلمداد میکنند.
    اما نکته بزرگ منفی در خصوص این ابزار آن است که نیازمند یک آنتی ویروس فعال در کنار خود برای عملکرد است در واقع خود این ابزار به عنوان یک ابزار مکمل عمل میکند. همچنین نسخه رایگان این ابزار بسیاری از امکانات نسخه پولی را ندارد. اما همچنان در شکار بد افزارهای جدید و ناشناخته یکی از بهترین و بی رقیب ترین نرم افزارهای امنیتی است:

بله درست است. آنتی ویروس محبوب و معروف Bitdefender نیز اکنون یک نسخه رایگان در اختیار کاربران قرار داده است که از ابزارهای خوبی همچون Real-time Shield، Active Virus Control، Intrusion Detection، Rootkit scanning و HTTP scanning برخوردار است.
    همچنین واسط کاربری این نرم افزار بسیار جذاب و ساده است و به کلی آن را با سایر نمونه های مشابه متفاوت ساخته. یکی از بهترین امکانات این ابزار قابلیت حفاظت و صیانت کامل از عملیات بانکی آنلاین است و در کنار آن از یک فایروال دو طرفه و ابزار Parental Control نیز بهره میبرد. البته نصب آن بر روی یک سیستم آلوده مصیبت بزرگی است که قطعا کاربران آماتور از پس آن بر نخواهند آمد:

این نرم افزار امنیتی را نیز پیش از این در تابناک آی تی به شکل مفصل بررسی کردیم. اولین نرم افزار امنیتی که تکنولوژی Cloud را به کار گرفته و سرعت بالای آن در عین سبکی نرم افزار از آن یک نمونه متفاوت ساخته است. هرچند این ابزار مبتنی بر تکنولوژی Cloud است اما در زمان عدم دسترسی به اینترنت به شکل Local و از کش سیستم استفاده میکند.
    از قابلیت های مهم آن جستجوی بد افزارها در سطوح زیرین سیستم و سطح بالای حفاظت و صیانت در برابر بد افزارها و عملیات فیشینگ است. اما یکی از بزرگترین ضعف های آن عدم توان برای پاکسازی کامل یک سیستم که قبل از نصب آن آلوده به ویروس شده، است:

به عنوان یکی از برترین و بهترین آنتی ویروس های رایگان موجود در بازار، این ابزار از قدرت شناسایی و توقف تهدیدات به شکلی استثنایی برخوردار است. سبکی و رد پای اندک آن بر منابع سیستم از این ابزار یک آنتی ویروس مناسب برای سیستم های قدیمی و یا پایین رده ساخته است.
    سرعت بالای اسکن آن در کنار استفاده از تکنولوژی Cloud و همچنین ابزارهایی نظیر حفاظت از مرورگر، به این بازار یک جلوه متفاوت بخشیده است و تنها نکات منفی آن را باید در سرعت پایین نصب نرم افزار و همچنین واسط کاربری نسبتا پیچیده آن دانست.

البته صرف نظر از این ابزارهایی که در این جا معرفی شدند باید به نرم افزارهای دیگر نظیر Avast و AVG نیز اشاره کرد که جزو بهترین و برترین نرم افزارهای امنیتی رایگان هستند اما متاسفانه برای کاربران ایرانی قابل دریافت و نصب نیستند.

9. 8 کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

سلام دوستان .
    یک سوال داشتم حجم آپدیت روزانه اینترنت سکیوریتی کمودو حدوداً چقدره ؟سبکه یا خیر .

11. این کاربر از hermione بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان .
    یک سوال داشتم حجم آپدیت روزانه اینترنت سکیوریتی کمودو حدوداً چقدره ؟سبکه یا خیر .
    سلام دوست عزیز

روزانه به یک مگ برسه یا نه!
    آپدیت های کم حجمی داره، نگران نباشید

13. 5 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام ...من آنتی ویروسم avast هست الان به رنگ قرمز در اومده....نمیدونم چیکار کنم آپدیت شه....وقتی میرم آپدیت قسمت program غیر فعاله ....میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم؟اون کدی که برای avast گفتین کجا باید ازش استفاده کرد؟.....خیلی خیلی ممنون میشم زود جوابمو بدید

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام ...من آنتی ویروسم avast هست الان به رنگ قرمز در اومده....نمیدونم چیکار کنم آپدیت شه....وقتی میرم آپدیت قسمت program غیر فعاله ....میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم؟اون کدی که برای avast گفتین کجا باید ازش استفاده کرد؟.....خیلی خیلی ممنون میشم زود جوابمو بدید
    درود :
    شما باید اول یک اکانت داخل سایت اوست بسازید تا یک سریال فعالسازی یکساله بهتون بده و برنامه فعال بشه.بعد از اینکه توی قسمت ثبت رجیستر شد وفعال شد بدون دردسر آپدیت میشه...
    الان مشکل شما اینه که نرم افزارتون فعال نیست و کار نمیکنه تا فعالش نکنین...
    توی قسمت ستینگ و تب تروبلشوت برید به قسمت رجیستر و فعالش کنین

اینم آدرس ثبت و دریافت کد رجیستر یکساله اوست

Last edited by aylar6888; 25-07-2015 at 11:09.

16. 2 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

درود

راستش من تاپیکی پیدا نکردم تا در مورد آنتی ویروسهای رایگان (به صورت یکجا) بحثی صورت گرفته باشه... یه سرچی کردم (مثلا اینکه برای آپدیت AVG ای پی ایران رو قبول نمیکنه ... AVASTدیگه مثل قبل سبک نیست و ... مطالبی از این دست)

ممنون میشم این تاپیک رو برای بحث و انتخاب بهترین آنتی ویروس رایـگـان درنظر بگیرین::

بـا تــشــــکــــــــر
    برای دانلود آنتی ویروس های رایگان میتونی به سایتهای :

میکروسافت
    آوست
    آویرا
    کومودو
    پاندا
    بیت دفندر
    و .. سر بزنی .

ولی اگه امنیتت برات مهمه باید کمی هزینه کنی و ی ضد ویروس خوب و مناسب بخری که به نظر من ارزشش رو داره .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •