تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 17 اولاول ... 41011121314151617 آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 168

نام تاپيک: تاپیک انتخاب بهترین آنتی ویروس رایـگـان

اگه نباشه جاش خالی می مونه AFSORDEH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

مشکل آپدیت نشدن آنتی ویروس آوست برای ایران گویا برطرف شده.دو روزه داره اتومات خودش آپدیت میشه زبان پارسی هم که داره برید حالشو ببرید

من هم قبلا از جای دیگه شنیده بودم......

ورژن آخر نسخه رایگانشو دیروز نصب کردم، نسبت به دو آنتی ویروس رایگان قبلی که اخیرا ازشون استفاده کرده بودم (نام نمیبرم) بهتر هست. و تونست فلش هامو کاملا اسکن کنه.

نکات مثبتش ظاهر زیبا، پشتیبانی از زبان فارسی و اینکه عملکرد اون به راحتی تحت کنترل هست. (امیدوارم که دیگه مشکل آپدیت پیدا نکنه-البته سایتش هنوز باز نمیشه بدون......)

من تا بحال آنتی ویروس های رایگان زیادی رو نصب و استفاده کردم، درسته که خیلی از دوستان نظر چندان مثبتی نسبت بهش ندارن ولی به نظر من در بین آنتی ویروسهای رایگان اگه بهترین گزینه نباشه بدون شک جز 3 تای اول هست.
    Last edited by AFSORDEH; 19-10-2014 at 21:37.

2. 2 کاربر از AFSORDEH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

آنتی ویروس پادویش هم خوبه هم پایداریش خوبه هم شناسایی ویروس و سرعت سیستم رو هم کم نمیکنه.

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دوستان یه انتی رایگان معرفی کنید ک بتونه رو سیستم ویروسی نصب بشه و اپدیت افلاین خیلی راحتی داشته باشه . مرسی

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

دوستان یه انتی رایگان معرفی کنید ک بتونه رو سیستم ویروسی نصب بشه و اپدیت افلاین خیلی راحتی داشته باشه . مرسی
    پستای قبلی چنتا آنتی ویروس رایگان معرفی کردم از اونا خوشت نیومد
    آنتی ویروس رایگان پاندا یا آویرا خوبه و 360 توتال
    نشد از mbam رایگان میتونی استفاده کنی

6. 2 کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

آنتی ویروس رایگان کومودو با آپدیت رایگان به زبان فارسی یکی از بهترین است فکر میکنم امتحان کنید ضرر نداره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

من هم از کومودو استفاده کردم عالییه پیشنهاد میکنم نصب کنید مزیت آن : نصب رایگان و آپدیت رایگان و دارای زبان فارسی و نمایش برنامه های درحال اجرا روی سیستم و سرعت بالا

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

پنج نرم افزار امنیتی متفاوت و رایگان

1 – Malwarebytesاین نرم افزار که اخیرا مورد توجه موسسه ها و آزمایش گاه های نرم افزارهای امنیتی نیز قرار گرفته است قادر به شناسایی و حذف بد افزارهایی از جمله تروجان ها، Rootkit، Spyware و Worm است. برای نصب این ابزار به وب سایت اصلی آن در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بروید و چنانچه میخواهید از نسخه رایگان آن استفاده کنید در فرایند نصب برنامه گزینه Free Trial را غیر فعال کنید:

2 – Spybot Search & Destroy
    تخصص این نرم افزار همانگونه که از نام آن پیدا است در مقابله با بد افزارهای جاسوس یا Spyware است و در واقع یک مکمل خوب برای آنتی ویروس یا نرم افزار امنیتی شما است. البته نسخه تجاری آن به همراه یک آنتی ویروس و برخی امکانات دیگر عرضه میشود. این نرم افزار همچنین یک قابلیت خوب دارد و آن این است که در هنگام دانلود از اینترنت لینک های جایگزین و امن را به شما پیشنهاد میکند.برای دانلود و نصب این نرم افزار به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید:

3 – Should I Remove It
    این یکی از نرم افزارهای محبوب ما است که پیش از این نیز در تابناک به شکل مفصل آن را معرفی کرده ایم. کار این نرم افزار این است که همه نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم شما را اسکن و بررسی میکند و شما را از وجود ابزارها و نرم افزارهای نا خواسته همچون Adware یا Blotware ها که عملا به عنوان نرم افزارهای قانونی بر روی سیستم نصب میشوند اما عملکرد ناخواسته و مزاحم دارند را شناسایی و پیشنهاد حذف آنها را به شما ارائه میکند.این نرم افزار اطلاعات لازم برای این کار را از پایگاه داده ای عظیم بدست می آورد که از طریق خرد عمومی کاربران از سراسر جهان تغذیه میشود. برای دانلود و نصب آن به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید:

4 - Dr.Web CureIt
    نرم افزارهای امنیتی Dr.Web به حد کافی شناخته شده هستند و نیازی به معرفی این شرکت و نرم افزارهای آن نیست. اما این نمونه یکی از نرم افزارهای رایگان و مناسب این شرکت است که در کنار سایر نرم افزارهای امنیتی به خوبی کار میکند و بدون نیاز به هیچ فرایند نصب، سیستم شما را برای یافتن بد افزارها اسکن میکند. برای دانلود آن به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید:

5 – Secunia PSI
    اگر جزو آن دسته از کاربرانی هستید که علاقه خاصی به نصب نرم افزارهای مختلف بر روی سیستم خود دارید و یا سیستم شما انباشته از نرم افزارهای گوناگون است، در نتیجه به این ابزار فوق العاده نیاز دارید. این نرم افزار در یک واسط کاربری ساده و کاربردی، مجموعا قادر به اسکن و شناسایی بیش از سه هزار نرم افزار شناخته شده است و خلل و فرج امنیتی که نرم افزارها در سیستم شما ایجاد میکنند را شناسایی و برطرف میسازد.برای دانلود این ابزار به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    ابهر

پيش فرض

بچه ها آنتی ویروس ایرانی پادویش رو هم امتحان کنید گزینه خوبیه.

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

آنتی ویروس رایگان زیاده .
    میکروسافت - آویرا - بیت - پاندا - 360 - پادویش - کومودو و ...

ولی خوب امیدی بهشون نیست .

کاربری که دنبال امنیت باشه و ی محصول بی دردسر و با کیفیت میخواد میره پول میده . دیگه سالی 50-60 تومن و 100 هزار تومن پولی نیست .

قشنگ میده یا سیمنتک میگیره یا ترندمیکرو . نهایتش میده وب روت میگیره یا بیت دفندر پولی .
    درسته ؟!

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

نه درست نیست....

13. 12 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •