تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 56

نام تاپيک: همه چيز درباره PreGap Image Builder ( بحث ، آموزش و مسائل مرتبط )

پروفشنال persiankitty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

خوب شما بهتره كه كار به First Seassion نداشته باشي ... سي دي رو كه توي الكل بگذاري و Image Making Wizard رو بزني ، يك قسمتي هست كه سايز به شما ميده ... اين سايز رو ميگذاريد به عنوان End Block - توي الكل با Length مشخص شده .
    براي سي دي هايي كه به هيچ راهي سايز نميتوني در بياري ، ميتوني از سايز 700 مگابايت استفاده كني كه ميشه
    700*1024*1024 تقسيم بر 2048 كه برابر ميشه با 358400 بلاك .. به هر حال فرقي نداره كه شما آخرش خطا بخوني يا نخوني ... وقتي Raw رايت بشه اون خطاهاي آخرش هم رايت ميشه...

2. این کاربر از persiankitty بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

خوب شما بهتره كه كار به First Seassion نداشته باشي ... سي دي رو كه توي الكل بگذاري و Image Making Wizard رو بزني ، يك قسمتي هست كه سايز به شما ميده ... اين سايز رو ميگذاريد به عنوان End Block - توي الكل با Length مشخص شده .
    براي سي دي هايي كه به هيچ راهي سايز نميتوني در بياري ، ميتوني از سايز 700 مگابايت استفاده كني كه ميشه
    700*1024*1024 تقسيم بر 2048 كه برابر ميشه با 358400 بلاك .. به هر حال فرقي نداره كه شما آخرش خطا بخوني يا نخوني ... وقتي Raw رايت بشه اون خطاهاي آخرش هم رايت ميشه...
    Persian عزیز واقعا ممون، تقریبا نیمی از مشکلم حل شد.
    ولی 2 سی دی توی این مجموعه هست که با این روش رایت نمیشن. مقدار First رو عدد 358400 قرار میدم،.ولی ایمیج گرفته شده، درست نیست. البته پیغام هایی که برنامه PreGap هم میده مثل سی دی های قبلیش نیست.

برنامه الکل حجم این سی دی رو 1.01 GB نشون میده. با عدد 529531 هم ایمیج گرفتم ( First Seassion ) ولی باز هم مشکل حل نشد. پیغام های برنامه PreGap در زیر میذارم . به نظر شما راه حلی وجود داره ؟؟

Voulme in Drive : <70-290-1>
    First Seassion : 358400 Blocks
    Bad Sector Starting Point : 0
    Trying to Read : 1000
    Trying to Read : 2000
    Bad Sector Range : 0-1381
    Adjusting Image File...
    Bad Sector Starting Point : 20558
    Trying to Read : 21558
    Bad Sector Range : 20558-21477
    Adjusting Image File...
    Bad Sector Starting Point : 21575
    Trying to Read : 22575
    Bad Sector Range : 21575-22492
    Adjusting Image File...
    Bad Sector Starting Point : 22772
    Trying to Read : 23772
    Bad Sector Range : 22772-22856
    Adjusting Image File...
    Bad Sector Starting Point : 215060
    Trying to Read : 216060
    Trying to Read : 217060
    Trying to Read : 218060
    Trying to Read : 219060
    Trying to Read : 220060
    Trying to Read : 221060
    Trying to Read : 222060
    *
    *
    *
    *
    *
    Trying to Read : 358060
    Trying to Read : 359060
    Bad Sector Range : 215060-359061
    Adjusting Image File...
    Reading Completed.

پروفشنال persiankitty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

Persian عزیز واقعا ممون، تقریبا نیمی از مشکلم حل شد.
    ولی 2 سی دی توی این مجموعه هست که با این روش رایت نمیشن. مقدار First رو عدد 358400 قرار میدم،.ولی ایمیج گرفته شده، درست نیست. البته پیغام هایی که برنامه PreGap هم میده مثل سی دی های قبلیش نیست.
    [/left]
    End Block رو بر اساس اين موضوع :
    بگذاريد 215060
    در ضمن پيشنهاد ميكنم كه SI رو كم كنيد مثلا 100 يك مقداري طولاني تر ميشه زمانش اما بهتره

5. این کاربر از persiankitty بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

12

End Block رو بر اساس اين موضوع :
    بگذاريد 215060
    در ضمن پيشنهاد ميكنم كه SI رو كم كنيد مثلا 100 يك مقداري طولاني تر ميشه زمانش اما بهتره
    persiankitty عزیز واقعا ممنون، مشکلم حل شد، با SI = 10 برنامه ات فوق العاده است. ممنون از راهنماییت.

7. این کاربر از Scorpions بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ALI16437's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

در اینجا جا داره از تمام دوستان الخصوص persiam kitty بخاطر این نرم افزار عالی و
    و peyman kater به خاطر توضیحات جامعشون و همه دوستانی که در این انجمن زحمت میکشن
    نهایت تشکر رو داشته باشیم.

و مشتاقانه منتظر.
    نسخه جدید این برناامه هستیم.

- "با كرك و كراكر مشكل دارم. شايد با ديدن نسخه جديد برنامه ام بعضي چيزها را تغيير داديد. "

من به دو دلیل مایلم این دوست ما به اپدیت کردن نرم افزارش ادامه بده و در همین جا پیشنهاد یک رفراندوم
    ازاد رو میکنم و از مسئولین سایت میخوام که روی این نظر بیندیشند. واز این دوستمان هم میخوام به نظر همگان
    احترام بگذارند.
    اول اینکه خداوند انسان رو ازاد افرید ازاد از هر محدوییتی وبعد خود انسان خود رو در حصار قانون به بند کشید
    و ازادگی در توانمندی و نخواستن . نه در نتوانستن .
    واین راهها برای کسانی که توان خرید علمی رو که به ان نیازمندند ندارند نه برای همه .

من از هر نوع حصاری که محدود کننده هر ازادی- هر قدر ناچیز باشه انذجار میطلبم.
    Last edited by ALI16437; 15-06-2007 at 11:11.

9. این کاربر از ALI16437 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه japrap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

مي خواستم بدونم چرا ديگه برنامه آپديت نمي شه

حـــــرفـه ای mehdi_7070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

مي خواستم بدونم چرا ديگه برنامه آپديت نمي شه
    يك پست پرشين داشت در اين زمينه ،‌ولي فكر كنم اين‌ها نبود كه من پيدا كردم . شايد هم همين‌ها بوده!!

مساله اصلي اينه كه نوشتن برنامه بايد صرفه اقتصادي داشته باشه. برنامه خيلي ايراد داره اما همين جا تموم شده. دلايل مختلفي هم وجود داره. از همه اونها مهمتر اينه كه وقتي برنامه هاي خارجي مفت هستند كسي به يك برنامه رايت سي دي ايروني اعتماد نميكنه كه هزينه توليدش رو بده حتي اگر نسبت به قيمت برنامه هاي خارجي مفت باشه. يك برنامه هايي براي نوشتن دارم ... اما نه به اين شكلي كه هست. به طور كلي از ديد يك استفاده كننده با شما موافقم ... اما از ديد نويسنده برنامه با شما موافقم اما انجامش نميدم.
    دوست عزيز ,
    اين برنامه نوشتنش صرفه اقتصادي نداره . اينه كه من تصميم گرفتم اون رو به صورت يك پروژه برنامه رايت سي دي براي يك شركت اروپايي ادامه بدم. به همين دليل آخرين نسخه اي كه داشتم ريليز كردم . با توجه به استقبال گرمي كه از گفته هاي من در مورد پولي بودن برنامه رايت شد و از اونجايي كه اعتقاد دارم يك خط كد مجاني نوشتن هم جايز نيست ديگه اين برنامه رو ادامه نمي دم.

12. این کاربر از mehdi_7070 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه japrap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

حالا ما اين ورژن هاي بعدي را كه ايشون براي يك شركت اروپايي ادامه مي دن از كجا بگيريم (حتي اگه پولي باشه)
    ايشون يا همون شركت اروپايي قيمت اين نرم افزار را اعلام كنند شايد خيلي ها (از جمله خود من) حاضر به خريد باشند)
    در ضمن براي پيگيري (آدرسي از اين شركت اروپايي ) وجود داره (در اينترنت يا .......)
    Last edited by japrap; 14-07-2008 at 17:29.

حـــــرفـه ای mehdi_7070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

حالا ما اين ورژن هاي بعدي را كه ايشون براي يك شركت اروپايي ادامه مي دن از كجا بگيريم (حتي اگه پولي باشه)
    ايشون يا همون شركت اروپايي قيمت اين نرم افزار را اعلام كنند شايد خيلي ها (از جمله خود من) حاضر به خريد باشند)
    در ضمن براي پيگيري (آدرسي از اين شركت اروپايي ) وجود داره (در اينترنت يا .......)
    فكر نكنم شركت اروپايي در كار باشه

اين نرم افزار ديگه در قالب PreGap Image Builder آپديت نميشه و به جاي اون يه نرم افزار ديگه با قابليت‌هاي بيشتر طرح ريزي شده و ضمن داشتن امكانات PreGap ، امكانات بيشتري هم داره كه ... (اگه پرشين خواست خودش توضيح بده!)

حـــــرفـه ای hakhamanesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

برنامه PreGap ديگه آپديت نميشه و به جاش برنامه CDFactory ريليز شده كه به قولي ALL in 1 هست.
    براي اطلاعات بيشتر و همچنين دانلود ميتونيد به سايت خود Persiankitty به آدرس زير مراجعه كنيد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

16. این کاربر از hakhamanesh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •