تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 47 از 47

نام تاپيک: < کاراته >

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مجازی

پيش فرض

سلام" شوتوکان هم هرچی میری بالاتر ، ب مراتب خشونت در تکنیک ب چشم میخوره. خشونت ک میگم یعنی ب باد رفتن دست و پا و پایین اومدن موتور و... من این رو موقعی ک جوونتر بودم در کمربند سبز ک میخواستیم برا آبی امتحان بدیم دیدم.
    یه سوال : چرا حتی موقع تمرین حرکات یا کمیته تمرینی هم باز مراعات نمیکنن و همدیگه رو سیاهو کبود میکنن؟ آخه یه فرقی بین تمرین و مسابقه باید باشه؟!
    یادمه سر همین محکم زدنا ، با داداش خودم ک کار میکردیم دعوام میشد و همونجا ترتیبشو میدادم ک دفعه بعد، کنترلی بزنه
    Last edited by .AraMesh.; 15-02-2014 at 00:19.

حـــــرفـه ای Йeda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    221B

پيش فرض

سلام" شوتوکان هم هرچی میری بالاتر ، ب مراتب خشونت در تکنیک ب چشم میخوره. خشونت ک میگم یعنی ب باد رفتن دست و پا و پایین اومدن موتور و... من این رو موقعی ک جوونتر بودم در کمربند سبز ک میخواستیم برا آبی امتحان بدیم دیدم.
    یه سوال : چرا حتی موقع تمرین حرکات یا کمیته تمرینی هم باز مراعات نمیکنن و همدیگه رو سیاهو کبود میکنن؟ آخه یه فرقی بین تمرین و مسابقه باید باشه؟!

دوست عزیز سبک شوتو کان هم از سبک های کنترلی هست.
    و ضربه ای که باعث احساس درد و یا توقف تنفس و یا آسیب و حتی کوچک ترین کبودی ها بشه اخطار داره
    و همونطور در قانون جدیدی که گذاشتن حتی تو سبک های کنترلی هم باید از هوگو استفاده بشه و حتی در تمرینات در صورت لزوم.
    اگر در تمرینی انقدر سنگین و خطرناک کمیته کار میکنند مشکل از مربی هست و نباید اجازه چنین تمریناتی رو بدن.

3. 2 کاربر از Йeda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مجازی

پيش فرض

جهت اطلاع دوستان: به نقل از وبلاگ کاراته2میاندواب
      محتوای مخفی: عناوین کاتا 
    نام کاتاهای کاراته:
    ۱-هیان شودان ۲-هیان نیدان ۳-هیان ساندان ۴-هیان یوندان ۵-هیان گودان ۶-تكی شودان ۷-تكی نیدان ۸-تكی ساندان ۹-باسای دای
    ۱۰-باسای شو ۱۱-كانكودای ۱۲-كانكوشو ۱۳-امپی ۱۴-جیون ۱۵-جی‌این ۱۶-جیته ۱۷-چینته ۱۸-نیجوشیهو ۱۹-سوچین ۲۰-اونسو
    ۲۱-گوجوشیهودای ۲۲-گوجوشیهوشو ۲۳-هانگتسو ۲۴-گانكاكو ۲۵-وان‌كان ۲۶-می‌كیو

ضربات :
      محتوای مخفی: عناوین ضربات 
    نام ضربات در كاراته :
    ۱- چودان زوکی = ضربه مشت به قسمت وسط بدن

۲ - جودان زوکی = ضربه مشت به قسمت بالائی بدن

۳ - مای هیجی اوچی = ضربه با آرنج به جلو و وسط بدن

۴ - جودان هیجی اوچی = ضربه با آرنج به بالا

۵- یوکوهیجی اوچی = ضربه با آرنج به پهلو

۶ - اوشیرو هیجی اوچي = ضربه با آرنج به عقب

۷- اتوشی هیجی اوچی = ضربه با آرنج به پائین

۸ - یون هون نوکیته = ضربه با چهار نوک انگشت

۹- نی هون نوکیته = ضربه با دو نوک انگشت

۱۰- ایپون نوکیته = ضربه با یک نوک انگشت

۱۱- کن تسوئی اوچی = ضربه با پشت مشت(انتهای مچ)

۱۲- اوراکن یوکواوچی = ضربه با پشت مشت به گیجگاه

۱۳ - های تواوچی = ضربه با تیغه داخلی دست باز

۱۴ - شوتواوچی = ضربه با تیغه خارجی دست باز

۱۵ - یوکوشوتواوچی = ضربه با تیغه خارجی دست باز به پهلو

۱۶- یامازوکی = ضربه با دو مشت تواما به چودان وجودان

۱۷- اوراکن شومن اوچی = ضربه با پشت مشت به روبرو به حالت فرود

۱۸ - شوتی زوکی ضربه = با کف دست(تیشو زوکی)

۱۹- تاته زوکی = ضربه با مشت به صورت افقی

۲۰- اورا زوکی = ضربه با مشت به صورت عمودی

۲۱- ماواشی زوکی = ضربه با مشت به صورت دورانی

۲۲- موروتو شوتی زوکی = ضربه با کف دو دست

۲۳ - هیراکن زوکی = ضربه با بند دوم انگشتان

۲۴- هیتوساشایوبی ایپون کن = ضربه با بند دوم انگشت اشاره

۲۵- ناکاداکا ایپون کن = ضربه با بند دوم انگشت وسطی

26- هی کو موروتو زوکی = ضربه دو مشت موازی

۲۷ - هیرا باسامی = ضربه با قسمت داخلی دست (دهان ببر)

۲۸ - یوبی باسامی = ضربه با انگشت اشاره وشصت به گلو

۲۹ - اوراکن اوچی تاته ماواشی = ضربه دورانی به صورت فرودی
    Last edited by .AraMesh.; 15-02-2014 at 00:44.

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

سلام

خب وقتی شما 6سال پیش میخواستین آزمون قهوه ای بدین پول حکم دادین؟
    اگه اینطور باشه ممکنه مربی ـتون پول رو به فدراسیون داده باشه و هیئت براتون حکم صادر کرده باشه.

در هر صورت به نظرم بهتره که با مربی 6 سال پیشتون تماس بگیرید و از ایشون جویا بشید که "آیا درخواست صدور حکم دادند یا نه؟"

که اگر در خواست صدور داده باشند شما حضورا تشریف ببرید هیئت کاراته ( خیابون سئول ) و بگید که من، آقای فلانی هستم
    و 6 سال پیش تو درجه ی قهوه ای برام حکم صادر کردن به اسم مربی فلانی.
    چون برای خودم پیش اومده تو درجه دان دو و تاخیر در صدور پیش اومد که حضورا رفتیم و حکم صادر شده بود منتها بین بقیه اسناد جا مونده بود.

ولی اگه مربی ـتون اصلا اهل حکم و این حرفا نباشن ( چون برای اخذ کمربند قهوه ای شما باید حکم بنفش داشته باشید که این طور که معلومه
    مثل اینکه ندارید ) که باید اون پول رو بپردازید و حکم بگیرید.

و علت حکم گرفتن هم این هست که شما توی ایران هرجا که برید نیتونید که شفاها بگید که مثلا دان 3 دارم، وقتی حکم براتون صادر میشه
    در واقع در فدراسیون کاراته ثبت میشه که یه آقایی به اسم ... دارای درجه کمربند قهوه ای هستند و حتی برای بعضی مسابقات درجات بالاتر
    مثل بین المللی و یا حتی المپیادی شما به این حکم ها نیاز پیدا میکنید.

موفق باشید
    ما هر دفعه که آزمون کمربند میدادیم، یه مبلغی میگرفتن؛ حالا نمیدونم حکم واسمون صادر میکردن یا نه!!! به هر حال حرفی از حکم نبود.

کلاً من اصلاً هیچ حکمی ندارم، یعنی باید پول حکم تمام کمربند هایی که قبلا گرفتم رو الان بدم؟ یا فقط قهوه ای رو ؟

راستی برای آزمون بیمه ورزشی هم باید باشیم؟ یعنی کارت بیمه رو چک میکنن؟ اگه بیمه نباشیم بعدا مشکی واسه حکم پیش میاد؟
    آخه من بیمه نیستم

حـــــرفـه ای Йeda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    221B

پيش فرض

ما هر دفعه که آزمون کمربند میدادیم، یه مبلغی میگرفتن؛ حالا نمیدونم حکم واسمون صادر میکردن یا نه!!! به هر حال حرفی از حکم نبود.

کلاً من اصلاً هیچ حکمی ندارم، یعنی باید پول حکم تمام کمربند هایی که قبلا گرفتم رو الان بدم؟ یا فقط قهوه ای رو ؟

راستی برای آزمون بیمه ورزشی هم باید باشیم؟ یعنی کارت بیمه رو چک میکنن؟ اگه بیمه نباشیم بعدا مشکی واسه حکم پیش میاد؟
    آخه من بیمه نیستم
    ممکن هست که مربی ـتون فقط پولی برای حق زحمه ی آزمون ازتون میگرفته.
    که کاملا قانونی هم هست.

ولی حکم کمربندهای قبل از قهوه ای لازم نیست. اگه شما بتونید قضیه ی حکم قهوه ای تون رو حل کنید
    دیگه بعد از قهوه ای و مشکلی هیچ نیازی به حکم کمربند های قبلی نیست.

و بیمه هم اصولا برای مسابقات اجباری هست. تا جایی که من میدونم بیشتر به مربی بستگی داره.

ولی راحت میتونید بیمه بشید ولی اگه نظر من رو میپرسید اول قضیه ی حکم قهوه ای رو حل کنید که احتمالا مجبور میشین پول رو
    تمام و کمال پرداخت کنید و از همین مربی ـتون بخواید که براتون حکم قهوه ای صادر کنه ( از طریق فدراسیون و .. ) و احتمالا تا حکم حاضر بشه آزمون ـتون به بعد از عید موکول میشه که در اون صورت با شروع سال جدید میتونیدبرای گرفتن کارت بیمه هم اقدام کنید.

7. این کاربر از Йeda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام من تقریبا 20 سال پیش کاراته سبک کیوکوشین کار میکردم گمونم الان زیرشاخه اش ماتسوشیما باشه! اما کامل ادامه ندادم میخوام دوباره شروع کنم اما مربی خانم مجرب که تو منطقه غرب باشه ضمنا کلاس صبح داشته باشه نمی شناسم لطفا راهنمایی کنید برام پیام بذارید حتی شده مربی خصوصی باشه سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

کاربر محترم moxa پیامتون رسید ولی میخواستم پاسخ بدم انجمن میگه حداقل باید 10 تا مطلب بذارم تا بتونم پاسخگویی کنم . بله من هنوز مربی کیوکوشین میخوام غرب تهران و طرف آزادی هستم اگه میشه شماره تماس یا آدرس مربی رو برام در پیام بعدی بذارید سپاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •