تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: پسورد ایمیلم فراموش کردم خیلی واسم حیاتی (2 تا سوال امنیتیرو بلدم ولی بعد از وارد کردن ایمیلم ارور میده یعنی سوالارو نمیپرسه)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

14 پسورد ایمیلم فراموش کردم خیلی واسم حیاتی (2 تا سوال امنیتیرو بلدم ولی بعد از وارد کردن ایمیلم ارور میده یعنی سوالارو نمیپرسه)

پسورد ایمیلم فراموش کردم پاسخ 2تا سوال امنیتی رو هم بلدم ولی وقتی ازین قسمت وارد میشم واس بازیابی پسورد:
    I connot access my account \ I have a problem whit my password \ my ID is [IMG]file:///C:\DOCUME~1\Amin\LOCALS~1\Temp\msohtmlclip1\01\cli p_image001.gif[/IMG]

ایمیلم که میدم این ارور رو میده:

Your password can’t be reset online.
    For security reasons, you need contact Yahoo! Customer Care to help you reset your password.

If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password.

why do I have to wait?
    we have locked this option for your protection because we believe my have unauthorized access to your account.contact customer care
    .
    میشه بگید واس بازیابی پسوردم با این ارور باید چیکا کنم؟؟؟؟؟؟؟لطفا کمک کنید ایمیلم واسم حیاتی.

تشکر از زحمات همه اعضای زحمت کش این مجموعه

پروفشنال MaMaD LooTi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

با سلام
    دوست عزیز آیدی شما به اصطلاح دی اکتیو شده. این پیغام فقط زمانی نمایش داده میشه که اکانت شما برای همیشه غیر فعال شده باشه. اخیرا یاهو این کار رو زیاد انجام میده. من خیلی از آیدی هام به همین نحو از بین رفت بدون هیچ مشکلی.

موفق باشید.

آخر فروم باز Mehran-King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

پسورد ایمیلم فراموش کردم پاسخ 2تا سوال امنیتی رو هم بلدم ولی وقتی ازین قسمت وارد میشم واس بازیابی پسورد:
    I connot access my account \ I have a problem whit my password \ my ID is [IMG]file:///C:\DOCUME~1\Amin\LOCALS~1\Temp\msohtmlclip1\01\cli p_image001.gif[/IMG]

ایمیلم که میدم این ارور رو میده:

Your password can’t be reset online.
    For security reasons, you need contact Yahoo! Customer Care to help you reset your password.

If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password.

why do I have to wait?
    we have locked this option for your protection because we believe my have unauthorized access to your account.contact customer care
    .
    میشه بگید واس بازیابی پسوردم با این ارور باید چیکا کنم؟؟؟؟؟؟؟لطفا کمک کنید ایمیلم واسم حیاتی.

تشکر از زحمات همه اعضای زحمت کش این مجموعه
    متاسفانه آی دیتون قفل شده و فکر نکنم راه حلی باشه موفق باشین.جز اینکه با بخش support یاهو تماس بگیرین...

در آغاز فعالیت Tilla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

این مشکل برای من هم پیش اومده لطفا راهنمایی‌ کنید، چیکار کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

از سیستم های دیگه( دوست ، رفیق ، آشنا ) امتحان کنید ( اینترنتشون هم فرق داشته باشه)

داره خودمونی میشه vahid5530's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دادش منم همینجوری بودم بیخیال ایمیلم شدم

در آغاز فعالیت Tilla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

من پسوودمو فراموش نکردم. ولی‌ بعداز اینکه آیدی و پسورد میزنم میگه کد امنیتی رو تایپ کن و بعدشم سوالارو میپرسه که من هرچی‌ میزنم قبول نمی‌کنه.

آخه این ایمیلم الکی‌ نیست همیشه باهاش کار می‌کنم نمیدونم چرا یهو اینطوری شده

8. این کاربر از Tilla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sm6m10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

پسسم یادم رفته

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    کار خاصی نداره
    برو سایت یاهو
    بعد بهشون بگو ایمیلم غیر فعال شده ولی جواب سولای امنیتی رو دارم .
    راهنمایی کنین .
    همین .

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه حل سوم این تاپیک چگونگی ارتباط برقرار کردن با یا هو می باشد منتها باید طوری مراحلو بری که مشکل خودتو بیان کنی
    موفق باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •