تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 13 اولاول ... 78910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 128

نام تاپيک: راهنمایی و آموزش تنظیم سیستم های صوتی اتومبیل

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام و خسته نباشید .بهترین ساب وباکس وآمپ برای پخش 7150ubو2959ul چه چیزی هست . ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    دوست عزیز در این بخش مطرح کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام دوستان عزیز.ممنون از اطلاعات مفیدتون.
    یه راهنمایی میخوام.
    بنده یه پخش ماشین سونی 1152u دارم که خروجی هاش 55 وات هست و امپدانسش هم اینطور که توی دفترچش نوشته شده 4 اهم هست. یه جفت باند JBL 963e دارم که امپدانسش 2 اهم هست.میخوام این دوتا باند رو بدون آمپلی فایر به پخش ماشینم وصل کنم.بجز باندهای JBL که در بالا عرض کردم فقط دوتا باند فابریکی توی درهای جلوی ماشین دارم. بعضیا میگن چون امپدانس باندها 2 اهم و امپدانس پخش 4 اهم هست ممکنه به پخش فشار بیاره یا حتی پخش رو بسوزونه!!!!. میخواستم از شما راهنمایی بگیرم که آیا بدون آمپ مشکلی داره نصب کنم یا نه؟ اگه موردی نیاز هست بفرمایید انجام بدم.ممنون.
    Last edited by sepehr123; 21-08-2017 at 13:48.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان بنده تازه یه پخش پایونیر مدل p710 گرفتم.ولی نمیدونم بهترین راه برای فلش خور کردنش چیه از یه طرف ub100هم قیمت نجومی داره.اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

یه راهنمایی میخوام.
    بنده یه پخش ماشین سونی 1152u دارم که خروجی هاش 55 وات هست و امپدانسش هم اینطور که توی دفترچش نوشته شده 4 اهم هست. یه جفت باند JBL 963e دارم که امپدانسش 2 اهم هست.میخوام این دوتا باند رو بدون آمپلی فایر به پخش ماشینم وصل کنم.بجز باندهای JBL که در بالا عرض کردم فقط دوتا باند فابریکی توی درهای جلوی ماشین دارم. بعضیا میگن چون امپدانس باندها 2 اهم و امپدانس پخش 4 اهم هست ممکنه به پخش فشار بیاره یا حتی پخش رو بسوزونه!!!!. میخواستم از شما راهنمایی بگیرم که آیا بدون آمپ مشکلی داره نصب کنم یا نه؟ اگه موردی نیاز هست بفرمایید انجام بدم.ممنون.
    در صورتی که کسی نیست پاسخ بده لطفاً مدیران محترم پست رو حذف کنن.ممنون

ناظر انجمن علوم انسانی New Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    21°N - 71°W

پيش فرض

یه راهنمایی میخوام.
    اگه من جای شما بودم و مجبور بودم بدون هزینه همین باندها رو وصل کنم، یا دوتا باند رو سری میکردم و به یکی از کانالها وصل میکردم ( که البته قدرت خروجی افت میکنه و باندهای عقب دیگه استریو نخواهد بود)
    و یا راه بهتر سری کردن یک مقاومت آجری حدود 1.5 اهم با وات بالا ( حدود 20 وات ) با هر باند هست که مشکل امپدانس رو حل میکنه و هر باند به خروجی خودش وصل میشه. این راه هزینه کمی داره حدود 1000 یا 2000 تومان ولی یک مقدار افت قدرت خواهیم داشت
    Last edited by New Ray; 23-08-2017 at 18:55.

6. این کاربر از New Ray بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

اگه من جای شما بودم و مجبور بودم بدون هزینه همین باندها رو وصل کنم، یا دوتا باند رو سری میکردم و به یکی از کانالها وصل میکردم ( که البته قدرت خروجی افت میکنه و باندهای عقب دیگه استریو نخواهد بود)
    و یا راه بهتر سری کردن یک مقاومت آجری حدود 1.5 اهم با وات بالا ( حدود 20 وات ) با هر باند هست که مشکل امپدانس رو حل میکنه و هر باند به خروجی خودش وصل میشه. این راه هزینه کمی داره حدود 1000 یا 2000 تومان ولی یک مقدار افت قدرت خواهیم داشت
    سلام.ممنون از راهنماییتون.
    بنده باندها رو مستقیم وصل کردم به پخش.مشکل خاصی پیش نیومد.حداکثر ولوم پخش ماشین تا 50 هست.فقط وقتی ولوم از 44 بره بالاتر یه کم به هم ریختگی صدا بوجود میاد که فکر کنم اونم به دلیل نداشتن آمپ هست.ولی تا ولوم 44 صدا خوبه.
    Last edited by sepehr123; 30-08-2017 at 11:58. دليل: اصلاح متن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سلام پخش ماشین من پایونیر 1952 هست وقتی بست باتری ماشین رو بر میدارم تنظیماتش پاک میشه

برای همین امپ و باند های عقب قطع میشه...کسی میدونه تنظمیاتش چه جوری میشه انجام دادم ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سلام به همه دوستان یه سوال داشتم .

- - - Updated - - -

سلام به همه دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم زود جواب بدین.یه امپلی مونوبوستر9911دارم.یه ساب بوستر3000وات1500ارام اس امپلی روی چهاراهم1000.روی دواهم2000روی یک اهم 4000وات سابمم دوکویل دو اهمی داره روش نوشته حالا چطورنصب کنم به هیچ کدومشون اسیب نزنه راستی موازی یاسری بودنشم بگین.مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

با سلام خدمت همه اساتید
    ضبطم (Pioneer DEH-1600UB) قدیمیه و باندم پایونیر و آمپلی و ساب هم دارم
    هروقت باتری خراب میشه تنظیماتم پاک میشه، طوری که از باند عقب هیچ صدایی نمیاد(پیش نصاب میبرم خودش از روی سیستم تنظیم میکنه)
    کسی میتونه کمکم کنه که خودم اینکارو بکنم؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوستان کسی بلده چه طوری میشه aux رو برای بار اول س از نصب روی پخش پایونیر
    DEH-P710 فعال کرد.خواهشا راهنمایی کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •