تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 626 123451151101501 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

10 کلـوپ Lenovo Z500

خوب با سلامی دوباره خدمت همه دوستان خوبم
    این کلوپ رو را انداختم برای کسایی که این لپتاپ رو دارن یا میخوان بخرن یا هر سوالی در این مورد دار
    کانفیگ:

Lenovo IdeaPad Z500 دختر گلم:

Cpu:Core I7 3632Qm
    GPU:Nvidia GEFORCE gt635 2gb ddr5
    RAM:8 gb
    Hard:1tra
    Screen:Hd 1366*768
    Webcam:HD
    Speaker:dolby V4 Premium
    خوب کانفیگ خوبی داره اما به هر حال کارت گرافیکش ممکنه زیاد شاخ نباشه اما
    با توجه به رم 8 و CPU قدرتمندی که داره میشه از همین کارت گرافیک هم قدرت خوبی گرفت
    یکی دیگه از نکات این لپتاپ باتریش هست که شاید خیلی از دوستان با توجه به 4 سلولی بودن میگن
    آیا میتونه جواب گوی این کانفیگ باشه؟؟؟؟؟باید بگم که بله به راحتی با توجه به نوع استفاده تا 4 ساعت شارژ نگه میداره
    من تو آزمایشم با نور صفحه 60% وای فای روشن دور و ور 4 ساعت شارژ نگه داشت که از نظر خودم خیلی خوبه
    و در بازی Pes 2013 هم 2 ساعت شارژ نگه داشت.
    و اما صفحه نمایش هم که کیفیت خوبی داره و برای محیط های سر بسته طراحی شده و روشنایی به نسبت خوبی هم داره
    از نظر من اسپیکر های با کیفیتی داره با توجه به تکنولوژی دالبی اما طراحیش میتونست بهتر باشه
    چون در این نوع طراحی که اسپیکر ها زیر نوت بوک هستن صدا یه مقدار بم میشه
    و اما میرسیم به دیزاین که به نظر من از نقاط مثبت این لپتاپ هستش و واقعا عالی طراحی شده
    به طوری که خود من به شخصه دوست دارم یه بیست دقیقه بشینم و نگاش کنم

کیفیت ساخت هم خوبه اما از شانس بد ما یکی از کلید های کیبوردش روز اول افتاد تا سه شنبه ببریم گارانتی ببینیم چی میشه
    در مورد کولینگ هم باید بگم خیلی توپ کار کرده لنوو همونطور که میدونید به کولیمگ عالی معروف هست دیگه
    بازی هم Black Ops رو Ulta مثل هلو آورده و FarCry 3 رو که همین دیشب تموم کردم رو رو Medium مثل هلو آورده

ببخشید اگه زیاد شد چون اولین نقد درست و حسابیم هست و یه جورایی مبتدیم هستم ممکنه یه ذره غلط و مشکل داشته
    باشه دیگه به بزرگی خودتون ببخشید.
    اینم چند تا عکس تقدیم به شما:

**
    دوستان عزیز به پیشنهاد چند تا از بچه ها تصمیم گرفتم نکات مهم رو در مورد این لپتاپ در این جا قرار بدم**

با کمک(Shik & mohammad_203)
    1-اولین چیز مربوط به نور صفحه میباشد که با نصب کامل درایور اینتل Intel ME ایشالا مشکلشون حل میشه.
    2-دوستان کیفیت صفحه نمایش این لپتاپ متوسط رو به بالا هستش و فقط در دید از روایا یه مقدار مشکل داره و رنگ ها رو خاکستری نشون میده.
    3-دوام باتری در حالت معمول(وای فای روشن-نور صفحه 50-بقیه موارد ترجیحا خاموش-رم و Cpu هم در کمترین حالت ممکن کار حدود 4-4:30 شارژ نگه میداره.
    4-سیستم عامل ترجیحا Windows 8 Enterprise 64bit هست که بهترین قدرت و کیفیت رو داره و کاملا با سخت افزار Sync هستش.
    5-موقع بازی حتما به برق وصل کنین لپتاپ رو تا نه به سخت افزار فشار بیاد نه مشکل گرافیکی داشته باشین.
    6-سعی کنید درایور هاتون رو بروز کنید(به خصوص کارت گرافیک)تا بالاترین بازده رو داشته باشین.
    7-اگه میخواین صدای خیلی با کیفیت و با حجم عالی داشته باشین حتما درایور DolbyHomeTheater رو نصب کنید.
    8-همونطور که خیلی از شما میدونید و شاید بعضی از دوستان هم ندونند شرکت بزرگ آمریکایی یعنی IBM پشت این لپتاپ هستش و لنوو زیر مجموعه ای از این شرکت هستش.
    9-دوستان این عکس هم از صفحه نمایش این لپتاپ تا برخی ابهامات از بین بره:

10-دوستان در طول ماه میتونید از گزینه Dust Removal تو Energy Management استفاده کنید که گرد و خاک فن از بین بره.حدود 3 دقیقه هم کل عملیات طول میکشه.

دوستان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم به برخی مشکلات به صورت تصویری پرداخته(با کمک دوست عزیزمون Shik)

**لازم به ذکر هست که این موارد روز به روز آپدیت میشه و دوستان اگه میبینن جای مورد مهمی خالی هست**

**به من پ.خ کنن**

Last edited by lionf3; 29-07-2013 at 16:48. دليل: آپدیت پست

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

12

**دوستان این ادامه پست بالا هستش:**
    11-بحث پیرامون انرژی منیجمنت:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تعریف قسمت های مختلف Energy Management:
    1-Power Plan قسمت تنضیم بین سه حالت Power saver-Balanced-High Performance هستش که هرکدوم هم به ترتیب از چپ به راست:سیو کردن انرژی-حالت بالانس یا عادی-بالاترین قدرت که کلاک پردازنده رو افزایش میده.
    2-مربوط به خود باتری میشه که گزینه اول Full Charge هستش که 100% شارژ میکنه و گزینه دوم هم تا 60% شارژ میکنه که اگه تمام مدت لپتاپ به برق وصل هستش بهتره از گزینه دوم که خودم هم انتخاب کردم استفاده کنید.
    3-در مورد پاک کردن گرد و غبار هستش که بهتره هر ماه انجام بشه کل پروسه هم حدود 3 دقیقه طول میکشه.
    4-مربوط به هارددیسک میشه و بهتره روشن باشه.
    نکته:خود قسمت Battery به سه قسمت تقسیم میشه:
    بخش اول توضیح داده شد.
    بخش دوم مربوط به کالیبره کردن باتری هست که هر 5-6 ماه یه بار بهتره انجام بشه.
    بخش سوم هم وضعیت باتری رو نشون میده.
    12-حل کردن مشکل راست کلیک با 2 انگشت:
    دوستای گلم مژده
    راه حل راست کلیک با دو انگشت توسط یکی از دوستان تو تایپک زیر کشف شد:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    13-دوستان این هم لینک درایور های Z500:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دوستان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم به برخی مشکلات به صورت تصویری پرداخته(با کمک دوست عزیزمون Shik)

**لازم به ذکر هست که این موارد روز به روز آپدیت میشه و دوستان اگه میبینن جای مورد مهمی خالی هست**

**به من پ.خ کنن**

Last edited by lionf3; 07-08-2013 at 23:33.

داره خودمونی میشه yes47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من هم این لپ تاپو البته با کانفیگ i5 و رم 6 گیگ دارم،همه جوره خیلی خوبه فقز تاچ پدش به نظرم خیلی راحت نیس،شما با چه گارانتی ای گرفتین؟
    یه سوال وقتی باهاش عکس میبینم تو windows photo viewer یه مقدار که عکس ها رو جلو میزنم این ارور رو میده COM surrogate has stopped working،شما هم این مشکل رو دارین؟

داره خودمونی میشه haghili's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

واقعا لپ تاپ خوبیه. مخصوصا باریک بودنش باعث شده که خیلی جلوه زیبایی داشته باشه.

من که منتظرم رنگ شکلاتی از همین کانفیگش بیاد تا ببینم موقع عرضه چند قیمت میخوره که اگه وسعمون رسید انشاالله یکیشو بخریم.

البته دیجی کالا دو تا کانفیگ i5 از همین لپ تاپ رو به رنگ های شکلاتی و قهوه ای آورده، حالا باید منتظر بمونیم ببینیم i7 شم میاره یا نه...

5. این کاربر از haghili بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

من هم این لپ تاپو البته با کانفیگ i5 و رم 6 گیگ دارم،همه جوره خیلی خوبه فقز تاچ پدش به نظرم خیلی راحت نیس،شما با چه گارانتی ای گرفتین؟
    یه سوال وقتی باهاش عکس میبینم تو windows photo viewer یه مقدار که عکس ها رو جلو میزنم این ارور رو میده COM surrogate has stopped working،شما هم این مشکل رو دارین؟
    نه من با تاچ پدش مشکل ندارم خیلی بزرگ و خوبه مخصوصا واسه استفاده تو ویندوز 8 اما راست میگین شما زیاد خوب روون نیست
    در مورد دوم هم من با مشکلی رو به رو نشدم
    با گارانتی ویستا

7. این کاربر از lionf3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

وای خیلی عالیه ! من به شخصه از دیزاینش خیلی خوشم اومده ! مخصوصا جلوی لپ تاپ و کیبردش ... اتفاقا یکی از دوستام هم میخواد لپ تاپ بخره من Z500 رو بهم پیشنهاد دادم

راستی در مورد اسپیکراش بیشتر توضیح میدی ؟! مشکلی نداری باهاش ؟! خوبه ؟

9. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hamid_maxpayne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    Catalonia

پيش فرض

مبارکتون باشه،لپتاپ خوشگل و در عین حال قدرتمندی به نظر میرسه.
    قیمتش چنده؟

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

ممنون ازتون قیمت با گارانتی ویستا 3150 میلیون تومن
    البته الان مثل اینکه شده 3300 یا 3350
    در مورد اسپیکر هم باید بگم کیفیت خیلی عالی ای داره همینطور صدای بلند و خوب اما خب نمیشه باهاش پارتی گرفت

12. 2 کاربر از lionf3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

دوستان امروز بالاخره بردم گارانتی لپتاپ رو به خاطر کلیدش که ماجراش رو به صورت مختصر در پایین براتون مینویسم:
    خلاصه امروز رفتیم و با اعتماد به نفس گفتیم الان میان و کلی پشتیبانی و...........این حرفا
    اما دیدیم نخیر تا فردا صبح هم بشنینیم هیشکی نمیاد بپرسه دردت چیه؟؟
    خودم رفتم و گفتم مشکلم اینه و لپتاپ رو گرفته و دادن کارشناسا و بر خلاف
    انتظارم گفتن:نه منم دیگه جوش آوردم و مدیرشون رو صدا کردن
    و بعد از کلی حرف زدن باز گفت چون ضربه فیزیکی گارانتی محسوب نمیشه
    منم گفتم آجه لپتاپی که 2 هفته نمیشه خریدمش و 3 میلیون پول بالاش دادم
    چه طور ممکنه با زدن ضربه شکونده باشمش؟؟؟؟
    خلاصه زیر بار نرفت و قرار شد تهیه بکنن و هزینه اش رو متقبل بشم حالا هزینه مهم نیست این برا من مهمه
    که تو ایران واقعا گارانتی به چه معناست
    هیچی دیگه اینم داستان ما بود با گارانتی ویستا

14. 10 کاربر از lionf3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه haghili's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

بالاخره Z400 هم وارد ایران شد. ظاهرا با این کانفیگ فعلا وارد شده:

i5 3210
    6G DDR3
    1024G 5400RPM
    GT 645 2GB
    "14

و با قیمت حدود 2650. امیدوارم i7 شم هرچه زودتر وارد بشه...

16. 2 کاربر از haghili بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •