تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 626 اولاول ... 345678910111757107507 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

علیک سلام
    باید بگم بله فکر کنم با GT 645 هم پیدا بشه
    نه!!!اگه چند تا پست قبل تر رو میخوندی خوب توضیح داده بودم
    داخل سفید فک نکم گیر بیاد همشون نقره ای هستش رنگ بیرونش متغیر هست
    نه مشکلی پیش نمیاد از جدید ترین نوع و بهترین نوع باتری ها هستش
    که در محصولات پرتابل اپل هم به کار میره
    کی میگه بلوتوث نداره من تا حالا ازش استفاده نکردم اما بلوتوث هم داره
    حدود 3 یا 4 ساعت برا وبگردی شارژ نگه میداره که برا 4 سلولی فک کنم
    مناسب باشه
    سوال دیگه ای بود من و بقیه دوستان در خدمتیم
    آفا resident evil6 و DMC و bioshock رو تست کردین؟؟؟ میشه تست کنین رو این لپ تاپ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام به شما عزیزان...
    ممنون میشم اگه کسی این لپ تاپ رو داره از زوایای مختلف از صفحه نمایشش عکس بگیره و اینجا بزاره...

بعد ی سوال داشتم!!!!
    کیفیت تصویر z500 بهتره یا hp pavilion ؟؟؟

کلا از بین برندهای لنوو (z500)اچ پی(m6-1070) ایسوس (k56) کدوم دارای کیفیت تصویر بهتریه؟
    Last edited by iman1990; 30-03-2013 at 23:02.

در آغاز فعالیت mohamad.e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    theran

پيش فرض

دوستای عزیزی که z500 a دارند،میدونن با کدوم دکمه میشه رفت تو حالت safe mode !!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟ همه دکمه های f رو انتخاب کردم ،حتی گفتن برای ویندوز8 باید دکمه shift استفاده کنی اما بازم نیومدبالا.......
    Last edited by mohamad.e; 31-03-2013 at 00:42.

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    theran

پيش فرض

اگه واقعا صفحه نمایش برات مهمه باید بگم z500 در حد معمولیه ،ولی از لحاظ کارایی و زیبایی فوق العادس ،همچنین برای گیم و کارهای گرافیکی .... در ضمن لب تاب برای کار شخصیه و قرار نیست بشینی با دوستات فیلم سینمایی نگاه کنی که از همه زوایا صفحه نماییش قابل نگاه کردن باشه.....
    Last edited by mohamad.e; 31-03-2013 at 00:39.

5. 7 کاربر از mohamad.e بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

اگه واقعا صفحه نمایش برات مهمه باید بگم z500 در حد معمولیه ،ولی از لحاظ کارایی و زیبایی فوق العادس ،همچنین برای گیم و کارهای گرافیکی .... در ضمن لب تاب برای کار شخصیه و قرار نیست بشینی با دوستات فیلم سینمایی نگاه کنی که از همه زوایا صفحه نماییش قابل نگاه کردن باشه.....
    ممنون ازت بابت عکسهایی که گذاشتی
    دوست عزیز من کارم با لپ تاپ بیشتر کار با نرم افزار مهندسیه مثل اتوکد و رویت و... که اون هم ساعتها مداوم باید خیره بشم به لپ تاپ (با جمعی از دوستان)از طرفی امکان خرید سونی نیست به علت قیمت بالایی که داره...دنبال لپ تاپی میگردم که هم سخت افزارش عالی باشه هم کیفیت تصویر..از طرفی چون توی ی جمع بزرگ هستم میخوام زیبایی خودش روهم داشته باشه
    این لپ تاپ با این قیمت از لحاظ سخت افزاری فوق العادس..فقط کیفیت تصویره که منو مردد در خریدش کرده

امروز یه لپ تاپ دیگه دیدم به نظرم جالب بودasus vivobook s550 شبیه K56CM توی رنج i5 Z500 قیمتشه!!
    فقط تنها ایرادی که داره cpuاونه که i5 3317u 1.7-2.6 که فک کنم منو لنگ بزاره تو کار
    الانم که کیفیت اینو دیدم خوشم اومد
    ممنون میشم یکی منو راهنماایی کنه
    باتشکر از همگی
    Last edited by iman1990; 31-03-2013 at 12:07.

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

آفا resident evil6 و DMC و bioshock رو تست کردین؟؟؟ میشه تست کنین رو این لپ تاپ
    داداش گلم مثل هلو میاره از این لحاظ نباید نگران باشی
    من که برا گرافیک FarCry 3 رو مدنظر میگیرم وقتی اون رو بدون افت فریم آورد دیگه بقیه بازی ها براش
    مثل آب خوردن میمونه

8. 2 کاربر از lionf3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

دوست عزیز من کارم با لپ تاپ بیشتر کار با نرم افزار مهندسیه مثل اتوکد و رویت و... که اون هم ساعتها مداوم باید خیره بشم به لپ تاپ (با جمعی از دوستان)از طرفی امکان خرید سونی نیست به علت قیمت بالایی که داره...دنبال لپ تاپی میگردم که هم سخت افزارش عالی باشه هم کیفیت تصویر..از طرفی چون توی ی جمع بزرگ هستم میخوام زیبایی خودش روهم داشته باشه
    این لپ تاپ با این قیمت از لحاظ سخت افزاری فوق العادس..فقط کیفیت تصویره که منو مردد در خریدش کرده

امروز یه لپ تاپ دیگه دیدم به نظرم جالب بودasus vivobook s550 شبیه K56CM توی رنج i5 Z500 قیمتشه!!
    فقط تنها ایرادی که داره cpuاونه که i5 3317u 1.7-2.6 که فک کنم منو لنگ بزاره تو کار
    باتشکر از همگی
    داداش گلم تو کیفیتش شک نکن
    یه دوست دیگم از من در مورد صفحه نمایش سوال کرد
    منم گفت آخرش اینه که یه مانیتور 21 فول اچ دی میگیری
    دیگه

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

ممنون به خاطر عکس ها
    شما چند وقته Z500 داری؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان من الان روی سیستم ویندوز سون دارم دوستدارم روی سیستم ویندوز 8 نصب کنم...با همون دی وی دی که توی کارتن لبتاب بوده برای نصب درایور ها کافی هست مشکل ایجاد نمیشه ؟اصلا ویندوز8 خویه؟بعد پشیمون نشم...

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    theran

پيش فرض

باتشکر از همگی
    دوست من دقیقا من این لب تاب رو برای کارای مهندسی گرفتم البته گیم هم برای مهم بود،دوستان اشاره کردن بازی FarCry 3 رو به بهترین شکل ممکن اجرا میکنه و اینکه برای رندر گرفتن خیلی عالی عمل میکنه من برای رندر گرفتن با سیستم خانگی با رم6 ،45 دقیقه زمان میببرد رندرم (با نرم افزار v-ray) اما به جرات میگم که با این لب تاب کمتر از 10 دقیقه رندر میگیرم و یه نکته قابل توجه در مورد این لب تاب سیستم خنک کنندگی فوق العادشه که تو هیچ برنده دیگه جز لنوو نمیشه پیدا کرد،این و از هر کارشناس لب تابی که بپرسی بهت میگه،

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •