تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 604 از 626 اولاول ... 104504554594600601602603604605606607608614 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,031 به 6,040 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

اینم از عکس ها
    دیگه حتی بالا اومدن ویندوز هم خیلی طول میکشه بالای 2 دقیقه شده

بنظر من مشکلی نداره.
    برای استارت آپ از نرم افزار quick startup استفاده کنین تا برنامه ها و سرویس ها و هرچیز اضافه که با ویندوز بالا میاد رو غیر فعال کنین

2. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام
    از بچه ها کسی هست که کمکم کنه.واقعا دیگه بدجور رو اعصابمه
    لپتاپ من مدل z500 هستش و روش ویندوز 8.1 نصب کردم و اصلا تو این دو سال که خریدمش مشکلی نداشت و نداره ولی اخیرا چند روزه که یه مشکلی پیش اومده، اونم اینه که وقتی لپ تاپم رو شارژ میکنم و بعدش ازش استفاده میکنم(یا کامل تا 100 شارژ میکنم یا 60 یا 70 یا 80 کلا متغیر) بعدش که ازش استفاده میکنم و باتری کم کم تخلیه میشه،بعد همونطور که تو پایین درصد باتری نشون میده، وقتی درصد باتری تقریبا به 35 درصد میرسه، یه دفعه به صورت آنی و لحظه ای درصد از 35 میره به 6 و هشدار میده که باتری خالی شده و به برق وصل کنید
    در ضمن حالت باتری رو هم رو maximum battery life و هم رو optimized battery health امتحان کردم ولی در هر دو حالت این مشکلو داشتم
    و هم اینکه تا حالا اصلا این مشکل رو نداشتم و تازه چند روزه که اینطور شده
    اگه کسی بتونه کمکم کنه واقعا ازش ممنون میشم
    مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzad3260's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان قسمت Z510 رو پیدا نکردم.میتونید راهنمایی کنید چطوری میشه کلید های Fn و Function ها رو فعال کرد روی Z510؟
    آیا درایور خاصی باید نصب بشه؟

داره خودمونی میشه elc_tabriz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    منظومه ی شمسی

پيش فرض

سلام
    از بچه ها کسی هست که کمکم کنه.واقعا دیگه بدجور رو اعصابمه
    لپتاپ من مدل z500 هستش و روش ویندوز 8.1 نصب کردم و اصلا تو این دو سال که خریدمش مشکلی نداشت و نداره ولی اخیرا چند روزه که یه مشکلی پیش اومده، اونم اینه که وقتی لپ تاپم رو شارژ میکنم و بعدش ازش استفاده میکنم(یا کامل تا 100 شارژ میکنم یا 60 یا 70 یا 80 کلا متغیر) بعدش که ازش استفاده میکنم و باتری کم کم تخلیه میشه،بعد همونطور که تو پایین درصد باتری نشون میده، وقتی درصد باتری تقریبا به 35 درصد میرسه، یه دفعه به صورت آنی و لحظه ای درصد از 35 میره به 6 و هشدار میده که باتری خالی شده و به برق وصل کنید
    در ضمن حالت باتری رو هم رو maximum battery life و هم رو optimized battery health امتحان کردم ولی در هر دو حالت این مشکلو داشتم
    و هم اینکه تا حالا اصلا این مشکل رو نداشتم و تازه چند روزه که اینطور شده
    اگه کسی بتونه کمکم کنه واقعا ازش ممنون میشم
    مرسی
    سلام یه بار وضعیت باتری رو با همون نرم افزار energy management ریست کن ببین درست میشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام یه بار وضعیت باتری رو با همون نرم افزار energy management ریست کن ببین درست میشه.
    راستش دو روز پیش reset کردم ولی درست نشد

داره خودمونی میشه elc_tabriz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    منظومه ی شمسی

پيش فرض

راستش دو روز پیش reset کردم ولی درست نشد
    روی حالت MAX بزار بعد باهاش کار کن تا باتریش کاملا خاموش شه و خودش خاموش شه. مطمئن شو که دیگه روشن نمیشه. بعد تو همون حالت خاموش به شارژ بزن بزار یه سه چهار ساعت تو شارژ بمونه و کاملا شارژ شه. احتمال زیاد درست بشه. معمولا اگه مدت زیادی در حالت optimize استفاده شه تنطیمات سطح باتریش به هم میریزه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

روی حالت MAX بزار بعد باهاش کار کن تا باتریش کاملا خاموش شه و خودش خاموش شه. مطمئن شو که دیگه روشن نمیشه. بعد تو همون حالت خاموش به شارژ بزن بزار یه سه چهار ساعت تو شارژ بمونه و کاملا شارژ شه. احتمال زیاد درست بشه. معمولا اگه مدت زیادی در حالت optimize استفاده شه تنطیمات سطح باتریش به هم میریزه.
    آره تقریبا تو یه ماه اخیر به دلیل استفاده زیاد همش رو حالت optimized گذاشته بودم.باشه ممنون از راهنماییتون.چشم حتما امتحان میکنم تا ببینم چی میشه،درست میشه یا نه.بازم خیلی ممنون از راهنماییتون

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

به نظر بنده برای سلامتی باتری و لپتاپ و اعصاب و روان خودتون هم که شده هر چند وقت یک بار باتری رو از حالت optimized در بیارین .
    چون اولین بار نیست این مشکل خاموش شدن روی یه درصد خاص اتفاق می افته .

-------------------------

همین امروز بنده لپ تاپ رو از شارژ در اوردم ، رفتم خرید دیدم لپ تاپ باتری تموم کرده خاموش شده . زدمش تو برق دیدم باتری شارژ نمی شه . چک کردم اصلا لامپ باتری خاموش بود !!!! با نرم افزار هم چک کردم ظرفیت باتری رو زده بود صفر !!!! از شارز در اوردم زدمش سر جاش دیدم درست نشد ! بایوس رو ری استارت کردم دیدم درست نشد !

لپ تاپ رو باز خاموش کردم از برق در اوردم ، دکمه روشن رو زدم دیدم چراغ باتری کار می کنه ! زدم تو برق شروع شد به شارژ شدن !!!

داره خودمونی میشه yasserDivar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام سي دي رام من ديگه رايت نمي کنه و همش ارور ميده
    چيکارش کنم بنظر تون
    البته يک ماهي ميشد هميشه درش باز يود

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    127.0.0.1

پيش فرض

سلام
    من هارد لپتاپ من مشکل داره
    چند ماه پیش هم همین مشکل رو داشت و گارانتی هارد رو عوض کرد ولی از همون مدل هارد
    الان دوباره هاردم کند شده
    هنوز هم 5 ماه گارانتی داره
    به نظرتون راهی هست گارانتی سازگار ارقام هارد رو با هاردی با مدل دیگری عوض کنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •