تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 575 از 626 اولاول ... 75475525565571572573574575576577578579585625 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,741 به 5,750 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

این سوال بارها پاسخ داده شده . حتی در صفحات اخیر ...

جستجو کنین به پاسخ مورد نظرتون می رسین ...
    من كه خودم درستش كردم دوست عزيز ولي وقتي كسي همچين مشكلي داره بجاي 2خط نوشتن يك لينك بزاري بهتره... من ميگم بااين نور چيزي نميبينم شما ميخاي20 صفحه مطالعه كنم شايد باشه؟در ضمن من چنتا صفحرو بزور نگاه كردم

2. این کاربر از 7darvak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    محمد هستم و تازه عضو فروم شما شدم.
    به تازگی لب تاپ Z510 خریدم.
    من 1.980.000 خریدم(Cor i 5 با 6 گیگ رم و 8 گیگ ssd و 1 ترا هم هارد) البته چون عازم کانادا هستم از دوستان اونجا آمار قیمتیشو که گرفتم واسم جالب بود که cori 7 با 8 گیگ رم و 8 گیگ ssd و 500 گیگ هارد با قابلیت چرخش 360 درجه و تاچ اسکرین(مدلشو نزده بود دقیقا) 799.99$ قیمت داده بود!
    از دوستان میخواستم در مورد خاصیت elan یا همون تاچ پد این دستگاه بپرسم. اول اینکه دقیقا چیکار میکنه و دوم اینکه چطور باید فعالش کرد؟
    ویندوز من 8 هستش.
    بعد هم در مورد نرم افزار دالبی که من آخرین ورژنشو از خود سایت lenevo دانلود کردم و یه آیکن تو تسک بار ایجادشده که بازش که میکنم 3 حالت بازی و موزیک و فیلم داره و یکسری تنظیمات ولی هرچقدر تنظیماتو دست کاری میکنم تو صدای در حال پخش هیچ تغییر ایجاد نمیشه.
    ممنون میشم در مورد نحوه تنظیمات این برنامه هم یه توضیحی بدین واسم.
    خیلی خیلی از لطفتون سپاسگذارم

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

سلام دوستان
    من 1.980.000 خریدم(Cor i 5 با 6 گیگ رم و 8 گیگ ssd و 1 ترا هم هارد) البته چون عازم کانادا هستم از دوستان اونجا آمار قیمتیشو که گرفتم واسم جالب بود که cori 7 با 8 گیگ رم و 8 گیگ ssd و 500 گیگ هارد با قابلیت چرخش 360 درجه و تاچ اسکرین(مدلشو نزده بود دقیقا) 799.99$ قیمت داده بود!
    از دوستان میخواستم در مورد خاصیت elan یا همون تاچ پد این دستگاه بپرسم. اول اینکه دقیقا چیکار میکنه و دوم اینکه چطور باید فعالش کرد؟
    ویندوز من 8 هستش.
    بعد هم در مورد نرم افزار دالبی که من آخرین ورژنشو از خود سایت lenevo دانلود کردم و یه آیکن تو تسک بار ایجادشده که بازش که میکنم 3 حالت بازی و موزیک و فیلم داره و یکسری تنظیمات ولی هرچقدر تنظیماتو دست کاری میکنم تو صدای در حال پخش هیچ تغییر ایجاد نمیشه.
    سلام محمد آقا
    لطفا سوالتون رو در انجمن مربوط به z510 بپرسین:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

من كه خودم درستش كردم دوست عزيز ولي وقتي كسي همچين مشكلي داره بجاي 2خط نوشتن يك لينك بزاري بهتره... من ميگم بااين نور چيزي نميبينم شما ميخاي20 صفحه مطالعه كنم شايد باشه؟در ضمن من چنتا صفحرو بزور نگاه كردم
    دوستِ من شما برای چی جوش میاری؟!
    بچه های این جا نه حقوق میگیرن نه موظف هستن که این کار رو بکنن
    بلکه فقط از روی لطف و مرام و حس مسئولیت این کار رو انجام میدن!
    شما باید تمام درایور هارو قبل از هرچیزی نصب کنید.

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

سلام دوستان
    ویندوز من 8 هستش.
    تبریک میگم بهتون
    در فرومِ‌ Z510 مطرح کنید

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

اولا دوست عزیز مشکل شماست نه مشکل بنده !
    آدم اگر مشکل داشته باشه ، 20 صفحه خوندن که سهله ، شاید مجبور شه 100 تومن خرج کنه ...

ثانیا اگر سایر افراد همون 20 صفحه رو می خوندند ، الان تاپیک نمی شد 580 صفحه !!!! با یه جستجوی ساده تو گوگل هم می شد به جواب رسید ...

95 % سوالات مربوط به Z500 بارها و بارها در همین تاپیک بحث شده . لطفا جستجو کنین .

سایر بحث ها هم نرم افزاری هستند و ارتباطی به Z500 ندارند

آخر فروم باز dvd2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    OPTICAL FIBER

پيش فرض

سلام.بعد چند وقت گفتم یه سلامی به دوستان کنم.دوستان بعد از 5ماه از خرید این لپ تاپ به شدتت ازش راضی هستم (4ماه مدام روشن بوده)البته به جز کیبورد و هاردش-اما چند نکته را می خواستم به کسایی که می خوان این لپتاپ را بگیرن گوشزد کنم1-بزرگترین مشکل این لپتاپ هاردش است کافیه یه فایل 50گیگ را بخواهید جابجا کنید کلا سیستم داون میشه باید منظر بشید تا کپی فایل به اتمام برسه(اگه پول دارید حتما یه SSDبخرید).2-کی بورد --اگر مهندس کامپیوتر و برنامه نویس هستید حتما یه کیبورد بگیرد چون کیبورد این لپتاپ به درد برنامه نویسی زیاد نمیخوره3-کیفیت تصویر --اگه واسه فیلم دیدن میخواهید لپتاپ بگیرید حتما لپتاپی بگیرید که فول اچ دی باشه.وگرنه از لحاظ تصویر مانند بقیه لپتاپهای اچ دی است البته نورش کمتر است. امیدوارم این تجربیات به درد دوستان بخوره.بای

9. 3 کاربر از dvd2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام
    چرا من نمیتونم ویندوزشو عوض کنم هرکاری میکنم از رو dvd راه اندازی نمیشه که عوضش کنم
    اگه کسی باهاش کار کرده لطفا راهنمایی کنین

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

سلام
    چرا من نمیتونم ویندوزشو عوض کنم هرکاری میکنم از رو dvd راه اندازی نمیشه که عوضش کنم
    اگه کسی باهاش کار کرده لطفا راهنمایی کنین
    منظورتون اینه تو منوی بوت نمیره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

n
    Last edited by نگارمن; 23-02-2014 at 23:16.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •