تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 571 از 626 اولاول ... 71471521561567568569570571572573574575581621 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,701 به 5,710 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

داره خودمونی میشه sara fara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام به همه ..ناراحتم ..لپ تاب من صفحه اش نمیاد ..هرچی روشن و خاموش می کنم فایده نداره...لوگوی لنو میاد و تصویر ویندوز 8 و دیگه هیچی !

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام به همه ..ناراحتم ..لپ تاب من صفحه اش نمیاد ..هرچی روشن و خاموش می کنم فایده نداره...لوگوی لنو میاد و تصویر ویندوز 8 و دیگه هیچی !
    به سارا خانوم برگشتن . ظاهرا حتما باید یه مشکلی پیش بیاد تا بیان سر به تاپیک بزنن

اولا مشکلات نرم افزاری رو در تاپیک خودش مطرح فرمایید .
    ثانیا در صورتی که پس از لوگوی ویندوز 8 صفحه سیاه مشاهده می کنین ، دلیل اولش سنگین بودن برنامه ها در هنگام شروع ویندوز هست . باید به خورده دندون رو جیگر بزارین

سایر دلیل ها هم بر می گرده به مشکلات نرم افزاری ، تعویض ویندوز بی دردسر ترین روش اون هست .

نکته : البته این کار رو با ریسک خودتون انجام بدین . اگر به مدت طولانی صبر کردین و لپ تاپ از صفحه سیاه تکون نخورد ، ابتدا لپ تاپ رو خاموش کنین ، سپس روشن و در هنگامی که ویندوز داره لود می شه ( داره می چرخه ) دکمه پاور رو نگه دارین تا وسط لود خاموش بشه . سپس دوباره روشنش کنین تا خودش اتوماتیک بره توی صفحه Automatic repair .

3. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

به سارا خانوم برگشتن . ظاهرا حتما باید یه مشکلی پیش بیاد تا بیان سر به تاپیک بزنن

اولا مشکلات نرم افزاری رو در تاپیک خودش مطرح فرمایید .
    ثانیا در صورتی که پس از لوگوی ویندوز 8 صفحه سیاه مشاهده می کنین ، دلیل اولش سنگین بودن برنامه ها در هنگام شروع ویندوز هست . باید به خورده دندون رو جیگر بزارین

سایر دلیل ها هم بر می گرده به مشکلات نرم افزاری ، تعویض ویندوز بی دردسر ترین روش اون هست .

نکته : البته این کار رو با ریسک خودتون انجام بدین . اگر به مدت طولانی صبر کردین و لپ تاپ از صفحه سیاه تکون نخورد ، ابتدا لپ تاپ رو خاموش کنین ، سپس روشن و در هنگامی که ویندوز داره لود می شه ( داره می چرخه ) دکمه پاور رو نگه دارین تا وسط لود خاموش بشه . سپس دوباره روشنش کنین تا خودش اتوماتیک بره توی صفحه Automatic repair .
    شرمنده میکنین آقا ..دیگه کم لطفی منو به روم نیارین که حسابی خجالت می کشم !
    راستش بدبخت رو از بس روشن و خاموش کردم مرد !..بعد از پنجره ویندوز صفحه همینط.ر خاکستری می مونه !...هرچقدر هم صبر کنم فایده نداره !

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

شرمنده میکنین آقا ..دیگه کم لطفی منو به روم نیارین که حسابی خجالت می کشم !
    راستش بدبخت رو از بس روشن و خاموش کردم مرد !..بعد از پنجره ویندوز صفحه همینط.ر خاکستری می مونه !...هرچقدر هم صبر کنم فایده نداره !
    سلام علیکم
    والا اینجور که بوش میاد ویندوز ترکیــــــــــده
    بهتره یا Repair کنید یا وین رو عوض کنید
    راستی ویروسی و بد افزاری تروجانی چیزی نیافتاده به جونِ لپتاپ؟؟
    تو منوی بوت که میره ایشالا؟

6. این کاربر از lionf3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام علیکم
    والا اینجور که بوش میاد ویندوز ترکیــــــــــده
    بهتره یا Repair کنید یا وین رو عوض کنید
    راستی ویروسی و بد افزاری تروجانی چیزی نیافتاده به جونِ لپتاپ؟؟
    تو منوی بوت که میره ایشالا؟
    سلام آقا فرزاد ... راستی چه جوری میره تو بوت ؟؟.....از ویروس هم اطلاعی ندارم ..راستش یه ماهی میشه که کمتر با زد 500 ام کار کرده ام ( از وقتی گوشی اولترا زد سونی رو خریده ام ! ) ..فکر می کنم گل پسرم دلش شکسته که اینجوری شده !

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

سلام آقا فرزاد ... راستی چه جوری میره تو بوت ؟؟.....از ویروس هم اطلاعی ندارم ..راستش یه ماهی میشه که کمتر با زد 500 ام کار کرده ام ( از وقتی گوشی اولترا زد سونی رو خریده ام ! ) ..فکر می کنم گل پسرم دلش شکسته که اینجوری شده !
    سلام
    برای رفتن به بوت کلیدهای ترکیبی fn + f2 یا f12 رو بزنید ، میره تو بوت
    برای ویروس هم میتونید بعد از نصب ویندوز ، با یه آنتی قوی مثل کسپر سیستم رو اسکن کنید
    البته بدون نصب آنتی هم میشه سیستم رو اسکن کرد مثلا با جدیدترین ورژن آنتی ویروس کسپر ، لایو ( فایل iso رو دانلود و روی فلش یا cd بریزید و از توی بوت اسکن کنید )

9. 2 کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

احتمالا ویروسی شده شما Comodo Internet Security رو نصب کن + Advanced System Care
    آقا اینارم نصب کردم درست نشد هیچ بدترم شد این برنامه هارو آپدیت کردم بعضی از برنامه هاشم که خودش برای نصب گذاشته رو نصب کردم مثل driver booster. IObit Uninstaller با آنتی ویروسشم یه اسکن گرفتم کلا یه ویروس پیدا کرد!!!! چه کنم؟ بدجوری ریسک کردناش رو مخه

اگه نباشه جاش خالی می مونه hojat.n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    فضا

پيش فرض

یا safe mode امتحان کن ببین ویندوز بالا میاد

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

آقا اینارم نصب کردم درست نشد هیچ بدترم شد این برنامه هارو آپدیت کردم بعضی از برنامه هاشم که خودش برای نصب گذاشته رو نصب کردم مثل driver booster. IObit Uninstaller با آنتی ویروسشم یه اسکن گرفتم کلا یه ویروس پیدا کرد!!!! چه کنم؟ بدجوری ریسک کردناش رو مخه
    شما الآن بهتره از فایل هاتون یه بکاپ بگیرید ( ترجیحا اگر میتونید هر چیز مهمی دارید تو یه Hard External بریزید)
    بعدشم کامل یه بار ویندوز رو نصب کنید و از نوع پارتیشن بندی کنید
    مشکلِ شما به احتمال ۹۹.۸ درصد نرم افزاری هست و اگر باز هم درست نشد ۰.۲ احتمال داره که هاردتون دچار بد سکتور شده.
    ( شما کومودو رو نصب کردید؟؟ بهترِ اون رو نصب کنید یه Deap Scan اساسی بکنید)

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

با توجه به توضیحات شما حدس می زنم ویندوز 7 نصب کردین .
    مشکل دیر بالا آمدن معمولا برمی گرده به نصب زیاد نرم افزار ها

علاوه بر Startup یه سری نرم افزار ها هم در هنگام اجرای ویندوز تحت عنوان Service بالا میان . توصیه می کنم نرم افزار های اضافی رو حذف کنین تا اتوماتیک Service های نرم افزار های اضافی که بر سرعت لود شدن تاثیر می گذارند حذف شوند .

هر چند تعویض ویندوز راه مناسبی برای افزایش سرعت هست . اما راه زیر رو هم تست کنین تا Startup های اضافی غیر فعال شوند :

ویندوز 8/8.1 :‌ Taskman رو باز کنین . سپس از سربرگ Startup نرم افزار هایی که نمی خواین در هنگام اجرای ویندوز بالا بیان رو غیر فعال کنین ( نرم افزار های خود مایکروسافت رو غیر فعال نکنین ! )
    سپس ری استارت
    ویندوز 7 :‌ ران رو باز کنین سپس تایپ کنین msconfig . از سربرگ Startup نرم افزار های اضافی رو غیر فعال کنین . سپس ری استارت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •