تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 562 از 626 اولاول ... 62462512552558559560561562563564565566572612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,611 به 5,620 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    اینکه میگن تو مدل z510 اگه شارژر باتری به لپ تاپ وصل نباشه بازی سنگین لگ میزنه و بعضی وقتها stop working میده صحت داره؟
    راجع به نصب درایورها هم یه توضیح بدین ممنون میشم
    اگه اشتباه نکنم اول باید Energy Management رو نصب کنیم بعد درایورهای ویندوز8.1 از سایت دانلود کنیم،درسته؟
    در مورد BIOS چی؟آپدیت اون چه شکلیه؟
    من شنیدم بعضی ها نور صفحه کلید یا brightness رو یه بار تنظیم کرن بعد دیگه نتونستن تغییر بدن البته تو z500 ، اگه به یه همچین مشکلی خوردیم راه حل چیه؟
    با توجه به اینکه از سری پردازنده های hawsell استفاده شده ، تو z510 مشکل USB.3 ندارین باهاش؟آخه سری های اول haswell به تایید اینتل مشکل دارن با USB3
    و در آخر ، نکاتی که قبل خرید z510 باید بهش توجه کرد چیه؟
    پیشاپیش ممنون از جواب کاملتون
    Last edited by pacific.sun1991; 20-01-2014 at 00:35.

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام دوستان
    اینکه میگن تو مدل z510 اگه شارژر باتری به لپ تاپ وصل نباشه بازی سنگین لگ میزنه و بعضی وقتها stop working میده صحت داره؟
    راجع به نصب درایورها هم یه توضیح بدین ممنون میشم
    اگه اشتباه نکنم اول باید Energy Management رو نصب کنیم بعد درایورهای ویندوز8.1 از سایت دانلود کنیم،درسته؟
    در مورد BIOS چی؟آپدیت اون چه شکلیه؟
    من شنیدم بعضی ها نور صفحه کلید یا brightness رو یه بار تنظیم کرن بعد دیگه نتونستن تغییر بدن البته تو z500 ، اگه به یه همچین مشکلی خوردیم راه حل چیه؟
    با توجه به اینکه از سری پردازنده های hawsell استفاده شده ، تو z510 مشکل USB.3 ندارین باهاش؟آخه سری های اول haswell به تایید اینتل مشکل دارن با USB3
    و در آخر ، نکاتی که قبل خرید z510 باید بهش توجه کرد چیه؟
    پیشاپیش ممنون از جواب کاملتون
    دوست عزیز مسائل مربوط به Z510 رو در تاپیک تخصصی خودش مطرح کنین . با تشکر

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برای اینکه پستتون رو دیگه اونجا تکرار نکنین در همین تاپیک پاسخ میدم . البته سایر مسایل رو توی تاپیک خودش مطرح کنین .

در مورد لگ زدن : بیشتر لپ تاپ ها بدون برق لگ می زنند !
    در حقیقت قدرت باتری ها در اون حد نیست که بتونه جوابگوی قدرت کارت گرافیک های قوی باشه .
    این مشکل در لپ تاپ های گیمینگ بسیار شدید تره . با وجود باتری های 8 یا 9 سلولی ، سرعت اجرای بازی ها در حالت باتری تا یک پنجم سرعت انجام بازی ها در حالت اتصال به برق باشه .
    این مشکل نیز در بسیاری از لپ تاپ های امروزی نیز دیده می شه . لپ تاپ هایی هستند که از باتری 6 سلولی و کارت گرافیک به نسبت ضعیفتر ( مثل GT520M که از گرافیک داخلی Intel 4000 هم ضعیف تره ! ) بهره می برند ولی باز هم شاهد کاهش افت فریم هستیم .

2 - راجع به نصب درایور ها : درایور های موجود در CD همراه لپ تاپ کفایت می کنند . مگر موارد خاص که مشکل خاصی داشته باشه محبور بشین آپدیت کنین
    ترتیبی هم در نصب درایور ها وجود نداره ولی ابتدا Chipset رو نصب کنین .

3 - در حال حاضر آپدیت بایوس برای این لپ تاپ ارائه نشده . ولی اگر هم ارائه شد به صورت یه فایل اجرایی تحت ویندوز خواهد بود که پس از اجرای اون ، خودش اتوماتیک بایوس رو آپدیت می کنه
    4 - تا حالا چنین مشکلی در Z510 گزارش نشده . در Z500 مشکل از درایور کارت گرافیک Intel بود که همیشه باید درایور کارت گرافیک Intel رو از سایت خود لنوو ( و نه سایت های دیگه ) می گرفتی
    5 - تا حالا مشکل با USB 3.0 از این لپ تاپ گزارش نشده . تا اونجا که من یادمه مشکل از حالت Sleep بود که بعد از شروع مجدد USB 3.0 دیگه کار نمی کرد . در تاپیک خودش قضیه رو پیگیری کنین بهتره
    6 - نکته اول قبل از خرید : یه جعبه شیرینی خامه ای به عنوان شیرینی لپ تاپ می گیری
    نکته دوم : ترجیحا لپ تاپ رو از گارانتی سازگار بگیرین . در صورتی هم که keyboard backlit براتون مهمه همون جا به دکمه Space دقت کنین

3. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام
    1.چرا صدای لپ تاپ من بی کفیت شده،یعنی پرپر با موسیقی پخش میشه ؟نرم افزار دالبی ای که میگن باید نصب کنیم از کجا دانلود باید کرد؟
    2. شارژ لپ تاپ من در حالتی که با انرژی منیجر برا کار با برق قرار دادم بجا 60 59% رو نشون میده.چرا؟
    3.من تا حالا نتونسم با تمام روش هایی که گفته بودن کلیک است با دو انگشت همزمان رو فعال کنم؟
    4.یه صدای خر خر در زیر برچسب اینتل میاد برای چیه؟
    Last edited by alionly; 20-01-2014 at 11:39.

داره خودمونی میشه BEST 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

آره قبلا اینطوری بود ولی الان دیگه باتری ها طوری طراحی شدن که مشکلی براشون پیش نمیاد ، یعنی اگه 10 ساعت هم توی شارژ باشه چیزیش نمیشه
    بعد با اون برنامه انرژی منیجمنت میتونی کاری کنی که تا 60 درصد شارژ شد ، بقش رو از برق استفاده کنه ، اینطوری دیگه به باتری هم فشار نمیاد
    معایب که ، صفحش بازم اونطوری که باید باشه نیست ، درسته از z500 بهتره ولی بازم نورش کمه و زاویه دید محدود داره ، دیگه به موردی برنخوردم
    یعنی فقط تا 60 درصد دیگه لپ تاپ شارژ میشه؟؟؟؟چه جوری این کار رو انجام بدم.تنظیمات انرژی منیجمنت رو برای این کار میگین.ممنونم

برای استفاده دوستان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درایورهای این لپ تاپ رو برای ویندوزهای 7 و 8 و 8.1 قرار داده.من خودم از ویندوز 7 استفاده میکنم و همه درایورهای که توی سی دی همراه لپ تاپ برای ویندوز 8 بود نصب شد به جز لن و یو اس بی که از این سایت درایورهاشو برای ویندوز 7 گرفتم به راحتی نصب شد و الان مشکلی لپ تاپ با ویندوز 7 اصلا نداره.

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

یعنی فقط تا 60 درصد دیگه لپ تاپ شارژ میشه؟؟؟؟چه جوری این کار رو انجام بدم.تنظیمات انرژی منیجمنت رو برای این کار میگین.ممنونم

برای استفاده دوستان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درایورهای این لپ تاپ رو برای ویندوزهای 7 و 8 و 8.1 قرار داده.من خودم از ویندوز 7 استفاده میکنم و همه درایورهای که توی سی دی همراه لپ تاپ برای ویندوز 8 بود نصب شد به جز لن و یو اس بی که از این سایت درایورهاشو برای ویندوز 7 گرفتم به راحتی نصب شد و الان مشکلی لپ تاپ با ویندوز 7 اصلا نداره.
    سلام
    به نقل از پست دوم:

بحث پیرامون انرژی منیجمنت:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تعریف قسمت های مختلف Energy Management:
    1-Power Plan قسمت تنضیم بین سه حالت Power saver-Balanced-High Performance هستش که هرکدوم هم به ترتیب از چپ به راست:سیو کردن انرژی-حالت بالانس یا عادی-بالاترین قدرت که کلاک پردازنده رو افزایش میده.
    2-مربوط به خود باتری میشه که گزینه اول Full Charge هستش که 100% شارژ میکنه و گزینه دوم هم تا 60% شارژ میکنه که اگه تمام مدت لپتاپ به برق وصل هستش بهتره از گزینه دوم که خودم هم انتخاب کردم استفاده کنید.
    3-در مورد پاک کردن گرد و غبار هستش که بهتره هر ماه انجام بشه کل پروسه هم حدود 3 دقیقه طول میکشه.
    4-مربوط به هارددیسک میشه و بهتره روشن باشه.
    نکته:خود قسمت Battery به سه قسمت تقسیم میشه:
    بخش اول توضیح داده شد.
    بخش دوم مربوط به کالیبره کردن باتری هست که هر 5-6 ماه یه بار بهتره انجام بشه.
    بخش سوم هم وضعیت باتری رو نشون میده.

7. این کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه BEST 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    به نقل از پست دوم:

بحث پیرامون انرژی منیجمنت:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تعریف قسمت های مختلف Energy Management:
    1-Power Plan قسمت تنضیم بین سه حالت Power saver-Balanced-High Performance هستش که هرکدوم هم به ترتیب از چپ به راست:سیو کردن انرژی-حالت بالانس یا عادی-بالاترین قدرت که کلاک پردازنده رو افزایش میده.
    2-مربوط به خود باتری میشه که گزینه اول Full Charge هستش که 100% شارژ میکنه و گزینه دوم هم تا 60% شارژ میکنه که اگه تمام مدت لپتاپ به برق وصل هستش بهتره از گزینه دوم که خودم هم انتخاب کردم استفاده کنید.
    3-در مورد پاک کردن گرد و غبار هستش که بهتره هر ماه انجام بشه کل پروسه هم حدود 3 دقیقه طول میکشه.
    4-مربوط به هارددیسک میشه و بهتره روشن باشه.
    نکته:خود قسمت Battery به سه قسمت تقسیم میشه:
    بخش اول توضیح داده شد.
    بخش دوم مربوط به کالیبره کردن باتری هست که هر 5-6 ماه یه بار بهتره انجام بشه.
    بخش سوم هم وضعیت باتری رو نشون میده.

با تشکر
    اسم برنامه من Energy Manager هست و فقط تنظیمات باتری رو داره و گزینه های دیگه رو که فرمودید رو نداره

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

با تشکر
    اسم برنامه من Energy Manager هست و فقط تنظیمات باتری رو داره و گزینه های دیگه رو که فرمودید رو نداره
    خواهش میکنم
    اسمش که همونه ، درسته
    ولی خب باید داشته باشه.چون من z500 ندارم بگم دقیقا کجاست.توی عکس بالا معلومه همه چی

10. این کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

دوستان این قضیه راه اندازی widi کسی به ما توضیح میده ببینیم چجوریه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من لب تاپ رو تازه گرفتم بعد نصب ویندوز 7 شصت و چهار بیتی
    همینکه درایور هاش ( از سی اروجینال ) نصب کردم
    مدام صفحه خاموش روشن میشه

میشه راهنمایی کنید .
    energy saver رو پاک کردم ولی بازم مشکل همونه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام دوستان بلوتوث من کار نمی کنه... درایوراش نصبه ولی نمی دونم چرا هیچ فایلی رو از طریق بلوتوث نه می تونم بفرستم ونه می تونم بگیرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •