تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 534 از 626 اولاول ... 34434484524530531532533534535536537538544584 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,331 به 5,340 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام دوستان z510 هم اومد فکر کنم این تایپیک باید دیگه بسته شه ...مثل این که لنوو یه سری از ایرادات اساسی z500 رو توش برطرف کرده ..صفحه نمایش مات با رو شنایی 300 cd/m2که روشناییش نسبت به z500 تقریبا 1.8 برابر شده ...استفاده از سی پی یو هاسول 4200mکه با عث شده حرارتشو کنترل کنه و تو بیش ترین بارگزاری به 45 درجه برسه .. در صورتی که توz500 در حالت معمولی این دما رو داشتیم و تو بازی دما حتی به 70 درجه هم میرسید ....فکر کنم دیگه واقعا عالی شده باشه...
    اون مدلی که وارد ایران شده از صفحه نمایش مات با رزولوشن 1366x768 همانند Z500 هستش . در صورتی که اونی که شما دیدین مدل FHD بوده . در ضمن مدل FHD هم همچنان مشکل کنتراست تصویر داره !!!! ( طبق گفته Notebookcheck )

در ضمن اونی که شما دیدین 40 درجه بوده دمای بدنه بوده نه پردازنده !!!!!!! حداکثر دمای پردازنده در Z500 ، با توجه به تست های notebookcheck برابر 90 درجه و در Z510 برابر 87 درجه بوده !!!!!!!!

با توجه به مات بودن مشکل صفحه نمایش های مات در کنتراست تصویر نسبت به صفحه نمایش های Glossy و همچنین عدم تعبیه Keyboard backlit در مدل Z510 وارد شده در ایران ، به نظر من به صرفه نمیاد برین Z510 بخرین .

فقط 3 عامل می تونه باعث این شه که برین Z510 بخرین :

1 - خوش شانس باشین مدل FHD این لپ تاپ گیرتون بیاد
    2- عشق داشتن قطعات بروز تر رو داشته باشین ( تنها قطعه به روزشم همون پردازندست )
    3 - بخواین توی فضای باز از این لپ تاپ استفاده کنین

2. 6 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام.
    وقتی میخوام عکس رو با app خود ویندوز باز کنم ارور میده COM surrogate has stopped working
    این مشکل برمیگرده به ویندوز یا مشکل از جای دیگه اس؟

- با هر بار خاموش و روشن کردن لپ تاپ باید تنظیمات energy manager رو از اول وارد کنم تا باطری شروع به شارژ شدن نکنه. نمیشه کاری کرد تنظیمات رو پس از روشن خاموش کردن حفظ کنه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

اون مدلی که وارد ایران شده از صفحه نمایش مات با رزولوشن 1366x768 همانند Z500 هستش . در صورتی که اونی که شما دیدین مدل FHD بوده . در ضمن مدل FHD هم همچنان مشکل کنتراست تصویر داره !!!! ( طبق گفته Notebookcheck )

در ضمن اونی که شما دیدین 40 درجه بوده دمای بدنه بوده نه پردازنده !!!!!!! حداکثر دمای پردازنده در Z500 ، با توجه به تست های notebookcheck برابر 90 درجه و در Z510 برابر 87 درجه بوده !!!!!!!!

با توجه به مات بودن مشکل صفحه نمایش های مات در کنتراست تصویر نسبت به صفحه نمایش های Glossy و همچنین عدم تعبیه Keyboard backlit در مدل Z510 وارد شده در ایران ، به نظر من به صرفه نمیاد برین Z510 بخرین .

فقط 3 عامل می تونه باعث این شه که برین Z510 بخرین :

1 - خوش شانس باشین مدل FHD این لپ تاپ گیرتون بیاد
    2- عشق داشتن قطعات بروز تر رو داشته باشین ( تنها قطعه به روزشم همون پردازندست )
    3 - بخواین توی فضای باز از این لپ تاپ استفاده کنین
    حالا z510 انقدرام اختلاف قیمت نداره با z500 که یشه از عیوب رفع شده ش چشم پوشی کرد. فک کنم اختلاف قیمتشون (768*1366) حدود 50 تومنه.
    در عوض صفحه ماته. وزنش فک کنم 200 گرم کم شده (تا جایی که خبر دارم z500 وزنش 2.4 بود. اما z510 به گفته دیجی کالا 2.2 هست. من خودم وزن نکردم! )
    قبلا خیلی ها می نالیدند که بعد یک مدت کار کردن سمت چپ لپ تاپ گرم میشه و کار باهاش آزار دهنده س! z510 با کارهای عادی و سبک، و کارکردن 7-8 ساعت مداوم، بدنه ش نهایتا 7-8 درجه گرمتر میشه!

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

حالا z510 انقدرام اختلاف قیمت نداره با z500 که یشه از عیوب رفع شده ش چشم پوشی کرد. فک کنم اختلاف قیمتشون (768*1366) حدود 50 تومنه.
    در عوض صفحه ماته. وزنش فک کنم 200 گرم کم شده (تا جایی که خبر دارم z500 وزنش 2.4 بود. اما z510 به گفته دیجی کالا 2.2 هست. من خودم وزن نکردم! )
    قبلا خیلی ها می نالیدند که بعد یک مدت کار کردن سمت چپ لپ تاپ گرم میشه و کار باهاش آزار دهنده س! z510 با کارهای عادی و سبک، و کارکردن 7-8 ساعت مداوم، بدنه ش نهایتا 7-8 درجه گرمتر میشه!
    بله در مورد دما یادم رفت بگم . لپ تاپ Z500 حدود 50 درجه و Z510 حدود 40 درجه بدنش گرم می شه که به نسبت بهتره .

ولی باز هم با توجه به مات بودن صفحه نمایش ، کنتراست تصیویر بازم پایین تر میاد که برای اونایی که Z500 رو به خاطر صفحه نمایشش نمی خریدند ، این مورد بیشتر آزار دهندست ( البته اگر خوش شانس باشین FHD ش گیرتون بیاد نگرانی نداره )

Keyboardbacklit هم یه آپشنه اختیاریه که توی Z510 موجود در ایران نیست .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

Keyboardbacklit هم یه آپشنه اختیاریه که توی Z510 موجود در ایران نیست .
    نور پس زمینه کیبورد منظورتونه دیگه؟ من از ایران خریدم بک لایت هم داره.

آخر فروم باز dvd2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    OPTICAL FIBER

پيش فرض

سلام به همه.بعد از مدتی گفتم یه پستی بذارمخوب طبق شنیده ها z510 هم وارد شده با قیمت مناسببه کسانی که میخوان لپ تاپ بخرن و بین z500 , z510 موندن باید بگم حتما z510 را انتخاب کنند به چند دلیل:1- جدیده 2- پردازنده نسل جدید داره که تو مصرف باتری و گرم کردن تاثیر داره. 3- 2 تا usb 3 داره.4-میگن صفحه نمایشش بهتر شده.5-کارت شبکش 10/100/1000 شده6-گرمای بدنش کمتر شده.و در آخر عقل سلیم می گوید:وقتی مدل جدید وارد شد دیگر سمت مدل قدیمی نرو
    راستی یادم رفت در مورد لپ تاپم بگم >>صدای فنش زیاد شده در صورتی که قبلا بایستی گوشم را پیش فن میبردم تا صداش را بشنوم!نمیدونم علتش چیه؟شاید بخاطر اینه تو این 4 ماه بیشتر از 2 هفته خاموش نبوده!در باقی موارد عین یه مرد کار میکنه. هنوز صدای هاردش را نشنیدم نمیدونم چرا ؟در کل به همه سلام میرسونه...
    Last edited by dvd2010; 15-12-2013 at 21:51.

8. 5 کاربر از dvd2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

من همون موقع آخرین آپدیت ها رو گرفتم از سایت لنوو. از اولش هم شارژدهیش همینجوری بود. کسپر سکای پیور دارم ممکنه مرتبط باشه به این؟
    کسپر کلا پرکاره اما بعید میدونم زیاد مرتبط باشه حالا یه بار کسپر رو آنیستال کن ببین فرقی میکنه؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

سلام به همه.بعد از مدتی گفتم یه پستی بذارمخوب طبق شنیده ها z510 هم وارد شده با قیمت مناسببه کسانی که میخوان لپ تاپ بخرن و بین z500 , z510 موندن باید بگم حتما z510 را انتخاب کنند به چند دلیل:1- جدیده 2- پردازنده نسل جدید داره که تو مصرف باتری و گرم کردن تاثیر داره. 3- 2 تا usb 3 داره.4-میگن صفحه نمایشش بهتر شده.5-کارت شبکش 10/100/1000 شده6-گرمای بدنش کمتر شده.و در آخر عقل سلیم می گوید:وقتی مدل جدید وارد شد دیگر سمت مدل قدیمی نرو
    راستی یادم رفت در مورد لپ تاپم بگم >>صدای فنش زیاد شده در صورتی که قبلا بایستی گوشم را پیش فن میبردم تا صداش را بشنوم!نمیدونم علتش چیه؟شاید بخاطر اینه تو این 4 ماه بیشتر از 2 هفته خاموش نبوده!در باقی موارد عین یه مرد کار میکنه. هنوز صدای هاردش را نشنیدم نمیدونم چرا ؟در کل به همه سلام میرسونه...
    والا دقیقا حدود ۱۰ ماه از وارد شدن z500 به بازار ایران میگذره و بنظرم اصلا به صرف نیست سراغ z500 رفتن و خریدن مدل جدید و آپدیت شده به مراتب بهتره. راستی دوستان من z500 خودم رو بخوام با یه z510 تاخت بزنم حدودا چقدر باید سر بدم و بنظرتون این کار ارزش داره یا نه؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

11. این کاربر از lionf3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    Neyriz

پيش فرض

سلام دوستان از وقتی به ویندوز 8.1 اپدیت کردم دو انگشتی روی تاچ پد میزنم راست کلیک نمیشه حتی ورژن جدیدم دانلود کردم فایده نداشت لطفا راهنمایی کنین ممنون از سایتوتن
    حتی درایور ایسوس هم نصب کردم نشد(درابور که نصب کردم سرعت تاج پد اومد پایین)
    سلام کسی راه حل دیگه ای پیدا نکرد واسه این؟

داره خودمونی میشه mika90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام به همه.بعد از مدتی گفتم یه پستی بذارمخوب طبق شنیده ها z510 هم وارد شده با قیمت مناسببه کسانی که میخوان لپ تاپ بخرن و بین z500 , z510 موندن باید بگم حتما z510 را انتخاب کنند
    کاملا موافقم.دوستانی که شک دارند حتما z510 بگیرند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •