تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 533 از 626 اولاول ... 33433483523529530531532533534535536537543583 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,321 به 5,330 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام. دوستان من z500 رو دو ماهی هست گرفتم .ویندوز سون روشه. منتهی مصرف باطریش خیلی شدیده. یعنی اگه یک ساعت جواب بده هنر کرده . مشکل چیه به نظرتون؟

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

سلام. دوستان من z500 رو دو ماهی هست گرفتم .ویندوز سون روشه. منتهی مصرف باطریش خیلی شدیده. یعنی اگه یک ساعت جواب بده هنر کرده . مشکل چیه به نظرتون؟
    شما بایوس رو آپدیت کردین؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

شما بایوس رو آپدیت کردین؟
    من همون موقع آخرین آپدیت ها رو گرفتم از سایت لنوو. از اولش هم شارژدهیش همینجوری بود. کسپر سکای پیور دارم ممکنه مرتبط باشه به این؟

داره خودمونی میشه stepheno_1919's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان.
    منم تازه این لپ تاپ رو گرفتم اما متوجه شدم وقتی باطری اش پر میشه LED اش سبز نمیشه.فکر می کنید مشکل از کجا باشه.آخه من شنیدم بهتره وقتی که لپ تاپ خاموشه شارژ بشه.بدون سبز شدن LED من از کجا بفهمم باطری فول شده
    دو تا LED داره. سفید و نارنجی. اگه شارژ زیر 20% باشه نارنجی روشنه. اگه حین شارژ به بالاتر از 20 و پایین تر از 80% بشه سفید چشمک زنه. اگه به بالای 80 برسه سفیدش ثابت میشه. بدیش اینه که از 80 به بعد اگه فول بشه متوجه نمیشی. معمولا باتری خالی تو 1 ساعت و 50 تا 2 ساعت باید شارژ بشه. توصیه ای که دارم اینه که نذارید باتری زیاد تر از 2 تا 2:15 ساعت تو شارژ باشه(از صفر تا فول شارژ شدن) چون خیلی به باتری آسیب میرسونه. از اونطرف هم نذارید شارژ به صفر برسه . به 10% که رسید شارژر رو وصل کنید.

5. 4 کاربر از stepheno_1919 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان چند روزیه دو تا ازusbهای من از کار افتاده در حالیکه وقتی موس رو به این 2 تا usb لپ تاپ وصل میکنم روشن میشه ویا حتی وقتی موبایل رو هم باکابل وصل میکنم شارژ میشه
    من احتمال دادم از ویندوز باشه پس restoreکردم ولی باز هم درست نشد و حتی از چند تا راه حل که با ورود به divce manager و یا power mangment هم انجام میشد برای رفع مشکل انجام دادم ولی باز هم خبری نیست
    اگه میشه راهنمایی کنید
    مرسی

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

سلام
    دوستان چند روزیه دو تا ازusbهای من از کار افتاده در حالیکه وقتی موس رو به این 2 تا usb لپ تاپ وصل میکنم روشن میشه ویا حتی وقتی موبایل رو هم باکابل وصل میکنم شارژ میشه
    من احتمال دادم از ویندوز باشه پس restoreکردم ولی باز هم درست نشد و حتی از چند تا راه حل که با ورود به divce manager و یا power mangment هم انجام میشد برای رفع مشکل انجام دادم ولی باز هم خبری نیست
    اگه میشه راهنمایی کنید
    مرسی
    سلام
    اگه نصب مجدد ویندوز براتون مقدور هست ،دوباره ویندوز نصب کنید. این گزینه آخرین راه حل محسوب میشه البته!

8. این کاربر از mohammad_203 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام
    اگه نصب مجدد ویندوز براتون مقدور هست ،دوباره ویندوز نصب کنید. این گزینه آخرین راه حل محسوب میشه البته!
    مرسی
    اگه بقیه دوستان هم نظر بدن ممنون میشم البته راه حلی بغیر از نصب دوباره ویندوز

داره خودمونی میشه aziz.m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    gorgan

پيش فرض

سلام دوستان يه مشاوره براي خريد ميخوام من گيم زياد ميزنم مدلي تو بازار هست كه از اين قوي تر باشه با همين حدود قيمت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام دوستان z510 هم اومد فکر کنم این تایپیک باید دیگه بسته شه ...مثل این که لنوو یه سری از ایرادات اساسی z500 رو توش برطرف کرده ..صفحه نمایش مات با رو شنایی 300 cd/m2که روشناییش نسبت به z500 تقریبا 1.8 برابر شده ...استفاده از سی پی یو هاسول 4200mکه با عث شده حرارتشو کنترل کنه و تو بیش ترین بارگزاری به 45 درجه برسه .. در صورتی که توz500 در حالت معمولی این دما رو داشتیم و تو بازی دما حتی به 70 درجه هم میرسید ....فکر کنم دیگه واقعا عالی شده باشه...

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

سلام دوستان z510 هم اومد فکر کنم این تایپیک باید دیگه بسته شه ...مثل این که لنوو یه سری از ایرادات اساسی z500 رو توش برطرف کرده ..صفحه نمایش مات با رو شنایی 300 cd/m2که روشناییش نسبت به z500 تقریبا 1.8 برابر شده ...استفاده از سی پی یو هاسول 4200mکه با عث شده حرارتشو کنترل کنه و تو بیش ترین بارگزاری به 45 درجه برسه .. در صورتی که توz500 در حالت معمولی این دما رو داشتیم و تو بازی دما حتی به 70 درجه هم میرسید ....فکر کنم دیگه واقعا عالی شده باشه...
    حالا چرا تایپک بسته شه؟!

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

13. 4 کاربر از lionf3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •