تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 528 از 626 اولاول ... 28428478518524525526527528529530531532538578 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,271 به 5,280 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

بالاخره هر چی بود بالاخره امروز خریدمش.یک z510 core i5 haswell 4200 m / 6/ 1t / 2g grapich geforce gt740 سفید با قیمت 2200وزنش فکر کنم همون 2.4 کیلوگرم هست و صفحه نمایشش مات هست.فقط یک سوال.به چند ساعت شارژ اولیه احتیاج داره? اصلا احتیاج داره?

2. این کاربر از drim_22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه parssis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

نیازی به شارژ اولیه نیست ، سرد بودن آداپتور لپ تاپ شاهدی بر این مدعا هست :d
    یعنی خودش اتومات بعد از این که شارژ شد دیگه از مدار خارج میشه و کار نمیکنه که داغ بشه ...

4. این کاربر از parssis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام دوستان.
    امروز لپ تاپ رو افتتاح کردم اعصابم خورد شد!
    صبح باهاش به اینترنت وصل شدم، الان wifi رو پیدا می کنه، اکانت وی پی ان هم وصل میشه اما اطلاعاتی جابجا نمیشه. (کنار علامت wifi هم میزنه no internet access ! ) اعصابمون خورد شد!

Energy management رو نصب کردم اما شبیه عکس تو پست دوم نیست و اون گزینه مربوط به باطری رو هم نمی تونه پیدا کنم :(((

میخوام برای حل احتمالی مشکلات ویندوزم رو عوض کنم چون از همین الان مشخصه که افتضاحه! کدوم نسخه ویندوز 8 رو بخرم؟ :/

6. این کاربر از drim_22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

بالاخره هر چی بود بالاخره امروز خریدمش.یک z510 core i5 haswell 4200 m / 6/ 1t / 2g grapich geforce gt740 سفید با قیمت 2200وزنش فکر کنم همون 2.4 کیلوگرم هست و صفحه نمایشش مات هست.فقط یک سوال.به چند ساعت شارژ اولیه احتیاج داره? اصلا احتیاج داره?

سلام دوست عزيز
    واقعا صفحه نمايش Z510 مات هست ؟؟

آخه من از هر جا پرسيدم گفتن با اينكه برامون نيومده و خودمون نديديم ولي مثه Z500 براق هستش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام دوست عزيز
    واقعا صفحه نمايش Z510 مات هست ؟؟

آخه من از هر جا پرسيدم گفتن با اينكه برامون نيومده و خودمون نديديم ولي مثه Z500 براق هستش
    سلام.
    بله
    اگر چه کیفیت تصویر در زوایای مختلف در حد همون z500 هست اما صفحه نمایشش مات هست. براق نیست.

9. این کاربر از drim_22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام دوستان. امروز لپ تاپ رو افتتاح کردم اعصابم خورد شد!صبح باهاش به اینترنت وصل شدم، الان wifi رو پیدا می کنه، اکانت وی پی ان هم وصل میشه اما اطلاعاتی جابجا نمیشه. (کنار علامت wifi هم میزنه no internet access ! ) اعصابمون خورد شد!Energy management رو نصب کردم اما شبیه عکس تو پست دوم نیست و اون گزینه مربوط به باطری رو هم نمی تونه پیدا کنم :(((میخوام برای حل احتمالی مشکلات ویندوزم رو عوض کنم چون از همین الان مشخصه که افتضاحه! کدوم نسخه ویندوز 8 رو بخرم؟ :/
    سلام منم میخوام همین مدلو با کانفیک کرای ‏7‏ و فول اچ دی بگیرم در ضمن مال شما کیبورد بکلایت داره یا نه ‏..در کل به نظرت بگیرمش یا نه ‏؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    Neyriz

پيش فرض

سلام دوستان از وقتی به ویندوز 8.1 اپدیت کردم دو انگشتی روی تاچ پد میزنم راست کلیک نمیشه حتی ورژن جدیدم دانلود کردم فایده نداشت لطفا راهنمایی کنین ممنون از سایتوتن
    من هنوز تو کف درست کردن این موندماااااا کسی نیست یه کمک به من بکنه جبران میکنم

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

من هنوز تو کف درست کردن این موندماااااا کسی نیست یه کمک به من بکنه جبران میکنم
    شما درایور تاچ پدِ اسوس رو هم امتحان کردین و جواب نداد؟

13. این کاربر از lionf3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام منم میخوام همین مدلو با کانفیک کرای ‏7‏ و فول اچ دی بگیرم در ضمن مال شما کیبورد بکلایت داره یا نه ‏..در کل به نظرت بگیرمش یا نه ‏؟
    سلام.
    آره. از من بک لایت داره.
    نمی تونم نظر درست و قابل اعتمادی بدم چون من تازه خریدمش. اما در کل و در حد همین چند ساعت کار کردن که خوب به نظر میاد. حداقل من الان دارم از کار باهاش لذت می برم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

energy manager من این شکلی هست!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل عکس تو پست دوم نیست. گزینه باطری رو هم نمی تونم پیدا کنم. کمک!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •