تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 523 از 626 اولاول ... 23423473513519520521522523524525526527533573623 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,221 به 5,230 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

عجیبه این لپ تاپ جایی برای هارد ثانوی نداره . فقط با در اوردن اپتیکال درایو می شه هارد دوم اضافه کرد . مال شما چطور داره ؟

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

بابت جوابتم ممنون
    خودمم دلم با z500 هستش

یه سوال دیگه :
    یکی از دوستام تو بازار فروشنده است میگفت خرابی z500 زیاده تو بازار
    حرفش تا چه حد درسته
    واقعا جالبه !

این لپ تاپ هنوز 1 سال هم نیست تولید شده . لپ تاپی که یک سال از عمرش نمیگذره چطور می تونه آمار خرابیش بالا بوده ؟

واقعا این فروشنده ها حرف های خنده داری می زننا ؟

دوست عزیز توی این 500 صفحه فقط 2 تا لپ تاپ رفتن گارانتی که اولی تاچ پدش روز اول خراب بود . دومی باتریش زود تموم می شد که فریمور باتریشو آپدیت کردن مشکل حل شد .

چند تا هم مشکل کیبورد داشتند که بعضی دکمه هاشون در اومده بود که نرفتن گارانتی
    خوب اگر خرابی زیاد داشت چرا تو این 500 صفحه نفهمیدیم ؟

3. 6 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه rasool_ff's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Kerman

پيش فرض

درایور مخصوص پورت 3 رو ا/ه نصب نگردید نصب بکنید.در ضمن سرعت فلش خیلی وقتها نوسان داره من همین تجربه رو دارم
    دوست عزیز پورت USB3 که درایور جدا نداره، توسط خود ویندوز شناخته میشه.

داره خودمونی میشه rasool_ff's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Kerman

پيش فرض

هارد Z500 از نوع 5400RPM هستش که سرعت نوشتن رو به 70 مگابایت بر ثانیه محدود می کنه .

هارد های باحجم کمتر ( مثلا 500 گیگ ) معمولا از نوع 7200RPM هستند که سرعت نوشتن رو به حدود 128 مگابایت محدود می کنه .

لذا با توجه به اینکه سیستم عامل هم در حال اجراست ، امکان نداره شما با این هارد به سرعت 90 مگابایت دست پیدا کنین .
    اگر در لپ تاپ Z500 سرعت بالای 90 دیدین ، دلیلیش وقفه سیستم عامل در محاسبه سرعت بوده و سرعت میانگین رو حساب کرده( مثل همین اتفاقی که بارها در IDM میفته و سرعت دانلود رو بعضی وقتا چند برابر نشون می ده و ملت فکر می کنن سرعت دانلود یه دفعه رفته بالا )
    دوست عزیز یه فایل روی هارد رو هم duplicate می کنین سرعت تقریبی 40 مگابایته !
    دوست من شما کجا دیدین که هارد های 5400RPM سرعت نوشتن رو تا 70 مگابایت محدود میکنه ؟؟!!!!
    شما میتونین با برنامه HD Tune هاردتون رو یه تست بزنین تا ببینین که ماکزیمم سرعت نوشتن اون در حدود 110-125 مگابایت هست (توی سایت notebookcheck هم عدد 115.6 رو نوشته برای z500)

برای وقفه سیستم عامل در محاسبه سرعت کپی کردن هم شما میتونین یک فایل حجیم مثلا 5GB رو بزنین کپی بشه و خودتون وقت بگیرین بعد متوجه میشین که سرعت کپی کردن خیلی بیشتر
    از 40 مگابایت هست .
    اگر شما یه فایل یک تیکه روی هاردتون رو با سرعت 40 مگابایت duplicate میکنین، حتما سیستمتون رو چک کنین.

6. این کاربر از rasool_ff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سایت ال دیجیتال بالاخره z510رو آورد البته با کرای 5 هاسول رم 16 یک ترا هارد گرافیک740 قیمت 2/230تومن..البته فک کنم کرای سونش فول اچ دی باشه به نظرتون صبر کنم کرای سون z510رو هم بیارن بگیرم یا همونz500.؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

دوستان چجوری میشه سرعت بوت رو برو بالا؟
    ورژن بایوس رو چجوری میشه فهمید چنده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

عجیبه این لپ تاپ جایی برای هارد ثانوی نداره . فقط با در اوردن اپتیکال درایو می شه هارد دوم اضافه کرد . مال شما چطور داره ؟
    دقیقا نمی دونم ولی بعد از دیدن پست شما از فروشنده پرسیدم، میگه SSD ها خیلی کوچیکن و جای زیادی نمی گیرن مث حافظه فلشن از نظر ابعادی و اپتیکال درایوم داره. امروز عصر یا نهایتا شنبه می رسه دستم معلوم میشه حق با کیه البته اگه تا اون موقع دیر نشده باشه!

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

دقیقا نمی دونم ولی بعد از دیدن پست شما از فروشنده پرسیدم، میگه SSD ها خیلی کوچیکن و جای زیادی نمی گیرن مث حافظه فلشن از نظر ابعادی و اپتیکال درایوم داره. امروز عصر یا نهایتا شنبه می رسه دستم معلوم میشه حق با کیه البته اگه تا اون موقع دیر نشده باشه!
    اون SSD که برای شما داره 8 گیگ هست و باید هم کوچک باشه، اما SSD ها با حجم بیشتر (مثلا 128 گیگ)، سایزی مثل هارد لپتاپ دارن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

اولا چون ضامتش کمه داغیش رو حس میکنی که به لطف فن قوی اصلا جای نگرانی نیست.دوما صفحه براق هست اما تراکم پیکسلی خوبی داره که البته نباید تو نور شدید باشه

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

سایت ال دیجیتال بالاخره z510رو آورد البته با کرای 5 هاسول رم 16 یک ترا هارد گرافیک740 قیمت 2/230تومن..البته فک کنم کرای سونش فول اچ دی باشه به نظرتون صبر کنم کرای سون z510رو هم بیارن بگیرم یا همونz500.؟
    آره قیمتش خوبه بد نیست البته 6 گیگ رمه
    باتریشو اگه 6 cell میکرد عالی بود
    شما z510 بگیر بهتره حالا چه 7 چه 5

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •