تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 477 از 626 اولاول ... 377427467473474475476477478479480481487527577 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,761 به 4,770 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

خود App های ویندوز مصرف کمی دارند . نرم افزار هایی مثل آنتی ویروس و Windows Update هستن که بیشتر پهنای باند رو می گیرند . شما آنتی ویروستون رو طوری تنظیم کنین که هفته ای 1 بار آپدیت بشه . برای تنظیمات آنتی ویروستون توی انجمن سرچ کنین .

ویندوز آپدیت رو هم کلا غیر فعال یا روی دانلود دستی تنظیم کنین

اون دکمه ( دکمه Novo ) برای ریکاوری به کار می ره . برای کار کردنش نیاز به نرم افزار مخصوص هست . لذا تقریبا بی استفادست . فقط استفاده ای که در حال حاظر می شه از اون کرد ، اینه که ببرتتون توی Bios ( توصیه می شه استفاده نشه )

کابل HDMI رو وصل ، سپس با دکمه های Windows+ P یا دکمه های بالای کیبورد ، صفحه نمایش هارو سویچ کنین

ممنون چجوری دمای لب تابو بفهمم چنده چه تو بازی چه تو خود دسکتاپ بعد دمای لنوو تا چه دمایی ضرر نمیرسونه؟؟؟

داره خودمونی میشه elisa70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

میخوام این بازی رو نصب کنم: Angry.Birds.Space.Metro.64Bit و از این سایت دانلودش کردم: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای نصب و کرکش یه توضیحاتی تو این لینک داده: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی وقتی میخوام از قسمت استور ویندوز 8 این برنامه رو ادد کنم تا دانلود و نصبش کنه اینجوری میشه: (انگار اصلا استور ویندوز 8 فعال نیس) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ........بعد هم که همینطوری میخوام بازی رو نصب کنم ارورش اینه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یعنی نمیشه اینو نصب کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ظاهرا آدرس رو درست نمینویسه اینجا: به جای خط فاصله ها آسان دانلود دات کام بنویسید
    Last edited by elisa70; 23-10-2013 at 17:51.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoodegh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

میخوام این بازی رو نصب کنم: Angry.Birds.Space.Metro.64Bit و از این سایت دانلودش کردم: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای نصب و کرکش یه توضیحاتی تو این لینک داده: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی وقتی میخوام از قسمت استور ویندوز 8 این برنامه رو ادد کنم تا دانلود و نصبش کنه اینجوری میشه: (انگار اصلا استور ویندوز 8 فعال نیس) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ........بعد هم که همینطوری میخوام بازی رو نصب کنم ارورش اینه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یعنی نمیشه اینو نصب کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ظاهرا آدرس رو درست نمینویسه اینجا: به جای خط فاصله ها ------------.com بنویسید
    تحریمیم!! اگه کریـــــــو داری با اون شاید بتونی به استور وصل شی!
    ولی بهترین راه اینه که بری سافت98 و برنامه های استورو بگیری و با سریال جعلی راشون بندازی!
    (اون خط فاصله رو بردار!)
    forum.soft-98.ir/22559-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2.html
    Last edited by Masoodegh; 23-10-2013 at 17:39.

4. این کاربر از Masoodegh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه elisa70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

تحریمیم!! اگه کریـــــــو داری با اون شاید بتونی به استور وصل شی!
    ولی بهترین راه اینه که بری سافت98 و برنامه های استورو بگیری و با سریال جعلی راشون بندازی!
    (اون خط فاصله رو بردار!)
    forum.soft-98.ir/22559-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2.html

وااااااااااااااای.....کاملا گیج شدم....اصلا نمیدونم باید چیکار کنم....برای اینکه امکانات متروی ویندوز ۸ رو فعال کنم و یه بازی نصب کنم دقیقا باید چیکار کنم...یک ساعته دقیقا دارم تلاش میکنم....خب بلد نیستم!!!

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

وااااااااااااااای.....کاملا گیج شدم....اصلا نمیدونم باید چیکار کنم....برای اینکه امکانات متروی ویندوز ۸ رو فعال کنم و یه بازی نصب کنم دقیقا باید چیکار کنم...یک ساعته دقیقا دارم تلاش میکنم....خب بلد نیستم!!!
    برای استفاده کامل از امکانات Windows Store از برنامه های گذر از تحریم ( فارسیش می شه همون دندون شکن ها ) استفاده کنین .

سوالات بیشتر رو توی انجمن ویندوز بپرسین . اینجا جاش نیست .

باید به مدیر بگم بیاد یه سرو سامونی به این تاپیک بده ، خیلی به هم ریخته .

7. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mojtaba_1993's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    اهـ ـ ـ♥ ـ ـر

پيش فرض

با سلام.بالاخره این لپ تاپو بعد 2 3 ماه تحقیق خریدم.ممنون از دوستانی که جواب سوالامو با حوصله دادن.سپاس
    البته این اکانتو تازه ایجاد کردم.قبلا با یه اسم دیگه میومدم.
    فقط یه سوال دارم.energy management رو باید دان کنم یا رو خود ویندوز هست؟اگه میشه لطف کنین لینک دانلودشو بزارین.قربونتون

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام.بالاخره این لپ تاپو بعد 2 3 ماه تحقیق خریدم.ممنون از دوستانی که جواب سوالامو با حوصله دادن.سپاس
    البته این اکانتو تازه ایجاد کردم.قبلا با یه اسم دیگه میومدم.
    فقط یه سوال دارم.energy management رو باید دان کنم یا رو خود ویندوز هست؟اگه میشه لطف کنین لینک دانلودشو بزارین.قربونتون
    Lenovo Energy Management توی دی وی دی همراه لپ تاپ هست

جزو ویندوز نیست باید جداگونه نصب بشه .

تمام درایور ها و نرم افزار های مربوط به لپ تاپتونو ( از جمله Energy Management ) می تونین از لینک سایت خود لنوو دانلود کنین

10. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mojtaba_1993's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    اهـ ـ ـ♥ ـ ـر

پيش فرض

ببخشین خیلی سوال ضایعیه ولی تو این مسایل خیلی پیادم!بلوتوثشو چجوری روشن خاموش کنم؟

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

ببخشین خیلی سوال ضایعیه ولی تو این مسایل خیلی پیادم!بلوتوثشو چجوری روشن خاموش کنم؟
    بلوتوث به وسیله دکمه F7 به همراه وایرلس فعال و غیر فعال می شه .

در ویندوز 8 برای فعال و غیر فعال کردن توسط ویندوز باید از قسمت Settings >>>>Wireless اقدام کنین

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoodegh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

تو دیجی کالا امروز دیدم که این لپ تاپو آورده!(i5 gt740 6gig 1T) بعد از چن ساعت رفتم دیدم سفیدشو تموم کرده!! هر چن وقت یه بار میاره ولی زود تموم میشه!! اصلا نمی ذارن که تو انبار بمونه!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •