تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 626 اولاول ... 51112131415161718192565115515 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

پروفشنال 775e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

ممنون از پاسختون

اون مدل لانه زنبوری که من گفتم در مورد z580 بود که به نظرم زیبا نیست...

ولی منظورم از استفاده به مدت 10 ساعت این بود که من مثلا کابل برق رو وصل میکنم و به مدت 10 ساعت میشینم پای سیستم سوال من این بود که با این طرز استفاده آیا به باطری z500 صدمه ای وارد میشه؟؟؟؟؟
    نه خود اگه درایور هارو کامل نصب کنید یه برنامه هست یه اسن انرژی منجمنت با او دیگه وقتی که باتری پرشدا از برق استفاده میکنه و یه حالت دیگه هم داره که باتری رو فقط تا 60 درصد پر میکنه و دیگه باتری رو شارژ نمیکنه

2. این کاربر از 775e بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال 775e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

درود.من ميخوام lenovo z500 core i5 بگيرم. يه چنتا سوال داشتم.
    1.بازي هاي مثله nfs most wanted 2 ,hitman,gta iv, max pyne3 ,... رو چطور اجرا ميكنه؟
    2.براي كاراي گرافيكي مثل 3d max چطوره؟
    3.درايور ها رو از سايت خودش دانلود كنيم روي windows 7 جواب ميده؟
    برای 3ی max فکر کنم بای 7i استفاده بشه اما از نظر کارت گرافیک خالتون راحت باشه کم نیماره هیچ اضاف هم میاره.

آخر فروم باز hoomi_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من بالاخره این نوت بوک رویایی و گرفتم. مدل i7 با 8 گیگ رم و 1 ترا هارد و g635 هم گرافیک. بلوتوث و بک لایت هم داره. رنگ مشکی.قیمت هم من گرفتم 2920 با گارانتی و بیمه. همون اول هم یه ویندوز 8 گذاشتم تنگش و حالشو بردم. فعلا بازی نریختم و تست نکردم ولی مشخصاتش محشره. فقط ای کاش پرت usb 3 یکی دیگه هم داشت.
    نقطه ضعفش هم به نظرم اثر انگشت که روی بدنه میمونه ضد حاله و باطری هم اگه در میومد بهتر بود.

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

ممنون از پاسختون

اون مدل لانه زنبوری که من گفتم در مورد z580 بود که به نظرم زیبا نیست...

ولی منظورم از استفاده به مدت 10 ساعت این بود که من مثلا کابل برق رو وصل میکنم و به مدت 10 ساعت میشینم پای سیستم سوال من این بود که با این طرز استفاده آیا به باطری z500 صدمه ای وارد میشه؟؟؟؟؟
    آهان حالا متوجه منظورتون شدم
    نه هیچ مشکلی پیش نمیاد

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

من بالاخره این نوت بوک رویایی و گرفتم. مدل i7 با 8 گیگ رم و 1 ترا هارد و g635 هم گرافیک. بلوتوث و بک لایت هم داره. رنگ مشکی.قیمت هم من گرفتم 2920 با گارانتی و بیمه. همون اول هم یه ویندوز 8 گذاشتم تنگش و حالشو بردم. فعلا بازی نریختم و تست نکردم ولی مشخصاتش محشره. فقط ای کاش پرت usb 3 یکی دیگه هم داشت.
    نقطه ضعفش هم به نظرم اثر انگشت که روی بدنه میمونه ضد حاله و باطری هم اگه در میومد بهتر بود.
    مبارک باشه
    ایشالا فنش برات بچرخه

7. این کاربر از lionf3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان آقا منم قصد خرید لپ تاپ تو رنج 2.5 تا 3 میلیون تومن رو دارم ولی موندم بین این مدل ها:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1.کارت گرافیک هر سه بسته به کانفیگاشون با هم فرق داره مثلا بعضی سایت ها کارت گرافیک dell رو amd hd 7730 m و amd hd 7690 m و کارت گرافیک asus رو gf 610 و gf 635 زدن که گمراه کنندست در مورد قیمت.
    2. آیا برند dell واقعا مشکل داره؟ آخه من یه جایی خوندم چون دل دست مردم زیاده واسه همین خبر خرابیش هم زیاده
    3. لپ تاپ رو میخوام که ازش کار بکشم نه اینکه پول بدم صفحه سایت بخونم . از خوندن گرفته تا بازی پس هم کارت گرافیک مهمه و هم صفحه نمایش و هم سرعت و هم حافظه !
    ای کسانی که لپ تاپ دارید اگه راهنمایی نکنید در روز قیامت پاسخگو خواهید بود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام من میخوام این لپ تاپ مدل i5شو بگیرم چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
    اول اینکه با این قیمت 2400 2500 ارزش خرید داره ؟
    من شنیدم به دلیل باریک شدن لپتاپ یه مشکلی داره و مرجوعی زیاد داشته ؟ !! (دقیقا نمیدونم چه مشکلی)
    با کدوم گارانتی بگیرم بهتره ؟
    داخل جعبه کیف موس داره ؟
    و اینکه دوستانی که لپتاپ دارن به مشکلی بر نخوردن و در کل راضی هستن ؟
    Last edited by joyee; 17-04-2013 at 19:17.

پروفشنال parsicola's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

سلام دوستان من میخوام یه لب تاپ بگیرم. قبلش از شما چند تا سوال داشتم
    که ممنون میشم کامل جوابم رو بدید.
    1-من یه لب تاپ میخوام برای کارهای فتوشاپ (رتوش عکس های گرافیکی ) سنگین .این لب تاپ گزینه خوبی هستش یا سونی وایو -ایسر V3-ام اس ای-...
    2- برای کار من CORE i5 بهتره یا CORE i7 اصلا چقدر تفاوت سخت افزاری بین این دو هست .چون تفاوت قیمتش هم برام مهمه اما اگه خیلی تفاوت داره پول قرض بگیرم و i7 بخرم .
    3- میشه مشکلاتش رو بگید من شنیدم و دیدم صفحه کلیدش مشکل داره و یکی از دکمه هاش در اومد ولی دوباره جا زدش . و این که درگاه های usb لق هستش و
    4-در کل گذینه خوبی هستش ؟یا تو این رنج قیمت میتونید یه مدل مشابه یا بهتر معرفی کنید؟
    لطفا اگه امکان داره به 4 سوال جواب بدید
    برای کارهای رندرینگ مثل نرم افزارهای 3d و تاحدودی فتوشاپ و امثالهم بارها گفته شده که بیشترین بار پردازشی به دوش پردازنده هستش نه کارت گرافیکی لذا تو اینجور نرم افزارها تفاوت i7 با i5 کاملا محسوسه. لذا جواب سوال یک و دو مشخص شد که هرکدوم پردازنده بهتری دارند اون بهتره برای کار شما.سوال 3 رو یکی خوب جواب داده بود قبلا. 4-اگه گرافیستی و از اینکار امرار معاش میکنی یه لب تاپی بگیر که تصویرش فول اچدی و مات باشه و زاویه دید عمودیش خوب باشه . و مهمتر از اون رنگها رو طبیعی نشون بده . واسه اینکار یه سری سایتها هستند که تصویر لب تاپپها رو از این لحاظ مقایسه میکنند. دوم اینکه پردازنده ش core i7 باشه اونم از بالاترین سری هاش. رم دستگاه هم بالای 6 باشه.

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

سلام دوستان آقا منم قصد خرید لپ تاپ تو رنج 2.5 تا 3 میلیون تومن رو دارم ولی موندم بین این مدل ها:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1.کارت گرافیک هر سه بسته به کانفیگاشون با هم فرق داره مثلا بعضی سایت ها کارت گرافیک dell رو amd hd 7730 m و amd hd 7690 m و کارت گرافیک asus رو gf 610 و gf 635 زدن که گمراه کنندست در مورد قیمت.
    2. آیا برند dell واقعا مشکل داره؟ آخه من یه جایی خوندم چون دل دست مردم زیاده واسه همین خبر خرابیش هم زیاده
    3. لپ تاپ رو میخوام که ازش کار بکشم نه اینکه پول بدم صفحه سایت بخونم . از خوندن گرفته تا بازی پس هم کارت گرافیک مهمه و هم صفحه نمایش و هم سرعت و هم حافظه !
    ای کسانی که لپ تاپ دارید اگه راهنمایی نکنید در روز قیامت پاسخگو خواهید بود
    سلام دوست عزیز
    والا در مورد کیفیت به نظر میاد دل زیاد خوب نیست
    اسوس هم تجربه کار باهاش رو ندارم اما حداقل از دل کیفیت و دیزاین بهتری داره
    اما با توجه به کار شما به نظر من Z500 بهترین گزینه هستش
    در ضمن روز قیامت دست مارو هم بگیر

12. این کاربر از lionf3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

سلام من میخوام این لپ تاپ مدل i5شو بگیرم چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
    اول اینکه با این قیمت 2400 2500 ارزش خرید داره ؟
    من شنیدم به دلیل باریک شدن لپتاپ یه مشکلی داره و مرجوعی زیاد داشته ؟ !! (دقیقا نمیدونم چه مشکلی)
    با کدوم گارانتی بگیرم بهتره ؟
    داخل جعبه کیف موس داره ؟
    و اینکه دوستانی که لپتاپ دارن به مشکلی بر نخوردن و در کل راضی هستن ؟
    بله باید بگم ارزش خرید داره چرا که نه
    در مورد این حرفا باید بگم یه نشت شایعات و حرف مفت
    هستش Iphone5 هم چون باریک و سبکه خرابی زیاد داره؟؟؟؟
    بعید میدونم از این جور حرفا چیزی واقعی باشه
    والا ما که دلمون از گارانتی خونه چند صفحه اول تایپک هم
    توضیحات رو دادم اما به نظر گارانتی سازگار از همه بهتره!!؟؟؟
    نه کیف که من همین دیروز از پایتخت براش خریدم
    موس هم نداره
    و در جمع بندی هم باید بگم من که خدارو شکر راضی هستم و مشکل خاصی هم نداشتم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •