تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 122 از 626 اولاول ... 2272112118119120121122123124125126132172222622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,211 به 1,220 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

داره خودمونی میشه stepheno_1919's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان یه کمک در حد تیم ملی میخوام
    روی z500 ویندوز8 دارم میخوام کنارش ویندوز 7 32 بیتی نصب کنم اصلا نمیدونم باید چکار کنم

کار خاصی نمیخواد بکنی . دی وی دی شو بذار (تحت همون ویندوز8) بعد نصبش کن دیگه. منتها تو یه درایو دیگه. نه همون درایو وین 8. بعد از اونم باید درایورای ویندوز 7 رو باید از خود سایت لنوو بگیری واسه 32 و 64 بیت رو هم تحت عنوان یک فایل گذاشتن فرقی نداره. کل درایوراش 1.94 گیگ حجمشه. موفق باشی کاکو

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

خب عزیز من رفتی روی لپ تاپی که دیفالت همه تنظیماتش و درایوراش ویندوز 8 هست و با این ویندوز بهینه شده ویندوز 7 ریختی اونم 32 بیت!!! من واقعا نمیدونم چرا بعضی از بچه ها با 8 مشکل دارن؟؟!
    به همه کسانی که روی لپ تاپشون 8 نیست قویا پیشنهاد میکنم 8 بریزن و حالش رو ببرن! تنظیمات بهتر وراحت تر، پرفورمنس بهتر، سرعت بیشتر، محیط جذاب تر و ... همه از امکانات 8 هست که به سادگی نمیشه از کنارشون رد شد!

آخه قربون شکل ماهت ما که با تکنولوژی جدبد مشکل نداریم. اینا همه درست که 32 بیت 7 حدود 2.87 گیگ از رم استفاده میکنه و این ذستگاه واسه 8 بهینه شده.در ضمن همش تو کار بازی و این جور مسائل نیستیم. بعضی از نرم افزارای تخصصی هستن که هنوز با وین 7 64 بیت مشکل دارن چه برسه دیگه به 8-64.

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

از دوستان کسی میدونه ویندوز 8 کدوم شرکت نرم افزاری از همشون بهتره؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

من هم واسه شرکت پرنیان رو نصب کردم هم گردو رو. من دو تا ویندوز هم زمان دارم 8 و 7. وین 8 پرنبان رو که نصب کردم بعد از اجرای کرک که سیستم ریست شد نه ویندوز 8 بالا اومد نه 7 بعد دوباره کاری مراحل نصب و .... با یه کرک دیگه راه افتاد. اما گردو خدا رو شکر بدون مشکل کرک شد و مثل قبلی بازی در نیاورد.

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام، پارتیشن های سیستم شما چندتاست؟ من خودم ویندوز نصب کرذم و فرمت نکردم که پارتیشن ریکاوری بمونه ولی الان به غیر از درایوی که خودم ساختم 3 تا درایو دیگه به علاوه یه فضای پارتیشن نشده دارم ! چه جوریاست؟

شما چون میخوای با خود ویندوز 7 یا 8 سیستمو پارتیشن بندی کنی بیشتر از این جواب نمیذه. واسه بیشتر کردنش دو راه داری. یکی اینکه با نرم افزارایی مثل اکرونیس یا پارتیشن مجیک و امثال اینا انجام بدی. راه دیگش یا سی دی ویندوز XP هست که خدا بهش یرکت بذه واسه این مورد اول باید تشریف ببرین تو بایاس ذستگاه از منوی configuration گزینه SATA controller mode رو از حالت AHCI به طور موقت به حالت Compatible تغییر بدبد بعد سیو و خارج شید. وین XP رو بذارید از بوت بیاد بالا و ..... که باید بقیه مراحلو استاد باشی. بعد از پارتیشن هم برگردونش به حالت AHCI میگن اینجوری سرعت دستگاهو کم نمیکنه.در آخر هم وینذوز مورد نظرتو نصب کن. موفق باشی

داره خودمونی میشه MR_KH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    به هر آن کجا که باشد

پيش فرض

شما چون میخوای با خود ویندوز 7 یا 8 سیستمو پارتیشن بندی کنی بیشتر از این جواب نمیذه. واسه بیشتر کردنش دو راه داری. یکی اینکه با نرم افزارایی مثل اکرونیس یا پارتیشن مجیک و امثال اینا انجام بدی. راه دیگش یا سی دی ویندوز XP هست که خدا بهش یرکت بذه واسه این مورد اول باید تشریف ببرین تو بایاس ذستگاه از منوی configuration گزینه SATA controller mode رو از حالت AHCI به طور موقت به حالت Compatible تغییر بدبد بعد سیو و خارج شید. وین XP رو بذارید از بوت بیاد بالا و ..... که باید بقیه مراحلو استاد باشی. بعد از پارتیشن هم برگردونش به حالت AHCI میگن اینجوری سرعت دستگاهو کم نمیکنه.در آخر هم وینذوز مورد نظرتو نصب کن. موفق باشی
    ممنون از جوابت ولی مشکل من پارتیشن بندی نیست منظورم این بود چرا هارد این جور شلخته پارتیشن بندی شده ، حالا OEM واسه بوت از ریکاوری و D هم برای فایل ایمیج بکآپ ولی اون پارتیشن دیگه و اون فضای پارتیشن نشده چیه دیگه؟
    دوستانی که هاردو کامل فرمت نکرن هم وضعیت همین جوریه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام
    من دیروز این لپ تاپ رو خریدم .. تو مغازه هم روش windows 8 نصب کردن
    امروز داشتم روش آنتی ویروس نصب میکردم که هنگ کرد (آنتی ویروس ارجینال bitdefender که تو پکیج گارانتی سازگار هست) .. بعدش لپ تاپ رو خاموش کردم .. منتها از وقتی دوباره روشنش کردم locked شده و هیچ کاریش نمیتونم بکنم (عکسی که گذاشتم تنها تصویریه که میتونم ببینم و هر کاری هم میکنم این صفحه نمیره) .. به نظرتون مشکل از کجاست و باید چیکار کنم؟!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه ASUS ROG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام کسی با GT645Mسراغ نداره؟

داره خودمونی میشه ASUS ROG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. لپ تاپ خوبیه از نظر قیافه ولی قبول کنید به ریسکش نمیرزه فکر کن بگیری یهو دکمش در بیاد یا باتری هزار جور بلا سرت بیاره.باز اگه مشکلش یه دونه بود عیبی نداشت ولی اگه کل این تاپیکو بخونی میبینی که هزارتا مرض داره.همچینم به پولش نمیرزه و شما میتونید با 2700 یه دونه msi cx61-i7بگیری که علاوه بر این که i7هست بلکه گرافیکgt645mداره. یعنی غول!

9. این کاربر از ASUS ROG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض عمر کوتاه باتری

سلام بالاخره مشکلتون با شارژ کم به کجا رسید. من یکماه خریدم و همین زمانی که شما نوشتید و باش مواجهم میشه لطفن به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم جواب بدید. مرسی

داره خودمونی میشه P@rtex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام. لپ تاپ خوبیه از نظر قیافه ولی قبول کنید به ریسکش نمیرزه فکر کن بگیری یهو دکمش در بیاد یا باتری هزار جور بلا سرت بیاره.باز اگه مشکلش یه دونه بود عیبی نداشت ولی اگه کل این تاپیکو بخونی میبینی که هزارتا مرض داره.همچینم به پولش نمیرزه و شما میتونید با 2700 یه دونه msi cx61-i7بگیری که علاوه بر این که i7هست بلکه گرافیکgt645mداره. یعنی غول!
    مطمئن باش برندي مثل msi مشكلش خيلي بيشتر از lenovoاي خواهد بود كه در كيفيت ساخت بعد از apple رتبه دوم رو داره!

12. 5 کاربر از P@rtex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •