تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 121 از 626 اولاول ... 2171111117118119120121122123124125131171221621 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,201 به 1,210 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام اين لب تاب با گرافيك gt645m در بازار موجود است و از بين گرافيك gt645 m و gt 740m كدام قويتره ممنون.

داره خودمونی میشه msf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام اين لب تاب با گرافيك gt645m در بازار موجود است و از بين گرافيك gt645 m و gt 740m كدام قويتره ممنون.
    سلام
    بله موجود هس ولی خیلی کمیابه
    مشخصه 740 قویتر از 645 هستش

داره خودمونی میشه MR_KH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    به هر آن کجا که باشد

پيش فرض

سلام، پارتیشن های سیستم شما چندتاست؟ من خودم ویندوز نصب کرذم و فرمت نکردم که پارتیشن ریکاوری بمونه ولی الان به غیر از درایوی که خودم ساختم 3 تا درایو دیگه به علاوه یه فضای پارتیشن نشده دارم ! چه جوریاست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

شما این کارو می کنی؟

سلام

1- بچه ها من وقتی کلیک راست میکنم گزینه Run with graphics processor رو نداره که یکی از گرافیک ها رو انتخاب بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

2- راجع به برنامه مدیریت باطری هم راهنمایی کنید ممنون
    Last edited by aliaboo; 18-06-2013 at 17:20.

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

سلام

1- بچه ها من وقتی کلیک راست میکنم گزینه Run with graphics processor رو نداره که یکی از گرافیک ها رو انتخاب بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

2- راجع به برنامه مدیریت باطری هم راهنمایی کنید ممنون
    سلام
    1-حتما درایور های گرافیکی خوب نصب نشدند (Intel - Nvidia)
    2-این بخش دو گزینه داره :
    optimum که تا 60 درصد شارژ می کنه از حدود 55 درصد که بره پایین تا 60 رو شارژ می کنه و برای خونه مناسبه
    maximum که تا 100 درصد شارژ می کنه و بهتره برای بیرون بردن قبلش تا 100 شارژ کنید
    کلا بهتره چند وقت یکبار باتری یکبار 100 درصد بشه و سپس خالی شه تا عمرش کم نشه

راستی یک سوال این dust removal بعد از استارت خوردن پروسش چقدر طول می کشه؟
    Last edited by hellbrain666; 18-06-2013 at 18:21.

6. این کاربر از hellbrain666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام
    1-حتما درایور های گرافیکی خوب نصب نشدند (Intel - Nvidia)
    2-این بخش دو گزینه داره :
    optimum که تا 60 درصد شارژ می کنه از حدود 55 درصد که بره پایین تا 60 رو شارژ می کنه و برای خونه مناسبه
    maximum که تا 100 درصد شارژ می کنه و بهتره برای بیرون بردن قبلش تا 100 شارژ کنید
    کلا بهتره چند وقت یکبار باتری یکبار 100 درصد بشه و سپس خالی شه تا عمرش کم نشه

راستی یک سوال این dust removal بعد از استارت خوردن پروسش چقدر طول می کشه؟
    در رابطه با dust ،نمیدونم

من واسه نصب درایور ها میام مثلا داخل پوشه sound بعد داخل این پوشه یه فایل ستاپ هست و چندین پوشه دیگر که داخل این پوشه ها هم فایل ستاپ وجود داره اما من تنها همون فایل ستاپ اولی که کنار این پوشه ها هست رو نصب میکنم، آیا درست نصب میکنم یا باید فایل های داخل اون پوشه ها رو هم نصب بکنم؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان کنجکاوی بیش از حدم باعث شد چند تا از تب های منوی بایوس (Fn+F2) ناپدید شده!!!دوستان اگر یکی از شما یه عکس بگذاره من متوجه میشم کدام تب ها از بین رفته و می توانم آنها را ترمیم یا اینکه بروم گارانتی!! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوستان کنجکاوی بیش از حدم باعث شد چند تا از تب های منوی بایوس (Fn+F2) ناپدید شده!!!دوستان اگر یکی از شما یه عکس بگذاره من متوجه میشم کدام تب ها از بین رفته و می توانم آنها را ترمیم یا اینکه بروم گارانتی!! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تنظیمات رو به حالت پیشفرض قرار بدین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام

2- راجع به برنامه مدیریت باطری هم راهنمایی کنید همین برنامه ای که با لپ تاپ هست لطفا گزینه هاشو بهم بگین که هر کدوم واسه چیه ؟؟؟ ممنون

من واسه نصب درایور ها میام مثلا داخل پوشه sound بعد داخل این پوشه یه فایل ستاپ هست و چندین پوشه دیگر که داخل این پوشه ها هم فایل ستاپ وجود داره اما من تنها همون فایل ستاپ اولی که کنار این پوشه ها هست رو نصب میکنم، آیا درست نصب میکنم یا باید فایل های داخل اون پوشه ها رو هم نصب بکنم؟؟؟؟؟؟؟
    Last edited by aliaboo; 19-06-2013 at 10:20.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوست عزیز ممنون از راهنمایی تون ولی جواب نداد میشه لطف کنند دوستان بی زحمت یه عکس بگذارند وقتی که لب تاپ تون ریستارت کردید بعد از آمدم مارک لنوو بلافاصله دو کلید Fn+F2را بزنید و یه عکس برای من درمانده بگیرید دعا تون میکنم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای من این تب ها را دارد برای شما چی؟ information configuration security boot exit

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •