تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 626 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

داره خودمونی میشه tetis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.منم با اجازتون مدل i7 بکلایت دارشو گرفتم.البته به اسم شکلاتی سفارش داده بودم اما ظاهرا طرف کوررنگی داشته رنگ دودی رو جای شکلاتی دیده. لپتاپ قوی ای هست ولی بعضی جاها مشکل داره. من دو ویندوز نصب کردم. درایو C ویندوز7 32بیت و درایو D وین 8 64 بیت . درایور های وین 7 رو کامل از سایت گرفتم و مشکلی نداشته تا به حال. اما تو وین 8 که میخوام پاور منیجمنت رو نصب کنم بعد از نصب که درخواست restart میده بعدش که ویندوز میخولد بیاد بالا بازی در میاره. یه صفحه میاد که دو گزینه cancel و Restore داره Cancel رو که میزنی گیر میکنه بالا نمیاد. Restore رو که میزنی وقتی ویندوز بالا میاد دیگه برنامه پاور منیجمنت رو حذف کرده. بعدش مشکل دیگش باتریش هست که واقعا مزخرفه. حدود 75 دقیقه بیشتر دوام نمیاره اونم با نور صفحه زیر 50%. گارانتیشم هماهنگه. خدا میدونه چه بازیاییی میخواد دربیاره واسمون. دوستان اگه کسی از این مشکلاتی که گفتم سر در میاره خواهشا بنده رو راهنمایی کنه. در ضمن شارژ اولیه باتری رو شما ها چند ساعت گذاشتین؟
    در مورد باطری در فروم های خارجی 2 مورد دیدم که مشکل سخت افزاری واز کارت گرافیگ nvidia بوده و هردومورد لپ تاپ مرجوع و پولش برگردانده شد (ایران نبوده یهو جو گیر نشید.)
    دوستانی که مشکل دارند حتما به گارانتی مراجعه و پافشاری بکنند.
    ضمنا تو سایت لنوو عمر باطری را تا 5ساعت و نیم زده البته بطور کلی زیز این گروه از کور i3 تا-i7 .....
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه rosarianus's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.منم با اجازتون مدل i7 بکلایت دارشو گرفتم.البته به اسم شکلاتی سفارش داده بودم اما ظاهرا طرف کوررنگی داشته رنگ دودی رو جای شکلاتی دیده. لپتاپ قوی ای هست ولی بعضی جاها مشکل داره. من دو ویندوز نصب کردم. درایو C ویندوز7 32بیت و درایو D وین 8 64 بیت . درایور های وین 7 رو کامل از سایت گرفتم و مشکلی نداشته تا به حال. اما تو وین 8 که میخوام پاور منیجمنت رو نصب کنم بعد از نصب که درخواست restart میده بعدش که ویندوز میخولد بیاد بالا بازی در میاره. یه صفحه میاد که دو گزینه cancel و Restore داره Cancel رو که میزنی گیر میکنه بالا نمیاد. Restore رو که میزنی وقتی ویندوز بالا میاد دیگه برنامه پاور منیجمنت رو حذف کرده. بعدش مشکل دیگش باتریش هست که واقعا مزخرفه. حدود 75 دقیقه بیشتر دوام نمیاره اونم با نور صفحه زیر 50%. گارانتیشم هماهنگه. خدا میدونه چه بازیاییی میخواد دربیاره واسمون. دوستان اگه کسی از این مشکلاتی که گفتم سر در میاره خواهشا بنده رو راهنمایی کنه. در ضمن شارژ اولیه باتری رو شما ها چند ساعت گذاشتین؟
    مشکل باتری لپ تاپ من هم دقیقا نثل شماست. توی صفحات قبل گفتم.
    گارانتیم هم هماهنگ بود. لپ تاپ را بردم گارانتی و 17 روز طول کشید. گفتن باتریش مشکل داره.و از طرف دیگه گفتن باتری جز گارانتی نیست. بعد ما باهاشون دعوا کردیم ک لپ تاپی که 3 روز از خریدش می گذره و باترش داخلی هست باید جز گارانتی باشه. خلاصه آخرش قبول کردن که گارانتی داره و با گارانتی باتریش را تعویض کنن. بعد از 17 روز لپ تاپ را تحویل گرفتیم و عنوان می کنند باتری را عوض کردند. اما من هیچ تفاوتی توش ندیدم. با ویندوز 8 همون 75 دقیقه جواب میداد و با 7 و حداقل نور نمایش تقریبا 2 ساعت (کمتر از 2 ساعت)

راستش اینقدر این مدت حرص خوردم نم دونم ارزش داره بیشتر از این اعصابم را خورد کنم برم دنبال شکایت و شکایت کشی یا فعلا بی خیال بشم و با همین شرایط بسازم و یه سال بعد برم خودم بتری بخرم براش و تعویض کنم

لپ تاپ من سفید هست. رنگ شکلاتی را هم دیدم. اونجور که انتظار رنگ شکلاتی داشته باشید نیست ها. یه رنگ تیره است که توی بازتاب نور به شکلاتی می زنه

در مورد پاور منیجمنت هم من مشکلی نداشتم. اما در مورد شما وقتی می پرسه restore یعنی سیستم را برگردونه به زمانی که هنوز این نرم افزار را نصب نکردین. پس تعجبی نداره که وقتی میاد بالا دیگه پاور منیجمنت را نمی بینن. اینجور که حدس می زنم این برنامه شما مشکل داره. وقتی نصب میشه ویندوز نمیاد بالا و پیشنهاد ریستور میده.
    برین از سایت لنوو قسمت ساپورت مدل لپ تاپ را بدید و نرم افزار پاورمنیجمنت ویندوز 8 را دانلود کنید و از روی اون نصب کنید.

در ضمن من پاورمنیجمنت را هم اجرا کردم اما باز هم فرقی نکرد

3. این کاربر از rosarianus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه rosarianus's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در مورد باطری در فروم های خارجی 2 مورد دیدم که مشکل سخت افزاری واز کارت گرافیگ nvidia بوده و هردومورد لپ تاپ مرجوع و پولش برگردانده شد (ایران نبوده یهو جو گیر نشید.)
    دوستانی که مشکل دارند حتما به گارانتی مراجعه و پافشاری بکنند.
    ضمنا تو سایت لنوو عمر باطری را تا 5ساعت و نیم زده البته بطور کلی زیز این گروه از کور i3 تا-i7 .....

یعنی مشکل باتری از کارت گرافیکش بوده ؟ میشه آدرس اون فروم ها را بذارید

اگه نباشه جاش خالی می مونه amin5222106's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

گارانتي لپ تاپتون كدوم شركت هستش!؟
    موقعي كه شما خريدين سفيد بك لايت دار هم بود!؟
    گارانتی نیکام
    فروشگاهی که من ازش خرید کردم حدود 20 تا z500 i7 داشت که سه رنگ مشکی سفید شکلاتی داشت
    همه پلمپ بودن. گفت مشکی شکلاتی با بکلایت . سفید بدون بکلایت
    Last edited by amin5222106; 29-05-2013 at 11:58.

داره خودمونی میشه tetis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یعنی مشکل باتری از کارت گرافیکش بوده ؟ میشه آدرس اون فروم ها را بذارید

پست آخر

7. این کاربر از tetis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

اقا یه سوال برام پیش اومده اگه من نخوام از باطری استفاده کنم و فقط با کابلش به برق کار کنم . چی کار کنم؟؟؟!!! اخه باطریش در نمیاد . ایا گزینه ای چیزی وجود داره تو قسمت باطری ؟؟؟!! اخه دوستم کلا بدون باطری لب تابشو اینور اون ور مبره و فقط با برق کار میکنه حالا ما چه کنیم ؟؟
    کسی جواب ما رو نمیده ؟؟؟ اساتید کجایید پس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

بچه ها من با باطریش مشکلی ندارم خدا رو شکر با wifi روشن حدود 2 ساعت شارژ میده فک کنم بد نباشه . فقط من اگه نخوام از باطری استفاده کنم چی کار کنم ؟؟؟!!!! اینو هنوز کسی به من جواب نداده .میترسم باطریش خراب شه اخه من صبح تا شب تو شارژه باطریش اوف نشه

10. این کاربر از alireza 3d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

بچه ها من با باطریش مشکلی ندارم خدا رو شکر با wifi روشن حدود 2 ساعت شارژ میده فک کنم بد نباشه . فقط من اگه نخوام از باطری استفاده کنم چی کار کنم ؟؟؟!!!! اینو هنوز کسی به من جواب نداده .میترسم باطریش خراب شه اخه من صبح تا شب تو شارژه باطریش اوف نشه
    از برنامه پاور منیجمنت استفاده کنید. گزینه optimized battery health انتخاب کنید . باتری تا 60 درصد شارژ میکنه و بعدش از برق استفاده میکنه.
    Last edited by msm_353; 29-05-2013 at 19:48.

12. این کاربر از msm_353 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

با سلام
    دوستانی که میگن این لبتاب دماش بالاست و داغ میکنه توسایتهای معتبر که چک میکردم دماش از اکثر لبتاب ها پایین تر است.

14. این کاربر از msm_353 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام بچه ها
    من در مورد این این لپ تاپ خیلی تحقیق کردم و خیلی تو انتخاب وسواس دارم .. میخوام از هر لحاظ خیالم راحت بشه
    از لحاظ کانفیگ عالیه البته اگه از نداشتن بلوتوث بگدریم ولی وقتی از نزدیک دیدمش یه کم دودل شدم
    چون به نظر لولاهای این مدل خیلی ضعیفه :(
    بعدشم کادر دور صحفه نمایش خیلی پهنه و بنظر جنسشم خوب نیست
    اگه بچه ها میتونن کمکی بکنن ممنون میشم...
    راستی باتری لیتیومی باشه بهتره یا پلیمری؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •