تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: <<<<<<<<<<<کمک کمک ,ویندوز آپدیت ویندوز اورجینال لپ تاپم از کار افتاده>>>>>>>>>>>>

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

14 <<<<<<<<<<<کمک کمک ,ویندوز آپدیت ویندوز اورجینال لپ تاپم از کار افتاده>>>>>>>>>>>>

با سلام
    من لپتابم ویندوزش اورجیناله.تقریبا 2 سالی که دارمش و همیشه تو آپدیت کردن مشکلی برام پیش نمیومد.اما مدتی که وقتی میرم windows update و گزینه update رو میزنم بهم یه eroorتحت عنوان اینکه ""یکی از سرویس های ویندوز که برای آپدیت لازمه غیر فعاله و میگه باید ریستارت کنم""وقتی ریستارت میکنم دوباره همون پیغامو میده.یکی از دوستان گفت که یه ویروسی تحت عنوان "چی چی host" ویندوزت گرفته و اون سرویسی که برای آپدیت لازمه رو غیرفعال میکنه.گفت که باید یه نرم افزار به اسم kkcleanerرو دانلود کنم و از داس برم تو مسیر نصب نرم افزار و دستور
    [kkcleaner.exe -a] رو بزنم تا همه سرویس های هاست به درد نخورو پاک کنه.مساله ای که هست من نرم افزاری به اسم kkcleaner پیدا نکردم.ccleaner رو نصب کردم که اونم به دردی نخورد.چند بار ریکاوری کردم و وضعیتو به حالت کارخونه برگردوندم که اصلا فایده ای نداشته..از آنتی ویروس نورتون هم استفاده میکنم.update هم هست . اما....... .

از دوستان و اساتید متخصص تو این زمینه درخواست کمک دارم تا مشکلم حل بشه.
    سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

اینم نوع اخطاریه که موقع زدن windows update بهم میده.

Windows Update can not Currently check for updates,because service is not running.you may need to restart your computer
    OK

نوع اخطارشم از نوع information

به دلیل مشکلی که تو پروفایلم هست نتونستم عکسشو براتون بزارم.
    بعد ریستارتم هیچ اتفاق خاصی نمیفته.چندین بارهم به حالت factory modeریکاوری کردم .اما بازم همین طوریه.,فقط یه بار ویندوز غیر اورجینال نصب کردم مشکل حل شد.اما الان که ویندوزم اورجیناله تقاضای راهنمایی دارم واسه حل شدن مشکلم.
    یکی از دوستان گفت سیستمت ویروس svchostدارهاحتمالا .
    نرم افزار .net farmwork 4هم نصب نمیشه موقع نصب visual studio 2010.واقعا نمیدونم چیکار بایستی انجام بدم.
    دوستان خواهشا کمک کنن.
    سپاس
    Last edited by amir-2012; 05-02-2013 at 19:05.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دوستان اگه یه زحمتی بکشندو جواب ما رو هم بدن ممنونشون میشم.
    خیلی اضطرایه...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دوستان یکی میشه به ما هم بگه چه سرویسی رو بایستی فعال کنم تا ویندوز آپدیتم که غیرفعال شده و ارور بالا رو میده فعال بشه؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام
    شما جدیدترین ورژن نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دانلود کنین اگر روت کیت باشه حذف میکنه البته وقت سرچ تیک همه گزینه هاشو بزن حجمش 2 مگ هست و بعد از اسکن تست کنید اگر جواب نداد از نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ماکروسافت استفاده کنید که براتون قرار میدم در حدود 400 الی 500 کیلوبایت هست ولی نیاز به دانلود حدود 40 مگ داره تا تمامی ابزارهای فیکس مشکلات ویندوز در اختیارتون قرار بگیره.
    سر آخر هم بوسیله نرم افزار خود ماکروسافت فیکس کنید قسمت آپدیت رو.
    موفق باشید.
    Last edited by Dreamsss2011; 23-02-2013 at 12:46.

6. این کاربر از Dreamsss2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

راستی اینم لینک دانلود فیکسر آپدیت ماکروسافت که دیگه نیازی به دانلود 40 مگ هم نیست.

8. این کاربر از Dreamsss2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •