تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: لپ تاپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض لپ تاپ

سلام دوستان من مدتیه یه مشکلی دارم.چند ماه پیش من یک لپ تاپ asus k436خریدم از همون اول باتریش در عرض 2ساعت خالی میشه دیگه نمیدونم یعنی خرابه یا نه بعد مدتی یه اتفاق دیگه افتاد وقتی باتری وصله و اداپتورم وصل میکنم در حالی که از سیستم استفاده میکنم صدای جرقه مانندی از توی اداپتور می یاد می یاد واداپتور به شدت داغ می کنه اما وقتی صرفا برای شارز اداپترو وصل میکنم همچین اتفاقی نمی افته حتی وقتی باتریروخارج میکنم و فقط از اداپتور استفاده میکنم اینجوری نمیشه.اگه کسی میدونه مشکل از چیه ممنون میشم کمکم کنید.

ایا دلیل کاهش سرعت اجرای برنامه ها هم این می تونه باشه؟

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

داداش باتری که معمولا همین حدودها شارژ میده...اون صدای اداپتور هم طبیعی هست به خاطر جریان الکتریکی هست... وقتی میخوای شارژ کنی کمتر اداپتور به زحمت میفته... بعید میدونم دلیل سرعت برنامه ها به این موضوع ربط داشته باشه!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

مرسی جواب دادی اما وقتی باتریرو شارز میکنم اداپتور نه صدا میده نه داغ میکنه فقط وقتی با لپ تاپ کار می کنم و باتری هم وصله اداپتور به شدت داغ می کنه و صدای جرقه میده این صدام اصلا قطع نمیشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

مرسی جواب دادی اما وقتی باتریرو شارز میکنم اداپتور نه صدا میده نه داغ میکنه فقط وقتی با لپ تاپ کار می کنم و باتری هم وصله اداپتور به شدت داغ می کنه و صدای جرقه میده این صدام اصلا قطع نمیشه

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

داداش گفتم که ولتاژ و امپر باتری کمتر هست بخاطر همین کمتر گرم میکنه و صدا هم نمیده... اگه هم میخوای اطمینان حاصل کنی میتونی ولتاژ خروجی رو اندازه گیری کنی.

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

مقدار شارژ باتري يه كم كمه چند درصد سلول هاش سوخته ، بررسي كن نور صفحه ، بلوتوث ، كارت گرافيك و خيلي چيز هاي ديگه تاثير داره رو شارژ باتري اگه كار خاصي نداري ميتونه خاموششون كني تا حداقل ٣٠ دقيقه تا ١ ساعت و بلكم بيشتر باتري بيشتر جواب ميده

براي مشكل شارژر هم شما با يه شارژر ديگه هم امتحان كن ببنين نتيجه چي ميشه

اگه فرقي نكرد باتري مشكل داره و به احتمال زياد بايد به شارژر فشار بياد كه اين جوري ميشه ( فكر كنم باتري رو بهت انداختن يه بررسي كن ببين چند درصد خراب شده)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

ممنون دوستان گلم , هر شارزری وصل کنم اشکال نداره؟ یا حتما باید asus باشه؟

پروفشنال karvas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

داداش باتری که معمولا همین حدودها شارژ میده...اون صدای اداپتور هم طبیعی هست به خاطر جریان الکتریکی هست... وقتی میخوای شارژ کنی کمتر اداپتور به زحمت میفته... بعید میدونم دلیل سرعت برنامه ها به این موضوع ربط داشته باشه!
    من نمیدونم ایسر با اسیوز چقدر فرق داره ولی منacer e1 شارژ میکنم برای کارای معمولی فیلم اینترنت و... حدود 3الی 4 ساعت شارژ نگه میداره اداپتورشم صدایی نمیده فقط داغ میشه

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

ممنون دوستان گلم , هر شارزری وصل کنم اشکال نداره؟ یا حتما باید asus باشه؟

نه اشكال نداره فقط مشخصاتشون يكي باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •