تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: افزایش سرعت دانلود

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

حتما این آی اس پی این کار رو کرده که دانلود های شبانه رو کم کنه. ولی اگه این کار رو هم کرده باشن با اون روشی که گفتم مثل اینه که مودمت رو خاموش کرده باشی چون که تا موقع دانلود به اینترنت وصل نمیشی.

داره خودمونی میشه rayansys's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام

میخواستم یه چیزی بگم همگی حال کنین

طبق تعریفی که کردن درسته ، یعنی سرعت دانلود یک هشتم سرعت سرویس هست (چون بر حسب بیت میباشد)

ولی من از مخابرات استان اصفهان سرویس 128 دارم . ولی جالبیش اینجاست سرعت دانلودم با IDM حدود 150 تا 220 هست. بمب

داره خودمونی میشه S.A.M !'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    ابرهای بارانی

پيش فرض

نرم افزار masx رو تست کنید شاید رو سرعت تاثثیری داشته باشه برای من بیشتر مثل cfos فقط سرعت رو ثابت کرد.ولی رو سیستم دوستم سرعتش یه 10 تایی افزایش داشت.در کل بیشتر از اون چیزی که بستن که بهت نمی دن .

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام

میخواستم یه چیزی بگم همگی حال کنین

طبق تعریفی که کردن درسته ، یعنی سرعت دانلود یک هشتم سرعت سرویس هست (چون بر حسب بیت میباشد)

ولی من از مخابرات استان اصفهان سرویس 128 دارم . ولی جالبیش اینجاست سرعت دانلودم با IDM حدود 150 تا 220 هست. بمب
    واقعا خوش حال باش چون یکی از قوانین بنیادی کامپیوتر و حساب مبنای 2 رو نقض کردی.

شوخی کردم بابا تو ایران دیگه باب شده که برای در رفتن از زیر قانون های بی اساس سرعت واقعی رو خیلی یالاتر از اون سرعت اسمی که به مشتری فروختن، میبندن. از طرفی این باعث میشه که حجمتون زودتر تموم شه.
    Last edited by AliMirzaie; 06-02-2013 at 21:52.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

مودم رو خاموش روشن نکن. به جاش برو تو تنظیمات مودمت و تنظیمش کن رو Bridge Mode تا بتونی داخل ویندوز کانکشن بسازی و باهاش وصل بشی.
    بعد باید IDM رو تنظیم کنی که موقعی که میخواد دانلود رو شروع کنه اون کانکشن رو اتوماتیک وصل کنه.
    البته باید IDM رو تنظیم کنی که اون موقع مرد نظر دانلود رو شروع کنه.
    سلام
    تنظیمات مودم کجاست و من از کجا باید روی حالت bridge mode بزارم؟؟توی این حالت هم میشه وایرلس کار کرد؟؟؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

وابرلس با گوشی فکر نکنم بشه
    هر مودمی صفحه تنظیماتش فرق داره ولی برای دسترسی به این صفحه معمولا 192.168.1.1 رو باید تو آدرس مرورگر تایپ کنی. اگه نام کاربری و رمز خواست معمولا هر دوش admin ـه. اگه مودمت دفترچه راهنما داره برو سراغش.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •