تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 44

نام تاپيک: ********درخواست یک ساعت ساده با قابلیت نمایش واحد کوچکتر از ثانیه*********

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

ممنون از کمکتون samasara..
    عالی کار میکنه..
    دوستم نوب نمی دونی چه کمکی بهم کردی امیدوارم روزی بتونم جبران کنم.. خیلی دوست دارم
    Last edited by salar677; 12-06-2013 at 15:29.

2. 3 کاربر از salar677 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام لینک های دانلود خرابه اگه ممکنه برنامه را برام ایمیل کنید .با تشکر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال انجمن برنامه نویسی n00b's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت

پيش فرض

سلام...///
    لینک جدید...////
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشید!

5. این کاربر از n00b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال dany_3p4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خدا خیرت بده
    آخرین بار یکسال و دوهفته پیش بود اینجا لاگین کرده بودم
    الآن دقیقا همین برنامه ای رو که شما نوشتی رو میخواستم که توی نت بعد از سرچ فقط اینجا تونستم پیدا کنم
    فقط توی پست هایی که لینک ها سالم بودن سوال برام پیش اومده اگه وقت کنی ممنون میشم جواب بدی چون از برنامه نویسی با vb چیزی نمیدونم

میشه دقیقاً بگید که چه مشکلی داره..//
    قبلاً درست کار می کرد..///
    این یکی رو امتحان کنید../// دقتش از قبلی کمتره...///
    کد:
    موفق باشید!
    این برنامه بین 2 تا 4 تا دبل کلیک میکنه در زمان مشخص شده درسته؟

من الان دوباره این برنامه رو تست کردم.../// رو ویندوز 7 بدون هیچ مشکلی کار می کنه..///
    اما با ویندوز XP مشکل داره.../// دلیلش رو هم نمیدونم../// شاید به خاطر سیستم امنیتی باشه..///
    سعی می کنم که مشکل رو پیدا کنم..///
    موفق باشید!

متأسفانه این برنامه کلاً مشکل داره و کار نمی کنه...//// اینطور که معلومه ربطی هم به سیستم عامل نداره../// T.T

.
    .
    .
    والا نمیدونم چرا گفتید برنامه بالا مشکل داره اما برای من بدون هیچ اروری روی وین7 اجرا میشه

ممنون...///
    لینک جدید..///
    کد:
    موفق باشید!

نوشتن یه ساعت مستقل از ساعت سیستم عامل کار اشتباهی بود.../// همگام سازی لحظه به لحظه ساعت برنامه با ساعت سیستم عامل// یاهمون استفاده از ساعت ویندوز ایده ی بهتریه...///

کد:
    ممنون که کمک کردید..////
    این برنامه هم مثل قبلی در زمان مشخص شده بین 2 تا 4 تا دبل کلیک میکنه، با قبلی گویا تفاوتش اینه که این برنامه زمان رو از سیستم میخونه و قبلی از یک سورس دیگه درسته؟
    اگر بلی ممنون میشم بگی برنامه اول از کجا ساعت رو میخونه؟ مثلا به سایتی چیزی وصل میشه یا چی؟

سلام...///
    لینک جدید...////
    کد:
    موفق باشید!
    این دوتا برنامه که گفتید دقتشون در حد یک میلی و ده میلی ثانیه هست برای من دقتشون یکی هست یعنی در هر دو جایی که باید زمان رو وارد کنیم میشه تا 3 رقم دقت رو مشخص کرد، حالا نمیدونم سورس درونی شون فرق میکنه یا چی
    اما اینبار بجای 2تا4 بار دبل کلیک یکبار کلیک میکنن هر دو

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ببخشید طولانی شد!
    اگر زحمتی نیست ممنون میشم یکبار دیگه بین اینها برنامه ای رو آپ کنید که:
    زمان رو از سیستم بخونه، دقتش در حد همون هزارم ثانیه باشهپ و یک کلیک چپ کنه فقط
  7. این کاربر از dany_3p4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت

پيش فرض

سلام..///
    این برنامه بین 2 تا 4 تا دبل کلیک میکنه در زمان مشخص شده درسته؟
    متأسفانه این مورد از اشکالات نسخه های اول برنامه بود که تو نسخه جدید رفع شده..////
    والا نمیدونم چرا گفتید برنامه بالا مشکل داره اما برای من بدون هیچ اروری روی وین7 اجرا میشه
    برنامه ی اول بدون خطا اجرا میشه ولی زمان رو به درستی نشون نمیده// (ساعتش از ساعت واقعی عقب می موته//).///
    این برنامه هم مثل قبلی در زمان مشخص شده بین 2 تا 4 تا دبل کلیک میکنه، با قبلی گویا تفاوتش اینه که این برنامه زمان رو از سیستم میخونه و قبلی از یک سورس دیگه درسته؟
    اگر بلی ممنون میشم بگی برنامه اول از کجا ساعت رو میخونه؟ مثلا به سایتی چیزی وصل میشه یا چی؟
    برنامه ی اول یه ساعت مستقل از ساعت سیستم عامل داره و محاسبه ی زمان داخل خود برنامه انجام میشه/// تو نسخه ی جدید برنامه از ساعت سیستم عامل استفاده می کنه و مشکلات کمتری تو محاسبه ی زمان داره..////
    این دوتا برنامه که گفتید دقتشون در حد یک میلی و ده میلی ثانیه هست برای من دقتشون یکی هست یعنی در هر دو جایی که باید زمان رو وارد کنیم میشه تا 3 رقم دقت رو مشخص کرد، حالا نمیدونم سورس درونی شون فرق میکنه یا چی
    اما اینبار بجای 2تا4 بار دبل کلیک یکبار کلیک میکنن هر دو
    تفاوت برنامه ها تو شرطی هست که برابر بودن زمان سیستم و زمان اجرای رویداد رو بررسی می کنه/// در واقع اون میلی ثانیه، دقت شرط بررسی زمان هست// اگه سیستم زیر فشار باشه ممکنه دستورات داخل شرط برنامه با دقت ~1 میلی ثانیه اجرا نشه!..////
    ببخشید طولانی شد!
    اگر زحمتی نیست ممنون میشم یکبار دیگه بین اینها برنامه ای رو آپ کنید که:
    زمان رو از سیستم بخونه، دقتش در حد همون هزارم ثانیه باشهپ و یک کلیک چپ کنه فقط
    نسخه ی جدید برنامه رو می تونید از آدرس زیر دریافت کنید..////
    کد:
    نسخه ی جدید برنامه این امکان رو به شما میده که دقت بررسی شرط، تعداد کلیک ها و زمان بین هر کلیک رو مشخص کنید..///
    خواهش میشه// خوشحالم که تونستم کمکی بکنم..///
    در صورتی که مشکلی تو برنامه پیدا کردید همینجا اعلام کنید تا مرتفعش کنیم../// البته امیدوارم مشکلی پیش نیاد!..///
    موفق باشید و عیدتون پیشاپیش مبارک!

9. این کاربر از n00b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال dany_3p4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

چند تا مورد رو با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز توی خصوصی صحبت کردیم که اینجا نقل قول میکنم، چند تا مورد دیگه هم برام سوال شده که دیگه روم نشد توی خصوصی بپرسهم همین جا می پرسم

راستش دیشب و امروز صبح خیلی برنامه رو تست کردم، عالی بود تقریبا همیشه کار میکرد
    اما عصر مجدد تست کردم خیلی اذیت کرد!!! یا اصلا کار نمیکرد یا بگیر نگیر داشت، بعضی موقع هم با اند تسک کردن برنامه حالش خوب میشد
    راهی داره اینطوری نشه؟ برام مهم اون زمان که لازمش دارم درست عمل کنه، نمیدونم مثلا میشه بهینش کرد یا چیزی؟
    اگه دقیقاً بگید چه مشکلی داره شاید بتونم حلش کنم./// خوشبختانه یا متأسفانه رو سیستم خودم درست کار می کنه!..////
    ساعتش که بعید می دونم از ساعت سیستم عقب بمونه// احتمالاً قسمت اجرای رویداد که عمل کلیک رو انجام میده درست کار نمی کنه// که می تونید با کم کردن دقت برنامه (استفاده از یه عدد بزرگتر تو قسمت دقت برنامه) این مشکل رو حل کنید..///
    ساده تر بگم// در صورتی که سیستم تحت فشار باشه CPU نمی تونه شرط برنامه رو تو زمان 1 هزارم ثانیه که تو قسمت دقت برنامه مشخص کردید بررسی کنه و از روی شرط می پره../// در این صورت باید از عدد بزرگتری تو قسمت دقت برنامه استفاده کنید تا پردازنده وقت بیشتری برای بررسی شرط برنامه داشته باشه!..///
    اگه مشکل غیر از اینا بود بگید تا یه نسخه ی جدیدتر در اختیارتون بذارم...///
    این تصویر که گذاشتم من دقت رو در حد دهم ثانیه انتخاب کردم درسته؟ (شما توی کادر نوشتی هزارم و من داخلش عدد 100 رو قرار دادم پس میشه دهم!)
    بعدا من زمان رویداد رو با دقت صدم ثانیه قرار دادم(توی کادر عدد 450 هست و با توجه به اینکه شما نوشتی هزارم ثانیه پس دقتش میشه 45 صدم ثانیه)
    قاعدتا چون دقت برنامه و زمان روی داد از یک جنس نیستن نباید کلیک میکرد اما کلیک انجام شد! علت خاصی داره یا من جایی اشتباه میکنم؟

علت اینکه این تست رو انجام دادم بازم همونی هست که گفتم و بعضی موقع متاسفانه عمل کلیک کردن برای من انجام نمیشه، خواستم حساسیت برنامه رو به دهم ثانیه برسونم تا به سی پی یو فشار نیاد و کلیک کنه، اما تست کردم توی صدم هم کلیک میکنه که به نوعی نا هماهنگی شاید باشه

11. این کاربر از dany_3p4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت

پيش فرض

سلام// عیدتون مبارک..///
    برای جواب دادن به سوالتون فکر می کنم بهتره که اول یه توضیح مختصری راجع به روش اجرای برنامه بدم//
    این برنامه از یه حلقه ی بی نهایت تشکیل شده که از زمانی که برنامه رو اجرا می کنید این حلقه شروع به اجرا میشه و با هر بار اجرای حلقه زمان سیستم خونده میشه/// دقت این زمان هزارم ثانیه هستش و دقیق ترین و بیشترین دقتی هست که سیستم عامل در اختیار برنامه ها میذاره//
    این که مدت زمان اجرای حلقه چقدر هست و هر چند هزارم ثانیه یکبار حلقه اجرا میشه و زمان سیستم رو با زمانی که کاربر وارد کرده مقایسه می کنه بستگی به سیستم خود کاربر داره و عدد ثابتی نیست/// (ممکنه بیشتر از چند هزارم ثانیه و حتی 10 یا 100 هزارم ثانیه باشه//).///
    با توجه به اینکه زمان اجرای حلقه بیشتر از یک هزارم ثانیه هست احتمال اینکه زمانی که از سیستم خونده میشه دقیقاً برابر با زمانی باشه که شما با دقت هزارم ثانیه تو قسمت اجرای رویداد مشخص کردید کمتر از 100% هستش/// برای درک بهتر این موضوع به شکل زیر توجه کنید..///

نقاط خاکستری زمان هایی رو مشخص می کنن که حلقه اجرا میشه و برنامه زمان سیستم رو می خونه// نقطه ی آبی رنگ زمانی رو مشخص می کنه که عمل کلیک باید انجام بشه// ممکنه هیچ کدوم از نقاط خاکستری روی نقطه ی آبی (زمانی که برای اجرای عمل کلیک مشخص کردید//) قرار نگیره در نتیجه زمانی که از سیستم خونده میشه با زمانی که عمل کلیک باید انجام بشه برابر نشه و شرط برنامه اجرا نشه (عمل کلیکی صورت نگیره//).///
    برای حل این مشکل یه فیلد دقت تو برنامه وجود داره که دقت اجرای شرط رو مشخص می کنه// عددی که داخل این فیلد وارد می کنید بازه ای رو روی زمانی که عمل کلیک باید انجام بشه تشکیل میده و در صورتی که زمانی که از سیستم خونده میشه داخل این بازه قرار داشته باشه عمل کلیک انجام میشه///
    روش تشکیل این بازه هم خیلی سادست// عددی که تو فیلد دقت وارد شده نصف می شه و با زمانی که تو قسمت اجرای رویداد مشخص کردید جمع و تفریق میشه// تو این مثال که شما زدید به شکل زیر میشه/// (بازه به رنگ سبز مشخص شده.//)///
    کد:
    در نتیجه اگه زمانی که از سیستم خونده میشه بین 400 تا 500 هزارم ثانیه قرار داشته باشه شرط اجرا میشه و برنامه عمل کلیک رو انجام میده// نقطه ی قرمز تو تصویر بالا این زمان رو نشون میده/// نقاط بعد از نقطه ی قرمز بررسی نمیشن.///
    در واقع فیلد دقت، اختلاف تقریبی زمان انجام عمل کلیک رو با زمان دقیقی که شما تو برنامه وارد کردید مشخص می کنه///
    این کل منطق و روش کار برنامه بود که فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه../// اگه خطایی وجود داشته باشه مربوط میشه به سیستم و برای پیدا کردنش یه مقدار زمان نیاز هست// متأسفانه رو سیستم خودم بدون مشکل اجرا میشه و برای پیدا کردن خطا باید برنامه رو روی سیستم های مختلف آزمایش کنم../// این کار ممکنه یه مقدار طول بکشه../// به محض پیدا کردن و رفع خطا نسخه ی جدید رو در اختیارتون میذارم..///
    موفق باشید!

13. این کاربر از n00b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت

پيش فرض

سلام...////
    با توجه به درخواست های دوستان در این تاپیک و... نسخه جدید نرم افزار رو آماده کردم/// می تونید از آدرس زیر دریافت کنید..///
    کد:
    نسخه جدید از ابتدا و با استفاده از ++C و MFC نوشته شده// و قابلیت اجرای همزمان چند رشته رو داره که باعث میشه سرعت بیشتری نسبت به نسخه قبلی داشته باشه..///
    و همین طور شرط برنامه تغییر کرده و عمل کلیک در هر صورت (حتی با تأخیر چند هزارم ثانیه) انجام میشه../// البته تأخیر در صورتی اتفاق می افته که سیستم تحت استرس سنگین باشه..////
    راستش من هنوز نمی دونم چه استفاده ای از این نرم افزار میشه کرد../// به هر حال اگر مشکل یا پیشنهادی داشتید بنده در خدمتم..///
    موفق باشید!

15. 3 کاربر از n00b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

کسب درامد از برنامه نویسی

yonessa.ir

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

سلام من الان از این برنامه استفاده کردم یه مشکل خیلی بزرگم رو حل کردی واقعا ممنون
    سوال داشتی که چه استفاده ای میشه کرد اکثرا در بورس یه سهام هایی عرضه میشه که سود قطعی دارن و اگه بتونی بخری خیلی خوبه شروعش ساعت 8:30 صبحه برای همین همه این ساعت کلیک می کنن تا بخرن ولی میرن نفرات خیلی بالا و نمیشه ولی اگه دقیقا بدونی چه ثانیه ای کلیک کنی تا زود از دیگران بشه خیلی سود می کنی
    بازم تشکر

18. این کاربر از mehranmzz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •