تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 29 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 281

نام تاپيک: تاپیک جامع مهاجرت به ایالات متحده آمریکا (راهنمای تاپیک در پست اول)

کـاربـر بـاسـابـقـه rozbeh85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

البته این متاسفانه نیست، خوشبختانه است.

اینکه تصمیمات کوچک و بزرگ دولت یه کشور مستقیما و سریعا موضوع روز بحث ها و صحبت های مردم باشه بیشتر نشون دهنده مشکلات مردم و نگرانی و ذغدغه و ترس از بدتر شدن اوضاع و گرفتاری و ... است تا اینکه نشون دهنده چیزهایی مثل میزان آگاهی و ... باشه. مردم براشون اونقدرها اهمیتی نداره چون این تصمیمات و اسم و رسم مسئولان و تصمیم های کوچک و بزرگشون تاثیر مستقیمی در زندگیشون نخواهد داشت. همینطور میزان خصوصی سازی بالا باعث میشه خیلی از بحث هایی که در کشورهایی مثل ایران مسقیما به دولت مرتبط هست، در اونجا ربطی به دولت نداشته باشه.
    من با حرف شما موافق نیستم.
    " مردم براشون اونقدرها اهمیتی نداره چون این تصمیمات و اسم و رسم مسئولان و تصمیم های کوچک و بزرگشون تاثیر مستقیمی در زندگیشون نخواهد داشت"
    اتفاقاً این تصمیمات تاثیر مستقیمی در زندگی ما خواهد داشت اگر در این زمینه آگاه باشیم.
    من که سیاست مدار نیستم، تنها راهی که میتوانم این اوضاع را عوض کنم از طریق انتخابات مجلس ها و ریاست جمهوری است.
    چند تا مثال برایتان میزنم:
    من به عنوان یک نفر توی این کشور، دوست دارم پول مالیاتم صرف کشور بشه تا اینکه بره تو جیب اسرائیل و کلی کشور دیگه، این پول من هست، منم باید راجبش تصمیم گیری کنم.
    الان با این اوضاع داغون اقتصادی، زیرساخت های دهه 90 آمریکا، تامین اجتماعی که وجود نداره، حمل و نقل عمومی خنده دار که کلاً غیر از شهر نیویورک بقیه جاها وجود نداره، و کلی مشکل دیگه اولویت باید کشورم باشه نه جای دیگه.
    من میتوانم این وضع رو با انتخاب درست نماینده ها تغییر بدم، ولی چند نفر مثل من فکر میکنند؟
    خیلی از سفید های آمریکا اصلا از کمک های بلاعوض آمریکا به خیلی از کشور ها خبر ندارند، خیلی ها نمیدانند تامین اجتماعی یه حق است که با وجود این همه مالیات داره ازمون دریغ میشه.
    الان خیلی ها رای میدهند به فلان نماینده چون میگن 20 ساله طرف نماینده است، حتما کارش خوبه.
    همین چند ماه پیش، سر قضیه کنترل اسلحه، آنقدر این لابی های اسلحه سازی قوی است که حتی نگذاشتن بحثش تا الان تو مجلس مطرح بشه، خوب اگر فشار 300 میلیون افکار عمومی باشه که آقا این آزادی اسلحه داره کلی پول و سرمایه از قشر متوسط هدر میده و کلی پول و سرمایه میریزه توی جیب یه عده ای محدود، میشه یه کارایی کرد.
    ولی وقتی این فشار افکار عمومی نباشه، اینکه آدم فکر کنه میتوانه با تغییر یه روند، روش بهتری رو واسه زندگی خودش و نسل های بعدی فراهم کنه، همین است که الان داریم.
    یه اقتصاد داغون، بازار کار خراب، تامین اجتماعی که وجود نداره و کلی مشکل دیگه.
    سر جریان انتخابات، رئیس من طرفدار رامنی بود و هفته آخر شدیداً تلاش میکرد نظر منم برگرداند، یه روز رفته بودم خانه اش، نشستیم با خانمش و خودش سر همین بحث.
    میگفتن رامنی بیاد اقتصاد خوب میشه، کلاً میشه همه چیز آرومه من چقدر خوشحالم.
    بعد من برنامه های رامنی را نشانشان دادم، گفتم ببینید این میگه من مالیات رو کم میکنم، بودجه ارتش رو میبرم بالا، 5 میلیون کار هم ایجاد میکنم، در جواب اینکه خوب تو میگی مالیات کم میکنم، پول ارتش رو میبرم بالا، این پول رو از کجا میاری، یا این شغل ها را به چه پشتوانه ای میگویی، میگفت نه من خودم بلدم، قبلا توی کارخانه خودم کردم اینجام میشه.
    بعد این رئیسم میگفت راست میگه!
    رفتم آمار ایالت ماساچوست رو که رامنی فرماندارش بوده را نشانشان دادم، که این توی یه جای کوچیکتر امتحانش رو پس داده، ببینید چقدر گند زده، آخرش رئیسم گفت من نمیدانم، من و خانواده ام از اول جمهوری خواه بودیم تا آخرش هم خواهیم بود.
    منظورم اینه که با آگاه بودن از یه سری چیزها، میشه خیلی چیزهای بد رو از شرش خلاص شد، و چیزهای خوب رو حفظ کرد.
    Last edited by rozbeh85; 03-04-2013 at 16:13.

2. 6 کاربر از rozbeh85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

الان با این اوضاع داغون اقتصادی، زیرساخت های دهه 90 آمریکا، تامین اجتماعی که وجود نداره، حمل و نقل عمومی خنده دار که کلاً غیر از شهر نیویورک بقیه جاها وجود نداره، و کلی مشکل دیگه اولویت باید کشورم باشه نه جای دیگه.
    .
    ممنون از اطلاعات خوبتون دوست عزيز.....
    فقد در مورد اون قسمتي كه من از حرفاتون نقل كردم ميشه بيشتر توضيح بدين ....چون تو اكثر آمارهاي جهاني از لحاظ حمل و نقل و ميزان جاده و ريل و ...آمريكا با فاصله محسوسي جلو هست(البته خودم امريكا نبودم)
    زير ساختا هم كه هنوز از بقيه جاهاي دنيا محسوس بهتر

اين قسمتا رو توضيح بدين ممنون ميشم

.

تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

ممنون از اطلاعات خوبتون دوست عزيز.....
    فقد در مورد اون قسمتي كه من از حرفاتون نقل كردم ميشه بيشتر توضيح بدين ....چون تو اكثر آمارهاي جهاني از لحاظ حمل و نقل و ميزان جاده و ريل و ...آمريكا با فاصله محسوسي جلو هست(البته خودم امريكا نبودم)
    زير ساختا هم كه هنوز از بقيه جاهاي دنيا محسوس بهتر

اين قسمتا رو توضيح بدين ممنون ميشم

.
    منظور من حمل نقل عمومی داخل شهری است، مثل اتوبوس و مترو، سیستمی که شما مطمئن باشید بدون ماشین به تمام کارهایتان میرسید.
    این سیستم غیر از شهر نیویورک، تو بقیه آمریکا تا آنجایی که من میدونم وجود نداره.
    یعنی شما بدون ماشین شخصی کلاً فلجی و نمی توانی هیچ کاری بکنی.
    در مورد زیر ساخت های دهه 90، هنوز خیلی از ادارات دولتی با سیستم های قدیمی کار میکنند، یا هنوز تو این کشور از اینترنت کابلی استفاده میشه.

5. 3 کاربر از rozbeh85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

من با حرف شما موافق نیستم.
    " مردم براشون اونقدرها اهمیتی نداره چون این تصمیمات و اسم و رسم مسئولان و تصمیم های کوچک و بزرگشون تاثیر مستقیمی در زندگیشون نخواهد داشت"
    اتفاقاً این تصمیمات تاثیر مستقیمی در زندگی ما خواهد داشت اگر در این زمینه آگاه باشیم.
    من که سیاست مدار نیستم، تنها راهی که میتوانم این اوضاع را عوض کنم از طریق انتخابات مجلس ها و ریاست جمهوری است.
    چند تا مثال برایتان میزنم:
    من به عنوان یک نفر توی این کشور، دوست دارم پول مالیاتم صرف کشور بشه تا اینکه بره تو جیب اسرائیل و کلی کشور دیگه، این پول من هست، منم باید راجبش تصمیم گیری کنم.
    من میتوانم این وضع رو با انتخاب درست نماینده ها تغییر بدم، ولی چند نفر مثل من فکر میکنند؟
    خیلی از سفید های آمریکا اصلا از کمک های بلاعوض آمریکا به خیلی از کشور ها خبر ندارند، خیلی ها نمیدانند تامین اجتماعی یه حق است که با وجود این همه مالیات داره ازمون دریغ میشه.
    الان خیلی ها رای میدهند به فلان نماینده چون میگن 20 ساله طرف نماینده است، حتما کارش خوبه.
    همین چند ماه پیش، سر قضیه کنترل اسلحه، آنقدر این لابی های اسلحه سازی قوی است که حتی نگذاشتن بحثش تا الان تو مجلس مطرح بشه، خوب اگر فشار 300 میلیون افکار عمومی باشه که آقا این آزادی اسلحه داره کلی پول و سرمایه از قشر متوسط هدر میده و کلی پول و سرمایه میریزه توی جیب یه عده ای محدود، میشه یه کارایی کرد.
    ولی وقتی این فشار افکار عمومی نباشه، اینکه آدم فکر کنه میتوانه با تغییر یه روند، روش بهتری رو واسه زندگی خودش و نسل های بعدی فراهم کنه، همین است که الان داریم.
    یه اقتصاد داغون، بازار کار خراب، تامین اجتماعی که وجود نداره و کلی مشکل دیگه.
    سر جریان انتخابات، رئیس من طرفدار رامنی بود و هفته آخر شدیداً تلاش میکرد نظر منم برگرداند، یه روز رفته بودم خانه اش، نشستیم با خانمش و خودش سر همین بحث.
    میگفتن رامنی بیاد اقتصاد خوب میشه، کلاً میشه همه چیز آرومه من چقدر خوشحالم.
    بعد من برنامه های رامنی را نشانشان دادم، گفتم ببینید این میگه من مالیات رو کم میکنم، بودجه ارتش رو میبرم بالا، 5 میلیون کار هم ایجاد میکنم، در جواب اینکه خوب تو میگی مالیات کم میکنم، پول ارتش رو میبرم بالا، این پول رو از کجا میاری، یا این شغل ها را به چه پشتوانه ای میگویی، میگفت نه من خودم بلدم، قبلا توی کارخانه خودم کردم اینجام میشه.
    بعد این رئیسم میگفت راست میگه!
    رفتم آمار ایالت ماساچوست رو که رامنی فرماندارش بوده را نشانشان دادم، که این توی یه جای کوچیکتر امتحانش رو پس داده، ببینید چقدر گند زده، آخرش رئیسم گفت من نمیدانم، من و خانواده ام از اول جمهوری خواه بودیم تا آخرش هم خواهیم بود.
    منظورم اینه که با آگاه بودن از یه سری چیزها، میشه خیلی چیزهای بد رو از شرش خلاص شد، و چیزهای خوب رو حفظ کرد.
    صحبت شما درسته و منظور من اصلا از این دید نبود، قطعا موقع انتخابات مردم باید به این چیزها فکر کنند و اگه نکنند خوب نیست ولی انتخابات یکی دو ماهه و بعد تموم میشه یعنی مردم سعی می کنن گزینه ها رو بشناسن و به نماینده شون رای میدن و میرن دنبال زندگیشون، اینکه هر تصمیم نماینده و هر بحثی بعد از مطرح شدن بیاد و صحبت و دغدغه روز مردم در خونه ها و بارها و ... بشه و مردم همه خودشون رو صاحبنظر در مسائل سیاسی و اقتصادی بدونن و چیزهایی از این قبیل، چیز خوبی نیست و نشان دهنده نگرانی شدید مردم هست.

7. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

صحبت شما درسته و منظور من اصلا از این دید نبود، قطعا موقع انتخابات مردم باید به این چیزها فکر کنند و اگه نکنند خوب نیست ولی انتخابات یکی دو ماهه و بعد تموم میشه یعنی مردم سعی می کنن گزینه ها رو بشناسن و به نماینده شون رای میدن و میرن دنبال زندگیشون، اینکه هر تصمیم نماینده و هر بحثی بعد از مطرح شدن بیاد و صحبت و دغدغه روز مردم در خونه ها و بارها و ... بشه و مردم همه خودشون رو صاحبنظر در مسائل سیاسی و اقتصادی بدونن و چیزهایی از این قبیل، چیز خوبی نیست و نشان دهنده نگرانی شدید مردم هست.
    ببینید، من دارم راجب آمریکا صحبت میکنم، نه ایران
    من فکر میکنم این مباحث باید هر روزه و هر روزه توی اجتماع تکرار بشه و همیشه فشار افکار عمومی روی سیاست مدار ها باشه.
    جریان سقوط اقتصادی 3 ماه پیش که جمهوری خواه ها نمی گذاشتند تصویب بشه، یه بازی بچه گانه بود.
    من کلا منظورم اینه که اگر همیشه، افکار عمومی آماده فشار آوردن برای تحمیل خواسته خودش باشه، مثل قانون اسلحه، انوقت خیلی از لابی ها بی اثر میشه.
    من نه تحلیلگر مسائل اقتصادی هستم، نه سیاست حالیم میشه، ولی اگر بتونم طی دوره نمایندگی نماینده ام، بهش فشار بیارم که اونیکه پول داره بیشتر باید مالیات بده، این کار رو میکنم.
    حالا اسم این رو میشه نگرانی از زندگی یا خیلی چیزهای دیگه گذاشت.

9. این کاربر از rozbeh85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

ببینید، من دارم راجب آمریکا صحبت میکنم، نه ایران
    من فکر میکنم این مباحث باید هر روزه و هر روزه توی اجتماع تکرار بشه و همیشه فشار افکار عمومی روی سیاست مدار ها باشه.
    جریان سقوط اقتصادی 3 ماه پیش که جمهوری خواه ها نمی گذاشتند تصویب بشه، یه بازی بچه گانه بود.
    من کلا منظورم اینه که اگر همیشه، افکار عمومی آماده فشار آوردن برای تحمیل خواسته خودش باشه، مثل قانون اسلحه، انوقت خیلی از لابی ها بی اثر میشه.
    من نه تحلیلگر مسائل اقتصادی هستم، نه سیاست حالیم میشه، ولی اگر بتونم طی دوره نمایندگی نماینده ام، بهش فشار بیارم که اونیکه پول داره بیشتر باید مالیات بده، این کار رو میکنم.
    حالا اسم این رو میشه نگرانی از زندگی یا خیلی چیزهای دیگه گذاشت.
    نکته همینجاست. من و شما تخصص نداریم در این موارد، همونطور که وقتی پیش پزشک میریم بهش فشار نمیاریم کار خاصی رو انجام بده چون می دونیم اون تخصص داره و بهتر می دونه چکار کنه، ولی انتخاب می کنیم پیش کدوم پزشک بریم. وقتی ما تخصص نداریم، ولی دست می گذاریم روی یک چیز که به متخصص ها فشار بیاریم اون کار رو انجام بدن (یعنی عقیده غیر تخصصی خودمون رو ارجع می دونیم به عقیده تخصصی متخصص ها، و می خوایم اون رو با فشار به متخصص ها بقبولونیم)، اون موقع جای نگرانی وجود داره که معمولا دلیلش نگرانی و استرس از فشارها و مشکلات کوتاه مدته.

در کل وقتی شرایط طوری باشه که مردم فشار و استرس از مشکلات کوتاه مدت نداشته باشند و به هر تخصصی همونطوری که ما به پزشکی نگاه می کنیم، نگاه کنند باعث میشه خودشون رو درگیر جزئیات هر تخصص نکنند، چیزی که در اکثر کشورهای غربی و توسعه یافته درباره مسائل سیاسی و اقتصادی می بینیم، و هرچقدر شرایط اون کشور بهتر باشه این نوع طرز فکر و دیدگاه هم قوی تر میشه.

11. 4 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

نکته همینجاست. من و شما تخصص نداریم در این موارد، همونطور که وقتی پیش پزشک میریم بهش فشار نمیاریم کار خاصی رو انجام بده چون می دونیم اون تخصص داره و بهتر می دونه چکار کنه، ولی انتخاب می کنیم پیش کدوم پزشک بریم. وقتی ما تخصص نداریم، ولی دست می گذاریم روی یک چیز که به متخصص ها فشار بیاریم اون کار رو انجام بدن (یعنی عقیده غیر تخصصی خودمون رو ارجع می دونیم به عقیده تخصصی متخصص ها، و می خوایم اون رو با فشار به متخصص ها بقبولونیم)، اون موقع جای نگرانی وجود داره که معمولا دلیلش نگرانی و استرس از فشارها و مشکلات کوتاه مدته.

در کل وقتی شرایط طوری باشه که مردم فشار و استرس از مشکلات کوتاه مدت نداشته باشند و به هر تخصصی همونطوری که ما به پزشکی نگاه می کنیم، نگاه کنند باعث میشه خودشون رو درگیر جزئیات هر تخصص نکنند، چیزی که در اکثر کشورهای غربی و توسعه یافته درباره مسائل سیاسی و اقتصادی می بینیم، و هرچقدر شرایط اون کشور بهتر باشه این نوع طرز فکر و دیدگاه هم قوی تر میشه.
    من با حرف شما موافق هستم، ولی نه در تمامی موارد.
    مثال روشنش همین اسلحه.

13. 3 کاربر از rozbeh85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

F-1 Visa – مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای دانشجویی آمریکا

این ویزا شامل کسانی میشود که علاقه منـد به تحصـیل در دانـشگاهای آمریکا هستـند و یا مایل به یاد گیـری زبان انگلیسی هستـند و در پایان و پس از تکمیل دوره مورد نظر مدرکی‌ دریافت کنند.

توجه داشته باشید که اشخاصی‌ که توسط ویزا یی‌ غیر‌ از F -1 وارد آمریکا شده باشند نیز اجازه تحصیل دارند، بدان شرط که هیچ تداخلی در ویزا یی‌ که دریافت کرده‌اند بوجود نیاید.

شما برای دریافت ویزای دانشجو یی‌ باید :

1) به قصد تحصیل به صورت تمام وقت به آمریکا سفر کنید و در یک دوره و یا برنامه ای شرکت کنید که هدفی‌ حرفه ای و یا تحصیلی‌ داشته باشد.

2) از یک دانشگاه معتبر که مورد تائید دولت نیز باشد پذیرش گرفته باشید

3) به اندازه کافی‌ به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید

4) از نظر مالی‌ تامین باشید و نیازی به کار کردن در مدت زمانی‌ که در ایالت متحده تحصیل می‌کنیـد نداشتـه باشید. شـما باید مدارکی ارائه دهید تا ثابت شوید که از لحاظ مالـی‌ مشکلی نخواهیـد

داشت.

به غیر از ترم آخر دانشـگاه هیچ استـثنا یی‌ بـرای تحصـیل وجـود ندارد و دارنـدگان ویزای دانشـجویی‌ باید به صـورت تـمام وقـت مشـغول به تحصـیل باشند. برای دانشجـویان در مقطع کارشـناسی

(لیسانس) این بدان معنا است که آنها باید در هر ترم حداقل ۱۲ واحد درسی‌ بردارند. برای دانشـجویان در مقـطع کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) به بالا، حداقل ۸ واحد درسی‌ در هر ترم خواهـد

بود. ویزای دانشجویی‌ شامل حال کسانی‌ که هنوز موفق به دریافت پذیـرش نشده ا‌ند نمی‌شود. دانشگاه باید فرم I-20 را پر کرده و به دانشجو بدهند که آنها بهمراه دیگر مـدارک خـود به سفارت و

یا کنسولگری ارائه شود. این فرم نشان دهنده پذیرش شما در آن دانشگاه است. کسانی‌ که میخواهند قبل از انتخاب دانشگاه به ایالـت متحده سفر کنند و از این موسسات بازدید کنند، بایـد بـرای

ویزای B-2 اقدام کنند و هنگام تحویل پرونده خود به مسعول ویزا بگویند که به چه منظور قصد سفر به آمریـکا را دارند. در غیر این صورت تبدیـل ویزای B-2 به ویزای F-1 به مشـکل بـر خواهنـد خـورد.

امتحان تافل برای میزان سنجش اطلاعات شما در زبان انگلیسی است. این امتحان برای کسانی است که زبان مادری آنها انگلیسی نیست. برای پذیرش گرفتن در دانشگاها پاس کردن این امتحان

الزامی است.

برای اثبات توانایی مالـی‌، شما باید مدارکی را که ارائه میدهید از مراکز معتبر دریافت کرده باشید. اگر شخـصی‌ شـما را حمایـت مالی‌ می‌کنـد، اون شخـص نیز باید ثابـت کند که این توانـایی را دارد.

چه زمانی‌ میشود برای ویزای‌ F-1 اقدام کرد؟

هـیچ محدودیت برای صدور تعداد ویزای دانشجو یی‌ وجود ندارد، بنـابر این هر موقعه از سال میشود برای این نـوع ویزا اقـدام کرد. و همچنـین هیچ محدودیتی برای حضور شما بر سـر کـلاس درس،

هنگامی که در خواست ویزای شما در حال برسی‌ است وجود ندارد، اگرچه ممکن است دانشگاه از حضور شما بر سر کلاس درس به خاطر قوانین داخلی‌ دانشگاه جلو گیری کند.

مزیت و محدودیت ویزای F-1 چیست؟

دارندگان ویزای دانشجو یی‌ میتوانند که در داخل دانشگاه و در طول سال تحصیلی‌ و به صورت پاره وقـت، مشغول به کـار باشند. ولی‌ برای کـار کـردن در طـول تعطـیلات تابستانی باید تقـاضا کـنند. از

دیگر مزای این ویزا این است که اجازه کار آموزی پس از پایان تحصیل به مدت ۱۲ ماه میدهد. دانشجویان رشتهای مهندسی‌، ریاضیات، تکنولوژی و علوم تجربی‌ میتوانند علاوه بر آن ۱۷ ماه ویزای خود

را تمدید کنند.

از محدودیت های این ویزا این است که شما اگر قصد تغییر دانشـگاه و یا رشته خود را دارید باید اداره مهاجرت را از این تصمیم خود آگاه کنید.این ویزا هیـچگونه استفاده دوگانه ندارد. یعنی اینکه شما

نمیتوانید هم به قصد تحصیل به آمریکا سفر کنید و هم به قصد مهاجرت.نتیجتا اگر شما منتظر دریافت کارت سبز هستید،بسیار مشکل خواهد بود که شما بتوانید در خواست ویزای دانشجویی‌ کنید

و یا حتی بخواهید آن را تمدید کنید.

در صورتی‌ که شما تصمیم به کار آموزی دارید، باید ظرف ۹۰ روز برای خود کار فرمای پیدا کنید، حتا اگر بصورت مجانی‌ و یا افتخاری باشد. مگر اینکه شما دانشجو یکی‌ از رشتهای بالا باشید.

iranianimmigrationlawyers.com

15. 4 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

17. 3 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

امور مالی

. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مجموعه ای از لینکها به مقاله هایی در رابطه با زندگی ساده را ارائه میدهد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اطلاعات و کد کوپن هایی برای دریافت تخفیف از فروشندگان آنلاین را ارائه میدهد.

. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تخفیفهای تحصیلی تا 85 درصد قیمت خرده فروشی را برای کامپیوتر، نرم افزار، و فرآورده های الکترونیکی مصرف کنندگان ارائه میدهد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : به دانشجویان کارت تخفیف ارائه میدهد. مزایا شامل صرفه جویی در برنامه ریزی سفر، مسکن، موزه ها، رویدادهای فرهنگی، سرگرمی ها و غیره است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eارائه کننده کارت تخفیف دیگری است. مزایا شامل صرفه جویی در سرگرمی ها، مسافرت، کتابها، نرم افزار کامپیوتر، عینک، پوشاک، و غیره می باشند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آکادمیا کافه

19. 3 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •