تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 26 از 29 اولاول ... 162223242526272829 آخرآخر
نمايش نتايج 251 به 260 از 281

نام تاپيک: تاپیک جامع مهاجرت به ایالات متحده آمریکا (راهنمای تاپیک در پست اول)

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    ترامپ گفته لاتاریِ گرین کارت رو منحل میکنه
    قانون تحریمهای 10 ساله هم دقایقی پیش در مجلس سنای امریکا با اکثریتِ قاطع تصویب شد
    حالا فقط منتظر امضاء اوباماست تا عملیاتی بشه
    مجلس سنای امریکا چیزی مثل مجلس تشخیص مصلحت نظام ایران هست
    قانون تمدید تحریمهای 10 ساله چند هفته قبل توسط مجلس نمایندگان امریکا تصویب شده بود . حالا هم سنا تأییدش کرد
    به گمانم شنبه دلار میره بالای 4000 تومن
    امروز یک مسئول بانک مرکزی گفته موقتی رفته بالا میاد پائین
    37 ساله سوار بر موشک داره میره بالا , اومده میگه میاد پائین
    یکی نیست بهش بگه بچه گول میزنی یا بچه گول میزنی ؟؟؟...خودشون از خداشونه بره بالاتر خصوصاً حالا که اوپک بعد از 8 سال اختلاف نظر , با همدیگه متحد شدند که تولید رو کاهش بدند و قیمت نفت یک شبه حدود 5 دلار رفت بالا و از 50 دلار رد شد و سهمیه ی چرب و نرمی هم برای حکومت و دولتِ حکومت ایران تعیین کردند .
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 01-12-2016 at 23:19. دليل: تصحیح

2. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    قانون تحریمهای 10 ساله هم دقایقی پیش در مجلس سنای امریکا با اکثریتِ قاطع تصویب شد
    قانون تمدید تحریمهای 10 ساله چند هفته قبل توسط مجلس نمایندگان امریکا تصویب شده بود . حالا هم سنا تأییدش کرد
    یکی نیست بهش بگه بچه گول میزنی یا بچه گول میزنی ؟؟؟...خودشون از خداشونه بره بالاتر خصوصاً حالا که اوپک بعد از 8 سال اختلاف نظر , با همدیگه متحد شدند که تولید رو کاهش بدند و قیمت نفت یک شبه حدود 5 دلار رفت بالا و از 50 دلار رد شد و سهمیه ی چرب و نرمی هم برای حکومت و دولتِ حکومت ایران تعیین کردند .
    متاسفانه همینطوره و خیلی چیزهای دیگه که البته چون تاکید شده در انجمن بحث سیاسی نکنید، ناچارا سکوت میکنیم....

کـاربـر بـاسـابـقـه rozbeh85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

سلام
    ترامپ چنین حرفی رو نزده.
    سنا هم مثل مجمع تشخیص مصلحت نیست، کنگره شامل دو تا مجلس است،مجلس نمایندگان ( که بسته به جمعیت هر ایالت نماینده برای دو سال دارد، کلا 435 نماینده) و سنا (که هر ایالت دو تا نماینده برای دو سال دارند، کلا 100 نماینده).

5. این کاربر از rozbeh85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

ترامپ چنین حرفی رو نزده.
    سنا هم مثل مجمع تشخیص مصلحت نیست، کنگره شامل دو تا مجلس است،مجلس نمایندگان ( که بسته به جمعیت هر ایالت نماینده برای دو سال دارد، کلا 435 نماینده) و سنا (که هر ایالت دو تا نماینده برای دو سال دارند، کلا 100 نماینده).

سلام
    بنده معمولاً منبع خبر رو هم مینویسم . این دفعه ننوشتم
    در کانالهای ایران خبرش پخش شد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ====================================
    مجلس سنا كه در عربی بهش میگن مجلس الشُیوخ , بالاتر از مجلس نمایندگان هست و قوانینی که در مجلس نمایندگان تصویب میشه باید به تصویب مجلس سنا هم برسه
    مجلس شیوخ یعنی مجلس پیران و ریش سفیدان . اعضای مجلس سنا باید حتما بیش از 30 سال عمر داشته باشند و شرطهای دیگه هم داره یعنی از بزرگان نمایندگان هستند . اگر اشتباه نکنم اوباما هم عضو مجلس سنا بود قبل از رئیس جمهور شدن
    این شبیه شورای نگهبان ایران و مجلس تشخیص مصلحت هست که بر قانونگذاری و تصمیم گیری نظارت میکنند
    مجلس سنا هم بر قانونگذاری در مجلس نمایندگان نظارت داره و قانونهای تصویب شده در مجلس نمایندگان اجرا نمیشه مگر اینکه مجلس سنا هم بر اون مهر تأیید بزنه

تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

سلام
    بنده معمولاً منبع خبر رو هم مینویسم . این دفعه ننوشتم
    در کانالهای ایران خبرش پخش شد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ====================================
    مجلس سنا كه در عربی بهش میگن مجلس الشُیوخ , بالاتر از مجلس نمایندگان هست و قوانینی که در مجلس نمایندگان تصویب میشه باید به تصویب مجلس سنا هم برسه
    مجلس شیوخ یعنی مجلس پیران و ریش سفیدان . اعضای مجلس سنا باید حتما بیش از 30 سال عمر داشته باشند و شرطهای دیگه هم داره یعنی از بزرگان نمایندگان هستند . اگر اشتباه نکنم اوباما هم عضو مجلس سنا بود قبل از رئیس جمهور شدن
    این شبیه شورای نگهبان ایران و مجلس تشخیص مصلحت هست که بر قانونگذاری و تصمیم گیری نظارت میکنند
    مجلس سنا هم بر قانونگذاری در مجلس نمایندگان نظارت داره و قانونهای تصویب شده در مجلس نمایندگان اجرا نمیشه مگر اینکه مجلس سنا هم بر اون مهر تأیید بزنه
    متاسفانه بعضی خبرگزاری های ایران بدون اینکه از منبع خبر مطلع باشند، خبری رو منتشر میکنند.
    این مطلب رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اعلام کرده، که یک وبسایت زرد است، ترامپ، اولین دیدار رسانه ایش را بعد از انتخابات امروز در ایندیانا و داخل یک کارخانه داشته، و نه با بی بی سی وان مصاحبه کرده بعد از انتخابش و نه با ریموند آرتور، برنامه ی کامل مهاجرتی ترامپ توی وبساتش هست، خلاصه اینکه این خبر کاملا دروغ هست و واقعیت ندارد.
    نمایندگان سنا باید بیشتر از 30 سال سن داشته باشند و 9 سال هم شهروند آمریکا و همچنین مقیم ایالت انتخابی باشند، سیستم حکومتی آمریکا بر اساس تقسیم قدرت است، در بعضی قسمت ها مانند قرار دادهای خارجی و یا تایید وزرا سنا باید عمل کند و مجلس نمایندگان نقشی ندارد و در بعضی قسمت ها مثل اقتصاد و بازار فقط مجلس نمایندگان میتواند ورود کند و سنا اجازه ی تصمیم گیری ندارد، کلا هیچ کدام بر دیگری برتری ندارند،و برای اینکه موردی تبدیل به قانون شه، باید هر دو مجلس آنرا تایید کنند و به امضاء رییس جمهور برسانند، البته رئیس جمهور میتونه وتو کنه یک قانون را که اونم اگر رای زیادی پشت سرش باشه، وتوی رئیس جمهور را خنثی میکنه.
    Last edited by rozbeh85; 02-12-2016 at 05:40.

8. 2 کاربر از rozbeh85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

درود بر شما .واقعا ممنونم که با این حوصله به سوالات پاسخ میدین.
    من مشغول آماده سازی مدارکم برای گرین کارت فامیلی هستم.الان رسیدم به مرحله sponsor و پر کردن فرم i-864
    مادرم سیتیزن آمریکاست و petitioner محسوب میشه.اما در حال حاضر ایران هست و در آمریکا هم هیچ ملک یا دارایی نداره و هیچوقت در آمریکا کار نداشته.
    قبلا اونجا خونه داشت که یکسال پیش فروخته.اقوام در آمریکا زیاد دارم و حاضرن که joint sponser بشن.
    میشه بفرمایید آیا میشه من فرمها رو پر کنم و یک joint sponser هم بگیرم ولی مادرم به آمریکا سفر نکنه ؟ آیا اونها واقعا بودن یا نبودن مادر من رو در آمریکا بررسی میکنند؟
    آیا راهی وجود داره ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

من فکر میکنم در زمانی که شما را برای مصاحبه میخواهند، مادر شما باید ساکن آمریکا باشه، یعنی اونجا زندگی کنه، این موضوع رو برای گرین کارت همسر کاملا مطمئن هستم، ولی نمیدونم چنین شرطی برای والد هم هست یا نه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

این خبر رو الان دیدم چون خودم دنبال مهاجرت بودم !
    اینجا هم گذاشتم که هواستون جمع باشه بچه ها :

به گزارش جام‌جم، روزهای پایانی هفته گذشته ماموران پلیس شیراز هنگام رصد در فضای مجازی متوجه فعالیت یک کانال تلگرامی با نام mohajeratnews شدند که متعلق به شرکتی با نام موئسسه حقوقی توسعه گران مهر است و برای مهاجرت ثبت‌نام می‌کرد.
    در ادامه ماموران متوجه شدند افرادی نیز به عضویت این کانال تلگرامی درآمده‌اند تا اقدام به رفتن از کشور به صورت غیر قانونی نمایند.
    جست‌وجو در این باره ادامه یافت تا این‌که ماموران با کشف سرنخ‌هایی متوجه شدند مردی 35 ساله به نام مهدی اصطهباناتی این کانال تلگرامی را راه‌اندازی کرده و آن را اداره می‌کند. این مرد تحت‌تعقیب پلیس قرار گرفت و چند روز پیش در خانه‌اش در یکی از محله‌های شیراز دستگیر شد.
    متهم با انتقال به پلیس شهرستان شیراز به افسر بازجو گفت: من چهار سال است که در زمینه مهاجرت غیرقانونی فعالیت دارم. خودم چند بار غیر قانونی به عراق و ترکیه سفر کرده ام و افراد را هم تشویق می‌کردم برای مهاجرت اقدام نمایند.
    وی اضافه کرد: شرایط به‌گونه‌ای شده بود که متقاضیان مهاجرت در این کانال و سایت شرکت مرا به عنوان دکتر می‌شناختند.. با انواع ترفند آنها مجبور میکردیم مبالغی برای پیش پرداخت جهت مهاجرت به حسابم واریز کنند که از این طریق توانستم مبالغی کلان از آنها کلاهبرداری کنم.
    در ادامه برای این‌که ماجرا لو نرود شرکتهای قبلی را تعطیل و محل جدیدی را برای شروع انتخاب می‌کردم و به کلاهبرداری‌هایم ادامه می‌دادم. حتی کانال تلگرامی هم برای فریب و عضویت افراد راه‌اندازی کرده بودم.
    کارشناسان پس از بررسی شماره ثبت شرکت که در سایت آن درج شده بود متوجه شدند که شماره فوق جعلی بوده و به هیچ وجه ثبت نگردیده است.

12. این کاربر از altervista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام بر همگی
    دیشب داشتم اخبار یکی از کانالها رو میدیدم , چیزی شنیدم در مورد اجباری بودن ذکر همه ی ایمیلهایی که در 5 سال گذشته استفاده شده توسط متقاضیان ویرای امریکا
    پیام مهمی داره این تصمیمشون
    یعنی سیستمهای ایمیل مثل یاهو و جی میل حداقل تا 5 سال همه ی اطلاعات رو ذخیره میکنند و برای دولت امریکا و دست اندرکارانِ اون ایمیلها قابل دسترسی هست حتی اگر سالها پیش همه ی اطلاعاتش رو پاک کرده باشین و اون ایمیل هم باطل شده باشه . چه بسا تا دهها سال هم قابل دسترسی باشه اما اونها فقط 5 سالِ آخِر رو میخوان
    اگر هم کسی بهشون دروغ بگه و یک یا چند ایمیل رو اعلام نکنه خیلی راحت میفهمند و دروغگو بودنش باعث رد شدنش و رفتنِ اسمش توی لیستِ مضنونین میشه چون سوپر کامپیوترهاشون ظرف چند ثانیه تمام ایمیلهای مرتبط به اون شخص رو پیدا میکنه از روی آی پی ها , سریال سیستم عامل , سریال مرورگر , خط موبایل , سریال کامپیوتر و گوشی , اشتراک اینترنت و غیره
    پس فکر نکنین میشه سرشون رو کلاه گذاشت .
    گذشت اون دوران که میشد راحت بگیم : نخیر این مربوط به من نیست , من نگفتم , من ننوشتم , من نفرستادم , من با اونها ارتباطی نداشتم

14. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام بر همگی
    دیشب داشتم اخبار یکی از کانالها رو میدیدم , چیزی شنیدم در مورد اجباری بودن ذکر همه ی ایمیلهایی که در 5 سال گذشته استفاده شده توسط متقاضیان ویرای امریکا
    پیام مهمی داره این تصمیمشون
    یعنی سیستمهای ایمیل مثل یاهو و جی میل حداقل تا 5 سال همه ی اطلاعات رو ذخیره میکنند و برای دولت امریکا و دست اندرکارانِ اون ایمیلها قابل دسترسی هست حتی اگر سالها پیش همه ی اطلاعاتش رو پاک کرده باشین و اون ایمیل هم باطل شده باشه . چه بسا تا دهها سال هم قابل دسترسی باشه اما اونها فقط 5 سالِ آخِر رو میخوان
    اگر هم کسی بهشون دروغ بگه و یک یا چند ایمیل رو اعلام نکنه خیلی راحت میفهمند و دروغگو بودنش باعث رد شدنش و رفتنِ اسمش توی لیستِ مضنونین میشه چون سوپر کامپیوترهاشون ظرف چند ثانیه تمام ایمیلهای مرتبط به اون شخص رو پیدا میکنه از روی آی پی ها , سریال سیستم عامل , سریال مرورگر , خط موبایل , سریال کامپیوتر و گوشی , اشتراک اینترنت و غیره
    پس فکر نکنین میشه سرشون رو کلاه گذاشت .
    گذشت اون دوران که میشد راحت بگیم : نخیر این مربوط به من نیست , من نگفتم , من ننوشتم , من نفرستادم , من با اونها ارتباطی نداشتم
    اگر واقعا اینطور باشه، خبر خوبی هست چون خیلی از موارد منفی را خود بخود رد میکنه و باعث میشه افرادی که صرفا قصد مثبت دارند قادر به گرفتن ویزا بشن و بقیه موارد منفی ( تروریستی) شناسایی بشه و البته در این بین خشک و تر با هم نسوزند.

خیلی از اوقات تفهیم قصد و نیٌت کار سختی هست و اگر اونها به گذشته افراد که بدون هیچ سانسوری در دسترس قرار داره، دست پیدا بکنند، دیگه نیازی به کلی توضیح و تفسیر و ارائه سند و مدرک و غیره نیست، البته امیدوارم واقعا اینطور باشه و نه اینکه بازم بر اساس روش اشتباه قبل، مشکلات را بیشتر بکنند.

Last edited by camaro lt; 25-03-2017 at 22:59.

16. این کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •